• Informacje na temat:

  najbogatszych młodych

Artykuły na temat: najbogatszych młodych
 • Wiśniewski najbogatszy

  Michał Wiśniewski jest najlepiej zarabiającym Polakiem przed czterdziestką - tak przynajmniej wynika z najnowszego raportu polskiej edycji magazynu "Business Week". Według jego danych lider Ich Troje wzbogacił się w 2003 roku o 6 milionów złotych. Tuż za nim na liście najbogatszych uplasował się Jacek Łaszczok, znany szerzej jako Stachursky. Jego dochód oceniono na 3,8 miliona złotych.

 • Dwayne Johnson: Najbogatszy aktor świata

  Dwayne Johnson jest wielką gwiazdą wrestlingu i najlepiej zarabiającym aktorem na świecie. Lubi swoimi pieniędzmi wspierać innych i za to kochają go fani.

 • Spice Girls najbogatsze

  W niedzielnym wydaniu angielskiego tygodnika "Observer" ukazała się doroczna lista "100 najbogatszych młodych gwiazd". Wynika z niej, iż największy majątek spośród wszystkich brytyjskich gwiazd muzyki pop i sportu, mających poniżej 30 lat, zgromadziła Victoria Beckham z grupy Spice Girls. 25-letnia wokalistka, znana jako Posh Spice, żona popularnego piłkarza angielskiego Davida Beckhama, warta...

 • Najbogatsze młode gwiazdy

  Aktorzy zdominowali pierwsze miejsca listy najbogatszych angielskich gwiazd przed trzydziestym rokiem życia. W rankingu magazynu "Heat" pierwszą trójkę stworzyli: Daniel Radcliffe, Keira Knightley i Robert Pattison. Ich majątek jest łącznie oceniany na 105 mln funtów.

 • Najbogatsi w Anglii

  Paul McCartney, były basista The Beatles, znalazł się na pierwszym miejscu na liście najbogatszych muzyków w Wielkiej Brytanii, opublikowanej przez magazyn "BusinessAge". Wśród 40 artystów znalazło się wielu legendarnych muzyków, m.in. członkowie Pink Floyd, Led Zeppelin i The Rolling Stones.

 • Najbogatsze gwiazdy przed 30. Lista

  Brytyjska gazeta "The Sunday Times" opublikowała zestawienia najbogatszych młodych gwiazd muzyki pop na Wyspach Brytyjskich. Zestawienie zdominowały panie.

 • Adele dołączyła do najbogatszych

  ...przekraczającymi 37 milionów funtów, na które złożyły się dochody m.in. ze sprzedaży płyt i biletów na koncerty. W pierwszej dziesiątce najlepiej zarabiających młodych celebrytów figuruje aż siedem...

 • Najbogatsi muzycy w Wielkiej Brytanii i Irlandii

  ...72-letni Paul McCartney znalazł się na szczycie zestawienia najbogatszych muzyków na Wyspach.

 • Sir Paul McCartney ma ostatnio wiele powodów do radości. Niedawno został po raz czwarty ojcem, a teraz 61-letni artysta znalazł się na szczycie listy najlepiej zarabiających muzyków w Wielkiej Brytanii. W 2003 roku na jego konto wpłynęło kolejnych 66 milionów dolarów. Doroczne zestawienie zostało przygotowane przez gazetę "The Sunday Times", a za McCartneyem znaleźli się m.in. Robbie Williams, Sting, Phil Collins, Madonna i Elton John.

 • Najbogatsze nastolatki show-biznesu. Kto na szczycie listy?

  Amerykański magazyn "People" opublikował zestawienie najbardziej majętnych młodych gwiazd show-biznesu.

Dyskusje na temat: najbogatszych młodych