• Informacje na temat:

  najbogatszych kobiet

Artykuły na temat: najbogatszych kobiet
 • Adele najbogatszą kobietą brytyjskiej muzyki

  Dominacja Adele na listach przebojów przełożyła się na stan jej konta. 24-latka, dzięki bestsellerowym płytom, zdołała zgromadzić majątek szacowany na 30 mln funtów. Tym samym gwiazda została najbogatszą kobietą brytyjskiej branży muzycznej.

 • Rihanna najbogatszą kobietą w branży muzycznej

  Podczas, gdy Rihanna pracuje nad wydaniem kolejnej płyty i rozwijaniem swojego kosmetyczno-odzieżowego interesu, okrzyknięto ją najbogatszą kobietą branży muzycznej. Piękna barbadoska zostawiła w tyle konkurencję w postaci takich gwiazd jak Beyonce i Madonna.

 • Oprah Winfrey najbogatsza

  ..."Forbes" opublikował listę najbogatszych kobiet show-biznesu. Pierwsze miejsce zajęła królowa amerykańskiej telewizji Oprah Winfrey.

 • Tylko dla kobiet?!

  ...(Janney) i konserwatywnych przyjaciółek, z przebojową Hilly (Dallas Howard) na czele. Przeprowadza wywiad z Aibileen (Davis), czarnoskórą służącą w jednym z najbogatszych białych domów w okolicy...

 • Ignorantka czy kobieta okrutna?

  Bryce Dallas Howard gra jedną z głównych ról w filmowej adaptacji bestsellerowej powieści Kathryn Strockett "Służące". Młoda aktorka wciela się w kobietę poświęcającą się małżeńskim obowiązkom i konserwatywną aktywistkę społeczną. Film zadebiutuje na ekranach polskich kin 4 listopada.

 • "Forbes": Taylor Swift najbogatszą gwiazdą przed trzydziestką

  Sukces Taylor Swift w zestawieniu nie powinien nikogo dziwić, bowiem amerykańska wokalistka w lipcu tego roku została nazwana najlepiej opłacaną gwiazdą, a w listopadzie najlepiej opłacaną kobietą w branży muzycznej. To wszystko za sprawą jej światowej trasy koncertowej promującej album "1989" oraz licznych kontraktów reklamowych, w których Swift wzięła udział. Tuż za Taylor Swift na liście...

 • "The Sunday Times" opublikował listę najbogatszych brytyjskich muzyków

  ...​Tygodnik "The Sunday Times" opublikował listę najbogatszych brytyjskich muzyków. W zestawieniu znaleźli się tacy artyści jak Paul McCartney, U2 Elton John czy Adele.

 • Najbogatsi wokaliści na świecie. Lista!

  Majątek Paula McCartneya został wyceniony na 800 milionów dolarów. Eks-Beatles przewodzi najnowszemu rankingowi najbogatszych wokalistów.

 • Beyonce najlepiej zarabiającą kobietą w muzyce

  Magazyn "Forbes" opublikował ranking najlepiej zarabiających kobiet w muzycznym show-biznesie w 2014 roku. Na czele znalazła się Beyonce.

 • Hedy Lamarr: W wieku 18 lat wywołała małe trzęsienie ziemi

  Jak to się stało, że jedna z najpiękniejszych, najbogatszych i najbardziej podziwianych kobiet Wiednia została (w opinii swych rodaków) zdrajczynią? Że porzuciła dumnego z niej męża, rodzinne miasto i ojczyznę i wyjechała za ocean, by tam nie tylko robić hollywoodzką karierę, ale też czynnie wspierać wrogów Austrii? Cóż, rodzinne miasto Hedy Lamarr zdradziło ją pierwsze.

Zdjęcia na temat: najbogatszych kobiet
Dyskusje na temat: najbogatszych kobiet
 • Re: "Dobre miejsce": Kristen Bell obchodzi 40. urodziny

  W przeciwieństwie do Ciebie nie zdradzam żony i już jestem lepszy. Do najprzystojniejszych i najbogatszych nie należe, a mimo to zdecydowała się za mnie wyjść. Owszem, jestem seksistą, ale tylko w stosunku do takich kobiet jak Ty.