• Informacje na temat:

  najchętniej oglądanym

Artykuły na temat: najchętniej oglądanym
 • "Lekarze" drugim najchętniej oglądanym serialem!

  Czwarty sezon "Lekarzy" oglądało średnio 2,4 mln widzów! Taki wynik sprawił, że serial uplasował się na drugiej pozycji pod względem oglądalności w niedzielnym paśmie pomiędzy 20:00 a 21:00.

 • Oglądalność: "Mali Giganci" liderem

  Drugi odcinek "Małych Gigantów" (14 marca) był najchętniej oglądanym programem rozrywkowym. TVN-owski show zostawił w tyle tańczące gwiazdy i skoki do wody.

 • "Biblia" najchętniej oglądanym serialem zagranicznym w Polsce!

  ..."Biblia" podbiła serca widzów i uplasowała się na pierwszym miejscu listy najchętniej oglądanych seriali zagranicznych w Polsce! Gromadziła przed telewizorami średnio 2,52 mln osób. Serial był nadawany w ścisłym sobotnim prime-timie, od 19 października do 16 listopada, o godzinie 20:05. Stacja wyemitowała pięć dziewięćdziesięciominutowych odcinków. Produkcja podniosła wynik stacji...

 • Zaręczyny w "Hell's Kitchen"!

  Siódma odsłona kulinarnych igrzysk w "Hell's Kitchen" przyciągnęła przed telewizory niemal 2 mln widzów, przez co wyemitowany 21 kwietnia odcinek był najchętniej oglądanym w tej serii! W trakcie emisji programu, w grupie 16-49 Polsat zanotował udziały w rynku na poziomie 20,5%.

 • "Gra o tron" pobita! Jaki serial jest najchętniej oglądany na świecie?

  Adaptacja cyklu "Pieśń Lodu i Ognia" zgarnęła w niedzielę 12. statuetek Emmy i znalazła się nawet w "Księdze Rekordów Guinnessa". Jednak to nie produkcja HBO jest najchętniej oglądanym serialem na świecie.

 • Lady Gaga wystąpi w serialu

  Wokalistka Lady Gaga dołączyła do obsady piątego sezonu "American Horror Story".

 • "Wspaniałe stulecie": Turecka produkcja nokautuje konkurencję

  ..."Wspaniałe stulecie" jest najchętniej oglądanym serialem zagranicznym w Polsce.

 • "Mali Giganci": Będzie druga edycja

  Będzie druga edycja popularnego show "Mali Giganci". Program z udziałem utalentowanych dzieci zadebiutował w wiosennej ramówce stacji TVN. Już w najbliższą sobotę, 25 kwietnia, odbędzie się półfinał programu.

 • "Kryminalni" wrócą na antenę TVN?

  Według amerykańskiego serwisu RAVE Reviews, który stworzył serialową mapę świata, najchętniej oglądanym i najwyżej ocenianym przez telewidzów polskim serialem ostatniego 15-lecia jest produkcja TVN "Kryminalni" z Magdaleną Schejbal, Maciejem Zakościelnym i Markiem Włodarczykiem. Czy istnieje szansa na powstanie dalszych przygód policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Stołecznej Policji?

 • Brytyjczycy chwalą "Bogów"

  "Bogowie" to kolejna produkcja, która promuje polskie kino za granicą. Film o prof. Zbigniewie Relidze spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem brytyjskich mediów oraz publiczności. Obraz Łukasza Palkowskiego zbiera pozytywne recenzje wśród krytyków, a po weekendzie otwarcia znalazł się w pierwszej trójce filmów w Wielkiej Brytanii i Irlandii z największą ilością widzów przypadających na jedną kopię.

Zdjęcia na temat: najchętniej oglądanym
Wideo na temat: najchętniej oglądanym
 • "Kryminalni" wciąż na topie

  Według amerykańskiego serwisu RAVE Reviews, który stworzył serialową mapę świata, najchętniej oglądanym i najwyżej ocenianym przez telewidzów polskim serialem ostatniego 15-lecia jest produkcja TVN "Kryminalni" z Magdaleną Schejbal, Maciejem Zakościelnym i Markiem Włodarczykiem.

 • Kobieta w klatce

  Mroczny thriller "Kobieta w klatce", to ekranizacja światowego bestsellera autorstwa Jussiego Adlera-Olsena, duńskiego pisarza mającego na koncie wszystkie najważniejsze nagrody literackie Skandynawii, w tym prestiżowy Szklany Klucz - wyróżnienie, które w minionych latach zdobywali najwięksi mistrzowie skandynawskiego kryminału - Henning Mankell, Stieg Larsson i J? Nesbo. Autorem scenariusza filmu jest Nikolaj Arcel, nominowany do nagrody BAFTA scenarzysta głośnego "Millennium: Mężczyźni,...

 • "Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny": Od 3 września w Czwórce

  3 września rozpocznie się emisja piątego już sezonu „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego”, przebojowej produkcji, która w krótkim czasie od debiutu stała się czwartym najchętniej oglądanym serialem codziennym i zapewniła Czwórce w swoim paśmie pozycję trzeciej telewizji w Polsce i drugiej na multipleksie. W nowym sezonie nie zabraknie dramatycznych i zaskakujących sytuacji, choć widzowie

 • Szczęściarz

  "Szczęściarz" to adaptacja powieści Nicholasa Sparksa, jednego z najpoczytniejszych i najchętniej ekranizowanych współczesnych pisarzy amerykańskich. Na podstawie jego książek powstały już tak głośne filmy jak "Pamiętnik", "Noce w Rodanthe" czy "Szkoła uczuć". "Szczęściarz" to ciepła opowieść o tym, że prawdziwą miłość można znaleźć nawet w najbardziej niecodziennych okolicznościach. Sierżant Logan Thibault (Zac Efron) jest urodzonym szczęściarzem. Trzy razy odbył służbę w Iraku i choć...

Dyskusje na temat: najchętniej oglądanym