• Informacje na temat:

  najbardziej przystojni

Artykuły na temat: najbardziej przystojni
 • Kolejny przystojny Włoch w "Dziewczynach z Dubaju"

  Pod koniec czerwca do gwiazdorskiej obsady filmu "Dziewczyny z Dubaju" dołączył włoski aktor i model Giulio Berruti. W połowie lipca na planie pojawili się kolejni zagraniczni artyści: Andrea Preti oraz Luca Molinari. Teraz na pokładzie najbardziej oczekiwanej premiery 2021 roku stawił się Iacopo Ricciotti.

 • Przystojni panowie, piękne panie

  ...telewidzów, co plasuje serial na szóstym miejscu największych hitów TVN. Chamczyk zwróciła też uwagę na to, że w serialu rozmiłowały się przede wszystkim panie. Nic dziwnego - przystojni mężczyźni, piękne dziewczyny, zawirowania miłosne, komplikacje życiowe. Czyli wszystko to, co kobiety lubią najbardziej. Przed fanami serialu jeszcze osiem odcinków pierwszej serii "Teraz albo nigdy!". Potem...

 • Sambor Czarnota: Przystojny idealista

  ...aktora. Oby nasz wątek był jak najbardziej skomplikowany - tego sobie życzę. Rozmawiał Kuba Zajkowski.

 • Pierce Brosnan: Przystojny 60-latek

  ...i muszę mieć przed sobą ciągle nowe wyzwania. Tylko wtedy czuję, że naprawdę żyję. Najbardziej wdzięczny jestem losowi za to, że tak długo pozwolił mi pozostać w branży" - przekonuje gwiazdor. A gdyby...

 • Najbardziej lubimy... Kreta

  Polacy z ciekawością śledzą prognozę pogody. Co więcej, uwielbiają też jej prezenterów. Okazuje się, że najbardziej rozpoznawanym przedstawicielem tego fachu w Polsce jest Jarosław Kret.

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2015

  Nowe dzieła Ridleya Scotta, Alejandro Gonzáleza Inárritu, J.J. Abramsa. Oscarowi faworyci, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2015 roku.

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2015

  Nowe filmy Ridleya Scotta, Angeliny Jolie, rodzeństwa Wachowskich i Paula Thomasa Andersona. Ekranizacje komiksów, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty, kolejne odsłony popularnych serii. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2015 roku.

 • Najbardziej oczekiwany musical roku

  ...16 listopada na płytach Blu-ray i DVD debiutuje najbardziej oczekiwany musical roku - "Rock of Ages", w którym w zaskakujących kreacjach zobaczymy m.in. Toma Cruise'a, Catherine Zetę-Jones, Paula Giamattiego i Aleka Baldwina.

 • Tomasz Stockinger: Najbardziej nienawidzę ścianek

  ...jest? - Jest jeszcze gorzej. A już najbardziej nienawidzę ścianek. Gala czy premiera - musisz stanąć pod ostrzałem gromady fotopstryków. Taki fach. Ale dzięki niemu zarobił pan chyba trochę...

 • Pojedynek śpiewających amantów

  W nerwowym oczekiwaniu na werdykt widzów toczą pojedynek na SMS-y i sympatię widowni. Obaj młodzi, zdolni, przystojni. Każdy z nich z powodzeniem mógłby sięgnąć po brylantowy mikrofon.

Zdjęcia na temat: najbardziej przystojni
Wideo na temat: najbardziej przystojni
Dyskusje na temat: najbardziej przystojni
 • Re: "M jak miłość": Miłość, rozpacz i... rozstanie?

  Niech odejdą Mroczki dwaj najbardziej przystojni lowelasy utalentowani aktorzy których nikt nie chce zatrudnić do innego serialu lub filmu dramat Zduńskich co z nimi będzie jak się skończy serial M jak miłość !!!

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Muzyka z serialu

  Serial cudowny, uwielbiam. Inny niż te nasze gnioty. Oparty na historii, piękne kostiumy, muzyka... przystojni mężczyzni i piękne kobiety. Którą postać najbardziej lubicie lub kto wam się podoba?

 • Re: William Levy gra na trzy fronty?

  A czy myslisz ze on by na Ciebie spojrzal? Prosze Cie... NA szczescie we Francji sa jesczze lepsi, nie tylko przystojni a z wielka klasa, kasa i elegancja. To, co wueilbial najbardziej :))) najlepsi kochankowie swiata...

 • Re: Filmowa kariera Mroczków?

  Jak najbardziej , zprzyjemnoscia obejrze Ich w wielikch produkcjach.Sa sto razy lepsi od polwy naszych aktorow z dyplomem!Jestem za Mroczkami.Dobrze graja,sa przystojni,wysportowani,pieknie tancza,sympatyczni ,woda sodowa im nie uderzyla do glowy,nie rozbija malzenstw,ani nie maja nieslubnych dzieci.bardzo lubie Ich i szanuje. DURAK

 • Re: Filmowa kariera Mroczków?

  Jak najbardziej , zprzyjemnoscia obejrze Ich w wielikch produkcjach.Sa sto razy lepsi od polwy naszych aktorow z dyplomem!Jestem za Mroczkami.Dobrze graja,sa przystojni,wysportowani,pieknie tancza,sympatyczni ,woda sodowa im nie uderzyla do glowy,nie rozbija malzenstw,ani nie maja nieslubnych dzieci.bardzo lubie Ich i szanuje.

 • Re: Filmowa kariera Mroczków?

  Jak najbardziej , zprzyjemnoscia obejrze Ich w wielikch produkcjach.Sa sto razy lepsi od polwy naszych aktorow z dyplomem!Jestem za Mroczkami.Dobrze graja,sa przystojni,wysportowani,pieknie tancza,sympatyczni ,woda sodowa im nie uderzyla do glowy,nie rozbija malzenstw,ani nie maja nieslubnych dzieci.bardzo lubie Ich i szanuje. a skąd wiesz, że nie mają nieślubnych dzieci, czy nie robili