• Informacje na temat:

  najbliżsi aktora

Artykuły na temat: najbliżsi aktora
 • Aktor na cenzurowanym

  .... Jego najbliżsi współpracownicy mówili mi, że był to człowiek, który sięgał wzrokiem poza horyzont, znacznie dalej, niż inni. I to był jego wielki atut, bo potrafił zaskakiwać z każdą chwilą(...) znają. Czy zawód aktora nie jest jednak trochę podobny do zawodu kardiochirurga? Mówiąc metaforycznie, w obu przypadkach wciąż przeprowadza się operację na ludzkich sercach; mówiąc dosłownie...

 • "I Am Paul Walker": Bliscy wspominają zmarłego aktora

  ...i uderzył w drzewo. Obaj mężczyźni zginęli na miejscu. Walker był pasażerem. 11 sierpnia planowana jest premiera filmu dokumentalnego "I Am Paul Walker". Wiadomość o śmierci aktora zaskoczyła wszystkich - po pięciu latach od tego tragicznego zdarzenia powstał bardzo osobisty obraz Walkera. W produkcji wykorzystano nagrania samego aktora i niepublikowane dotąd materiały z rodzinnego archiwum...

 • Małgorzata Kożuchowska: Najbliższe plany? Zagra w nowej ekranizacji "Chłopów"

  Teraz, jak większość aktorów na całym świecie, ma przymusową przerwę w pracy z powodu pandemii koronawirusa. Ale latem i jesienią Małgorzata Kożuchowska nie będzie narzekała na brak zajęć.

 • Wesele tylko dla najbliższych

  Wesele było skromne i oprócz rodziny zaproszeni zostali na nie tylko najbliżsi przyjaciele młodej pary. Wśród gości nie mogło oczywiście zabraknąć kolegów Taboo z The Black Eyed Peas. Stawili się oni w pełnym składzie - Will.I.Am, apl.de.ap oraz Fergie, która przybyła na ceremonię w towarzystwie narzeczonego, aktora Josha Duhamela. Ostatnia płyta The Black Eyed Peas to "Monkey Business" z 2005

 • ​Krzysztof Kowalewski bardzo schudł. 83-letniego aktora trudno rozpoznać [zdjęcie]

  Krzysztof Kowalewski w ostatnim czasie miał problemy ze zdrowiem. Teraz w mediach społecznościowych pojawiło się najnowsze zdjęcie 83-letniego aktora, na którym widać, że artysta drastycznie schudł.

 • Emil Karewicz nie żyje. Co z pogrzebem legendarnego aktora?

  Emil Karewicz zmarł 18 marca. Ze względu na pandemię koronawirusa uroczystości pogrzebowe legendarnego aktora będą miały charakter prywatny. Data pogrzebu wciąż nie jest znana.

 • Nie żyje aktor i reżyser Terry Jones

  W wieku 77 zmarł brytyjski aktor i reżyser Terry Jones, jeden z członków komediowej grupy Monty Python - poinformował agent artysty.

 • Jerzy Stuhr po udarze. Aktor pokazał się przed kamerą

  Jerzy Stuhr kilka tygodni temu przeszedł udar mózgu i w ciężkim stanie trafił do szpitala. Początkowo rokowania były niepewne, jednak obecnie stan zdrowia 73-latka poprawia się, co potwierdzają jego najbliżsi. Aktor wrócił do domu. Maciej Stuhr w jednym z ostatnich wywiadów dla "Wydarzeń" Polsatu uspokoił fanów mówiąc, że mimo trudnych doświadczeń jego ojciec z każdym dniem czuje się coraz...

 • Nie żyje aktor Rob Garrison

  Rob Garrison sławę zdobył dzięki roli Tommy'ego w filmie "Karate Kid" (1984). Aktora oglądaliśmy także w sequelu z 1986 roku oraz youtube'owym serialu "Cobra Kai" z 2019 roku, w którym powrócił do(...) brat aktora, Peter. Garrison żył samotnie. Jego najbliższą rodziną byli brat Peter i szwagierka Linda. pic.twitter.com/zqFtBOnPr4 " additional="— The Eye Of Elysium (@Elysium_Gall)" date="September...

 • Paweł Domagała: Z miłości do najbliższych

  Optymista, którego radość życia udziela się innym. Kocha muzykę. Już w sobotę, 25 maja, zobaczymy Pawła Domagałę na festiwalu w Sopocie.

Zdjęcia na temat: najbliżsi aktora
Wideo na temat: najbliżsi aktora
 • Węgrowska: Boję się o los artystów, aktorów i ludzi ze świata show-biznesu

  Wokalistka przyznaje, że trudno się jej odnaleźć w nowej sytuacji. Przez ograniczenia związane z pandemią koronawirusa nie może bowiem koncertować ani pracować w studiu nagraniowym. Iwona Węgrowska zdaje sobie jednak sprawę z powagi obecnej sytuacji i stosuje się do wszystkich zaleceń profilaktycznych. Ma nadzieję, że dzięki wsparciu najbliższych uda się jej przetrwać trudny czas. Martwi się jednak o osoby pozbawione podobnej pomocy.

 • Batłomiej Topa: Intensywny czas

  Czy Batłomiej Topa czuje się aktorem spełnionym? Gwiazdor opowiada o swoich najbliższych planach.

 • Filip Gurłacz musiał się tego nauczyć przed 3 odcinkiem "Twoja twarz brzmi znajomo"!

  Filip Gurłacz w najbliższym odcinku programu "Twoja twarz brzmi znajomo" wcieli się w Mr. Zoob-a. Aktor wykona jeden z trudniejszych utworów wokalisty - "Mój jest ten kawałek podłogi". Przed występem gwiazdor zmagał się z pewnym problemem. Jakim? Zobaczcie nagranie!

Dyskusje na temat: najbliżsi aktora
 • Re: "Pensjonat nad rozlewiskiem": Gwiazdy nad rozlewiskiem

  Jaki ma charakter wiedzą jego najbliżsi, bo to co opisują w gazetach okazuje się nieprawdą. Mikołaj właśnie wygrał proces z Faktem o zniesławienie i pisanie nieprawdy dlatego nie możemy oceniać jego jako człowieka tylko aktora, bo nie wiemy jak było naprawdę. A jak widać nie było tak jak opisują to gazety.