• Informacje na temat:

  nagrywaniu kolejnych

Artykuły na temat: nagrywaniu kolejnych
 • Vallenfyre nagrywa

  Deathmetalowa grupa Vallenfyre z Wielkiej Brytanii pracuje w studiu nad trzecią płytą.

 • Jan A.P. Kaczmarek, wybitny kompozytor filmowy i teatralny, laureat Oscara za muzykę do "Marzyciela", zakończył niedawno w Łodzi pracę nad muzyką do filmu Janusza Kamińskiego "Hania".

 • Raper nagrywał śmierć swojej nafaszerowanej narkotykami dziewczyny

  ...jest najlepsza podróż w moim życiu". W kolejnych ujęciach dziewczyna jest coraz mniej przytomna i leży na ziemi z zakrwawionymi rękami. W końcu widzimy jej ułożone na plecach ciało. Dziewczyna...

 • Blur nagrywa

  Grupa Blur rozpoczęła nagrywanie nowego albumu. Po tygodniu spędzonym w studiu muzycy zrobili sobie jednak przerwę i ponownie mają zamiar zabrać się do pracy dopiero we wrześniu.

 • Mateusz Banasiuk nagrywa płytę

  ...grać z dwoma kolegami - wspomina Banasiuk. Aktor twierdzi, że dość szybko robił postępy w nauce. W miarę zdobywania kolejnych umiejętności coraz bardziej wchodził też w świat muzyki, zaczął nawet...

 • Travis nagrywa

  Szkocka grupa Travis kończy nagrywanie kolejnej płyty. Na razie nie jest jeszcze znany jej tytuł, ani data wydania, jednak fani mogą liczyć na to, że kolejny po "The Invisible Band" album zespołu ukaże się jeszcze w tym roku. Zdaniem Dougiego Payne'a, basisty Travis, wszystko jest na dobrej drodze, zaś muzycy są bardzo zadowoleni z nowego materiału.

 • Staind nagrywa

  Kolejny album amerykańskiej formacji Staind ukaże się na rynku 6 maja. Póki co nie są znane żadne szczegóły dotyczące zawartości nowego wydawnictwa grupy. Zespół nie podał także tytułu płyty.

 • Katatonia nagrywa

  W studiu "Fascination Street", położonym na obrzeżach szwedzkiej miejscowości Örebro, trwają prace nad nowym, nie zatytułowanym jeszcze albumem grupy Katatonia. Na kolejnej po "Viva Empitness", ósmej płycie depresyjnych Szwedów, znajdzie się prawdopodobnie 14 utworów, które mają mieć swą premierę przed końcem 2005 roku, jak zwykle za sprawą angielskiej Peaceville Records. Zespół jest już po nagraniach ścieżek perkusji i części gitar.

 • Hammerfall nagrywa

  Szwedzka grupa Hammerfall wkrótce wejdzie do duńskiego studia Lundgaard, aby zarejestrować materiał na następcę, wydanego w 2002 roku, albumu "Crimson Thunder". Nad brzmieniem po raz kolejny będzie czuwał Charlie Bauernfiend (m.in. Gamma Ray, Rage, Blind Guardian). Oficjalna premiera nowej płyty zapowiadana jest na 7 marca 2005 roku.

 • Hate nagrywa

  Stołeczny Hate rozpoczął nagrania nowej płyty.

Zdjęcia na temat: nagrywaniu kolejnych
Wideo na temat: nagrywaniu kolejnych
 • Anna Dereszowska nagrywa płytę

  Anna Dereszowska wraz z zespołem Machina del Tango rozpoczęła prace nad kolejnym albumem

 • Joanna Liszowska nagrywa piosenki na płytę

  Aktorka filmowa i teatralna – Joanna Liszowska – rozpoczęła pracę nad piosenkami, które mają znaleźć się na jej debiutanckiej płycie. Artystka nie zamierza jednak rezygnować z obowiązków związanych z aktorstwem. Pierwszy nowy utwór Liszowska zaprezentowała już w trakcie Sylwestrowej Nocy Przebojów w Gdyni. Nad kolejnymi pracuje w Sztokholmie ze znajomą producentką. W połowie marca Liszowska po długiej przerwie wróciła również na deski Teatru 6.piętro, gdzie jako Justysia występuje w...

 • Majdanowie świętują pierwszą rocznicę ślubu w śniadaniówce

  Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan i Radosław Majdan znają się już 5 lat, ale małżeństwem są dopiero od roku. Jak zmienił się ich związek po ślubie? Co pamiętają ze swojego wesela? W "Dzień Dobry TVN" opowiedzieli o swoim związku, wspólnym życiu i sekretnym programie, nad którym pracują. Dlaczego Małgorzata przy nagrywaniu każdego kolejnego odcinka przechodzi załamanie nerwowe

Dyskusje na temat: nagrywaniu kolejnych
 • Re: Rozwód Kiepskich?

  Długo czekałem na to aż Walduś wróci. Wszyscy aktorzy dobrze odgrywają swoje rolę ale Walduś nadaje temu serialowi jeszcze więcej uroku mam nadzieje że powstanie kolejnych kilkanaście serii tego serialu. Życzę wam powodzenia w nagrywaniu kolejnych serii!!!