• Informacje na temat:

  najcenniejszych gwiazd

Artykuły na temat: najcenniejszych gwiazd
 • Najcenniejsze polskie gwiazdy

  Najnowszy ranking 100. najcenniejszych gwiazd Forbesa otwiera tenisistka Agnieszka Radwańska, która za udział w reklamie może żądać prawie 900 tys. zł. Wysoko cenieni są również aktorzy i znani dziennikarze - miejsce drugie zajmuje Marek Kondrat, siódme - Tomasz Lis, a dziesiąte - Kuba Wojewódzki.

 • Lista najcenniejszych autografów

  Według pisma "Autograph Magazine" podpis Elvisa Presley'a jest wciąż najcenniejszym wśród autografów gwiazd muzyki.

 • Najcenniejsi w show-biznesie!

  Marek Kondrat, Robert Kubica i Lech Wałęsa - to pierwsza trójka tegorocznego rankingu najwyżej wycenianych osobowości show-biznesu w Polsce, który ukazał się w najnowszym numerze miesięcznika "Forbes". Wśród dziennikarzy listę zdominowały gwiazdy telewizji TVN.

 • Kolejne gwiazdy Open'er: Folk, elektronika, indie i chillwave

  Grammy. Aż 4 statuetki mogło zdobyć nagranie "Tha Cave" i mimo, że galę rozdania tych najcenniejszych nagród Mumford & Sons opuszczali z pustymi rękoma - Ameryka była ich. Młodym zespołom zza Atlantyku(...) odpowiedniego dystansu do Londynu, oraz zjednać sobie fanów z innych miast. Nie bez znaczenia jest także długoletnie milczenie innych gwiazd gatunku. Nim "Given To The Wild" stanęło do walki o honor...

 • Gwiazdy w "Ocalonym świecie"

  Rusza nowy cykl TVP1 "Ocalony świat", w którym gwiazdy takie jak Mateusz Damięcki, Olga Bończyk i Zbigniew Zamachowski staną oko w oko z... polskim rysiem, wilkiem i orłem bielikiem. Edukacja i dreszczyk emocji gwarantowane!

 • Życie gwiazd jest udawane

  Marta Żmuda Trzebiatowska zagrała jedną z bohaterek komedii "Och, Karol 2". Jak czuła się w objęciach Piotra Adamczyka i czy już myśli o sobie: jestem gwiazdą? Aktorka opowiada o nowej roli, życiowych decyzjach i marzeniach.

 • "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami": Z kim zatańczy Joanna Mazur?

  Dwukrotny triumfator "Tańca z Gwiazdami" Jan Kliment został partnerem niewidomej biegaczki Joanny Mazur. Lekkoatletyczna mistrzyni świata i pochodzący z Czech mistrz tańca uwielbiają sport. Czy zdobędą Kryształową Kulę?

 • Nowa gwiazda w "Ojcu Mateuszu"

  O tym, że artystka wspaniale tańczy można się było przekonać, oglądając siódmą edycję "Tańca z gwiazdami", którą wygrała. Przede wszystkim jest jednak znakomitą aktorką, znaną m.in. z filmu "Enen(...) zerwania z nałogiem" - mówi Walach. Gwiazda lubi grać postaci, które zmagają się z poważnymi problemami. "Dla aktora znacznie ciekawsza jest praca ze skomplikowanym materiałem. Z drugiej strony...

 • Beata Tyszkiewicz: Jak nie została gwiazdą Bollywood

  ...próbą dla związku Tyszkiewicz z Andrzejem Wajdą. Na planie "Popiołów" zostali parą. Jednak reżyser wciąż był żonaty z malarką Zofią Żuchowską. W Indiach producenci traktowali Polkę jak gwiazdę(...) aktorka. A filmu, w którym miała być gwiazdą, nawet nie obejrzała. Z ulgą wracała do Polski, gdzie czekały na nią mama i miłość. "Nie mogłam pogodzić się z ludzką nędzą, krępowała mnie powszechna usłużność...

 • Anna Cieślak o "Tańcu z gwiazdami": Okazało się, że niewiele potrafię

  ...- To jest nasz polski Broadway! Króluje przepych i blichtr, ale to właśnie czyni ten program wyjątkowym – przyznaje Anna Cieślak i opowiada o swoich tanecznych zmaganiach w telewizyjnym show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Zdjęcia na temat: najcenniejszych gwiazd
Wideo na temat: najcenniejszych gwiazd
 • "Demakijaż": Weronika Rosati

  Lee Strasberga. Na wielkim ekranie zasłynęła jako Dżemma, uwodząc podkomisarza Despero, głównego bohatera kultowego filmu „PitBull”. Za oceanem występowała u boku takich gwiazd jak Sylvester Stallone czy Nicolas Cage. Jej największym autorytetem jest Elizabeth Taylor, od której wiele się nauczyła. Według magazynu „Forbes” Weronika Rosati jest jedną z najcenniejszych gwiazd polskiego show biznesu