• Informacje na temat:

  najbliżsi piosenkarki

Artykuły na temat: najbliżsi piosenkarki
 • Zbigniew Wodecki: Przesłanie, które zostawił najbliższym

  .... Czytaj dalej na następnej stronie... Znajomi piosenkarki nie ukrywają, że to śmierć Zbigniewa Wodeckiego tak bardzo ją zmieniła. Przecież artysta zawsze był niezwykle aktywny i pełen(...) jesteśmy na chwilę, a tam na wieczność. Jestem pewna, że kiedyś się odnajdziemy i razem zaśpiewamy - opowiadała krótko po śmierci piosenkarza. W czerwcu 2018 i 2019 roku najbliżsi Zbigniewa...

 • Córka Whitney Houston wciąż walczy o życie

  "Bobbi Kristina walczy o życie otoczona przez członków najbliższej rodziny" - głosi najnowsze oświadczenie o stanie zdrowia 21-letniej córki zmarłej w lutym 2012 r. piosenkarki Whitney Houston.

 • Irena Jarocka: Przyjaciel domu wyjawia, co mogło być przyczyną choroby piosenkarki

  Odejście Ireny Jarockiej (†65) spowodowane rakiem mózgu było szokiem nie tylko dla najbliższych przyjaciół, ale i fanów. Przyjaciel rodziny, znany bioenergoterapeuta, zastanawia się, co mogło spowodować chorobę.

 • "Ugotowani" w gwiazdorskiej obsadzie

  Magda Steczkowska, Kazimiera Szczuka, Kuba Bartnik i Piotr Najsztub wcielą sie w kucharzy w najbliższych odcinkach "Ugotowanych".

 • Kora umierała trzy razy! "Stan piosenkarki pogorszył się na początku roku"

  ...się, że już wtedy nie było z nią dobrze.  "Jak dowiedział się 'Fakt', po miesiącach stabilizacji, stan piosenkarki pogorszył się na początku roku. Okazało się, że pojawiły się przerzuty. Kora...

 • Natalia Avelon po raz pierwszy w polskim serialu

  Piękna Polka, która do tej pory była znana i uznana za naszą zachodnia granicą, po raz pierwszy występuje w polskim serialu Natalię Avelon zobaczymy w "Na krawędzi 2" już w najbliższy czwartek, 2 października, o godzinie 22.05 w Polsacie.

 • ...niedawno. Amerykańskie gazety donoszą, że związek Miley Cyrus i Stelli Maxwell robi się coraz poważniejszy. Modelka ostatnio poznała rodzinę piosenkarki, która ponoć kibicuje ich relacji...

 • Renata Przemyk: Być jak Lara Croft (wywiad)

  W rozmowie z Interią Renata Przemyk opowiada, jak "okłamuje" swoich najbliższych, dlaczego nie została telewizyjną jurorką i co łączy ją z Larą Croft, bohaterką słynnej gry komputerowej.

 • Donatan źle życzy Cleo? "Odpadnie w najbliższym odcinku"

  ...jego Facebooku. Przypomnijmy, że Donatan od początku był sceptycznie nastawiony do udziału piosenkarki w tym show. Podobno odradzał Cleo przyjęcie tej propozycji. Ciekawe, czy Cleo faktycznie...

 • Olbrychski, Szapołowska i Simlat w najlepszym debiucie roku

  13 marca na ekrany polskich kin trafi "Piąte: nie odchodź" w reżyserii Katarzyny Jungowskiej. Film został uhonorowany nagrodą im. Janusz Morgensterna dla najlepszego debiutu 2014 roku. W obsadzie: wybitnie uzdolniona aktorka młodego pokolenia Michalina Olszańska, Łukasz Simlat, Grażyna Szapołowska, Daniel Olbrychski oraz debiutująca na ekranie piosenkarka Patrycja Markowska.

Zdjęcia na temat: najbliżsi piosenkarki