• Informacje na temat:

  nagrywanie ekranu

Artykuły na temat: nagrywanie ekranu
 • Julia Wieniawa nagrywa debiutancką płytę

  Jeszcze w tym roku ukaże się debiutancka płyta Julii Wieniawy, znanej z serialu "rodzinka.pl" i filmu "Kobiety mafii". Krążek utrzymany będzie w stylistyce muzyki elektronicznej, choć znajdą się na nim także rockowe brzmienia.

 • Maya Hawke nagrywa płytę. Posłuchajcie dwóch pierwszych utworów gwiazdy "Stranger Things"

  Gwiazda trzeciego sezonu serialu "Stranger Things", a prywatnie córka Umy Thurman i Ethana Hawke'a - Maya Hawke - przygotowuje debiutancki album. Aktorka zaprezentowała już dwie piosenki - "Stay Open" i "To Love a Boy".

 • "Amazing Grace: Aretha Franklin": Od 15 listopada na ekranach polskich kin

  "Amazing Grace: Aretha Franklin" to dokument, poświęcony niezwykłej artystce, będący zapisem jej historycznego koncertu z 1972 roku - sesji nagraniowej do płyty o tym samym tytule, która stała się najlepiej sprzedającym się albumem gospel wszech czasów i jednym z najważniejszych w dorobku Arethy Franklin, amerykańskiej królowej soul. 15 listopada film trafi do wybranych kin studyjnych.

 • Julia Wieniawa: Za 10 lat widzę się na dużym ekranie

  "Non stop pracuję. Za 10 lat widzę się w teatrze, na scenie muzycznej i na dużym ekranie" - wyznała Julia Wieniawa. Młoda aktorka realizuje jednocześnie kilka projektów zawodowych. Można ją spotkać m.in. na planach zdjęciowych do dwóch filmów i trzech seriali.

 • Ewa Wachowicz: Gotowanie na ekranie

  Ewa Wachowicz mówi o emocjach i oczekiwaniach, jakie panują w najnowszym show kulinarnym "Top Chef".

 • Sylwestrowa Moc Przebojów 2019/2020: Kto poprowadzi imprezę Polsatu?

  Zobaczcie kulisy nagrywania promocyjnego spotu do Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem 2019/2020. Kto pożegna 2019 rok na Stadionie Śląskim w Chorzowie?

 • Sylwestrowa Moc Przebojów 2019/2020 z Polsatem: Rozchwytywany Michał Szpak

  Zobaczcie kulisy nagrywania promocyjnego spotu do Sylwestrowej Mocy Przebojów z Polsatem 2019/2020. Kto pożegna 2019 rok na Stadionie Śląskim w Chorzowie?

 • Szyc i Urbańska w wokalnym duecie

  Trwa nagrywanie muzyki do filmu Jerzego Hoffmana "Bitwa warszawska 1920". Kompozytorem jest Krzesimir Dębski, a promujący film utwór zaśpiewają odtwórcy głównych ról - Natasza Urbańska i Borys Szyc.

 • Tom Cruise w filmie za 200 milionów dolarów

  Najbliższe plany filmowe Toma Cruise’a obejmują podróże do dwóch egzotycznych dla filmowców z Hollywood miejsc. Pierwsze to Polska, w której gościli zaledwie kilka razy. A drugie to kosmos, w którym nie byli jeszcze nigdy. W najbliższym czasie ma się to zmienić. Kilka tygodni temu pojawiła się informacja o pierwszym filmie, który będzie nagrywany właśnie w przestrzeni kosmicznej. Teraz poznaliśmy jego przybliżony budżet. To 200 milionów dolarów.

 • Filmy o totalnej kontroli społeczeństwa

  Śledzenie, nagrywanie, podsłuchiwanie. Bezwzględna biurokracja, ograniczenie wolności słowa, próba ograbienia z prawa do prywatności, samostanowienia, a także totalna kontrola państwowa nad społeczeństwem. Najróżniejsze formy represji pozostają do dziś jednym z najważniejszych tematów sztuki filmowej. Spośród niezliczonych tytułów niosących pesymistyczną wizję totalitarnego porządku świata, albo...

Zdjęcia na temat: nagrywanie ekranu