• Informacje na temat:

  najbardziej pożądane

Artykuły na temat: najbardziej pożądane
 • Najbardziej pożądane rysunkowe bohaterki

  Czy można pożądać kogoś, kto nie jest realny? Jak najbardziej! W dobie cyfrowych bohaterek kina pytanie takie jest jak najbardziej na miejscu. Jednak współczesne komputerowo generowane aktorki mają za sobą silną tradycję - równie pociągających rysunkowych bohaterek.

 • Najbardziej pożądane kobiety

  Nie dostała w tym roku nominacji do Oscara, ale co tam! Beyonce (25 l., "Różowa pantera") wybrana została w ankiecie AskMen.com na najbardziej pożądaną kobietę świata.

 • Najbardziej pożądane single

  ...pierścieni", "Piraci z Karaibów") i znany z popularnego serial u "Przyjaciele" Matt Le Blanc (na 5.). Kto według Was jest najbardziej pożądaną polską gwiazdą, która nie ma partnera/partnerki? Czekamy na...

 • Najbardziej pożądane bilety

  Trasa reaktywowanej po 20 latach grupy The Police okazuje się wielkim sukcesem. Wejściówki na koncerty Stinga, Andy'ego Summersa i Stewarta Copelanda rozchodzą się jak świeże bułeczki.

 • Najbardziej pożądane rezydencje gwiazd

  Luksusowa posiadłość zmarłego w zeszłym roku wokalisty Ronniego Jamesa Dio znalazła się na szczycie zestawienia najbardziej pożądanych domów wystawionych na sprzedaż.

 • Najbardziej pożądane płyty 2005 roku

  Płyta "Genius And Friends" Ray'a Charlesa to jeden z najbardziej oczekiwanych prezentów pod choinkę. To zdanie większości ankietowanych przez amerykańską telewizję muzyczną VH1.

 • Najbardziej kasowe trasy dekady

  The Rolling Stones są najbardziej dochodowym koncertowym zespołem ostatniego dziesięciolecia.

 • Ekologiczny Leonardo DiCaprio

  Znany ze swojej działalności na rzecz ochrony środowiska, gwiazdor "Incepcji" wydał 100 tys. dolarów na najnowszy samochód hybrydowy - Fisker Karma. To obecnie najbardziej pożądane ekologiczne auto świata.

 • Świątecznych piosenek blask: Poznaj swojego wroga

  ...logiczne i włączamy myślenie świąteczne. A według tego myślenia, wszystko co zielono-czerwone, z gwiazdką w tle lub brzmiące jak Frank Sinatra, jest pożądane.

 • Oscary: Trochę historii

  W nocy z niedzieli na poniedziałek, w Kodak Theatre w Los Angeles, po raz 76. odbędzie się rozdanie najważniejszych nagród filmowych na świecie - Oscarów. Gala oscarowa to także jedna z najbardziej prestiżowych imprez. Oscary po raz pierwszy rozdano 16 maja 1929 roku. Na pierwszą imprezę przyszło zaledwie 250 osób, a bilety kosztowały 10 dolarów. Od roku 2002 Oscary rozdawane są w ogromnym...

Zdjęcia na temat: najbardziej pożądane
Dyskusje na temat: najbardziej pożądane
 • Mulder i Scully w reklamie?

  Gdy pierwszy raz zobaczyłam tę reklamę w TV, to pomyślałam, że już w ogóle mam jakieś "schizy", a moja obsesja na punkcie Archiwum X przeradza się już w niebezpieczną, skoro nawet w reklamach upatruję podobieństw do tego serialu. Później okazało się, iż podobieństwo było jak najbardziej pożądane. :) Pozdrawiam!

 • Re: Wiarołomny kochanek dostanie w twarz!

  najbardziej jest realne... Na szczęście nie wszyscy są tacy. Zapewne jest też gros kobiet równie uczciwych jak główny bohater zamieszania. Żadna przemoc niczego nie załatwia. Czasami ignorancja bardziej(...) nawołuje się by zwalczać przemoc wobec kobiet, z drugiej zachęca się kobiety by to one stosowały przemoc wobec mężczyzn, bo najwyraźniej jest to pożądane obecnie zjawisko. Puste facetki karmią się