• Informacje na temat:

  najbogatszego faceta

Artykuły na temat: najbogatszego faceta
 • Will Smith wspiera Baracka Obamę

  Will Smith, jeden z najlepiej opłacanych gwiazdorów Hollywood, wspiera prezydenta USA w jego nie zawsze popularnych decyzjach. Aktor popiera pomysł Obamy, by podwyższyć podatki dla najbogatszych.

 • Abel Ferrara: Jaka jest różnica między aktorem i prostytutką?

  W swoim nowym filmie - "Witamy w Nowym Jorku" - Abel Ferrara, kultowy reżyser "Złego porucznika", pokazuje dosadnie i bez cenzury, jak bawią się najbogatsi, odsłaniając kulisy seksskandalu, który wstrząsnął mediami po obu stronach oceanu.

 • Nowe gwiazdy w Polsat Cafe

  Cafe tej jesieni to także program "Sposób na faceta", który poprowadzi aktorka Joanna Liszowska. - To jest bardzo przewrotny tytuł. Sposób na faceta to być może brak tego sposobu, a może właściwie po(...) rzeczy, które irytują Twojego faceta". Gospodynią będzie Magda Modra, która porozmawia ze znanymi panami o kobiecych wadach... Tej jesieni w Polsat Cafe pojawią się także znane już programy, m.in...

 • 17-latce znów się dostało. Ponownie za image

  Piosenkarka i aktorka Miley Cyrus wściekła się na hipokryzje Hollywood, po tym jak została skrytykowana za swój nowy, wyzywający image.

 • Taylor Swift: Żarty po jej rozstaniu z Calvinem Harrisem

  Rozstanie Calvina i Taylor wstrząsnęło fanami gwiazd. Wielu uważało ich bowiem za parę niemal idealną. Jednak nie wszyscy pogrążyli się w smutku. Po Twitterze zaczął krążyć prześmiewczy hasztag dot. Taylor Swift.

 • Arkadiusz Jakubik: Podwójnie zakręcony

  Aktor, który gra w rock’n’rollowym zespole, czy muzyk, który występuje w najgłośniejszych polskich filmach? Arkadiusz Jakubik, który jest też reżyserem i scenarzystą, wydał właśnie ze swoim zespołem Dr Misio nową płytę. Teledysk do piosenki „Pismo” z tego albumu był powodem, dla którego grupie odmówiono prawa występu na tegorocznym festiwalu w Opolu. Po rezygnacji większości wykonawców, impreza ostatecznie i tak się nie odbyła…

 • ​Elżbieta Dzikowska: Święta spędzałam zawsze na wolności

  - Z moim mężem, Tonym Halikiem, łączyła mnie miłość i praca, a to dwie największe siły, które napędzają do życia – mówi nam Elżbieta Dzikowska. Znana podróżniczka i dziennikarka niedawno skończyła 80 lat i ani myśli o emeryturze.

 • Weekend w kinie: Świat w rozmiarze XS

  ...z najważniejszych postaci w historii Kościoła. Dwunastoletni Storm - tytułowy bohater familijnej produkcji, której podtytuł brzmi "Opowieść o odwadze" - to mieszkaniec Antwerpii - najbogatszego miasta...

 • Arkadiusz Jakubik: Żadna rola aktorska mi tego nie dała

  ...". - Cały czas uważam, że aktorstwo to słabe zajęcie dla faceta. Od zawsze chciałem wybić swoim synom z głów pomysł pójścia w moje ślady. Pochodzę ze Śląska i mam prosty system wartości. Mężczyzna jest...

 • Sposób na mężczyznę

  Trzy aktorki i trzy sposoby emancypacji! Emma Stone w "Służących" jako postępowa dziennikarka przełamuje społeczne tabu, Katarzyna Glinka w "Wyjeździe integracyjnym" używa swego seksapilu, aby zdobyć władzę nad mężczyznami, z kolei Keira Knightley w "Niebezpiecznej metodzie" stanowi podstawę psychoanalitycznego trójkąta miłosnego. W piątek na ekrany trafia jednak aż 10 produkcji!