• Informacje na temat:

  najatrakcyjniejsze gwiazdy

Artykuły na temat: najatrakcyjniejsze gwiazdy
 • Spadające gwiazdy

  .... Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!(...), kiedy zapanował kult młodości i piękna, starsze gwiazdy poszły w odstawkę. Nawet mimo usilnych prób zatrzymania czasu, ich wiek jest często przeszkodą w otrzymaniu kolejnych propozycji. Zaczął się...

 • Matki, kobiety, gwiazdy

  .... Twierdzi, że macierzyństwo nie musi wiązać się z wyrzeczeniami. Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych programów(...) wyzwolone i nowoczesne. Z okazji Dnia Matki sprawdzamy, jakimi mamami są nasze gwiazdy. Od nich bije ciepło Praca w telewizji jest dość wymagająca i specyficzna. Szczęście mają aktorki, które mogą...

 • Zatańczą z gwiazdami!

  ..., najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu!

 • Pavlović: Współczuję gwiazdom

  ...! Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana polskiej telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!

 • Najdroższe gwiazdy telewizji

  W pierwszej dziesiątce celebrytów, którzy przyciągnęli do telewizji najwyższe budżety reklamowe w ubiegłym roku, połowę stanowią gwiazdy TVN - wynika z cytowanego przez "Rzeczpospolitą" zestawienia jednego z domów mediowych.

 • Gwiazdy u siebie

  Uśmiechem i dyskrecją zjednuje sobie rozmówców. Gwiazdy zapraszają ją do domów i prezentują się od mniej znanej, prywatnej strony. - Nikogo nie oceniam, cenię profesjonalistów, którzy szanują swoją i moją pracę - wyjaśnia Katarzyna Olubińska.

 • Gwiazda "Bundych" śpiewa

  ...rozkapryszonej żony głównego bohatera, urosła do rangi telewizyjnej gwiazdy. Od 2008 roku gra w serialu sensacyjnym "Synowie Anarchii". Sagal trzykrotnie wychodziła za mąż. Z tych związków ma dwie córki i jednego syna. Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

 • Gwiazdy ślą życzenia!

  Aktorki i aktorzy, telewizyjni dziennikarze oraz prezenterzy specjalnie dla "Tele Tygodnia" malowali świąteczne bombki. Autorskie choinkowe ozdoby przekazano fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko". Czego życzą gwiazdy ekranu swoim widzom?

 • Jak gotują gwiazdy?

  Jeśli jest takie miejsce, w którym nawet gwiazdy odkładają wszystkie maski na bok, z pewnością jest to kuchnia. Już w niedzielę, 17 marca, w specjalnym odcinku "Ugotowanych" zobaczymy czterech celebrytów, poznamy ich domy i fascynacje kulinarne.

 • Najcenniejsze polskie gwiazdy

  Krzysztof Materna (96. miejsce, 293 tys.). Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych programów i seriali! Kliknij i sprawdź!(...) mediów. Najwyżej wyceniany tym razem jest Tomasz Lis, który awansował z dziesiątej pozycji na 7. Jego wartość reklamodawcy wyceniają na 641 tys. zł. Duże spadki notują natomiast gwiazdy TVN. Z pierwszej...