• Informacje na temat:

  najchętniej widzieliby

Artykuły na temat: najchętniej widzieliby
 • Smutny Piotr Kraśko żegna się z widzami! "Widzimy się po raz ostatni"

  ...: "w tym roku" i życzył wszystkim szczęśliwego Nowego Roku. "Chcemy bardzo państwu podziękować za to, że są państwo z nami. To miliony widzów 'Wiadomości' sprawiają, że jest to najchętniej oglądany...

 • Ed Sheeran nie zaśpiewa dla Bonda

  Artysta nie jest zainteresowany śpiewaniem do filmu o agencie 007. W tej roli najchętniej widziałby Sama Smitha.

 • Miss Polski Ewa Mielnicka rozżalona. Narzeczony zagonił ją do garów!

  Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka (22 l.) chciałaby organizować konkursy miss w naszym kraju. Niestety, nie dostała zgody swojego narzeczonego, który najchętniej widziałby ją w kuchni, przy garach!

 • Michał Piróg: Juror i jego dzieci

  W "You Can Dance" często widzimy, jak roni łezkę. Wrażliwy człowiek, jakim jest Michał Piróg, nie wstydzi się okazywania emocji. Tancerz, choreograf i juror w popularnym show pragnie widzieć prawdziwe emocje każdego uczestnika.

 • "Klan": Miłosz chce zrobić z Bożenki kurę domową!

  Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) będzie wściekła, gdy Miłosz (Konrad Darocha) kategorycznie sprzeciwi się temu, by poszła do pracy. - Najchętniej widziałby mnie teraz jako kurę domową - pożali się młoda mama Urszuli (Monika Dryl) i doda, że mąż ma w nosie jej zawodowy rozwój.

 • Recenzja LemON "Scarlett": LemON da się lubić

  Dotychczasowi fani będą zachwyceni, nowych długo nie trzeba będzie szukać. "Scarlett" wie, jak przypodobać się publiczności.

 • Szkoła

  Justyna i Sebastian są parą, ale od dłuższego czasu nie dogadują się. Chłopak jest bardzo zazdrosny o swoją dziewczynę i najchętniej zamknąłby ją w złotej...

 • Zamiast sutanny... budrysówka i kapelusz

  Sutannę księdza Mateusza Artur Żmijewski zamienił na niebieską budrysówkę i czerwony kapelusz. Aktor użyczył bowiem swojego głosu misiowi Paddingtonowi, który od 2 stycznia zagości w polskich kinach.

 • "Korona królów": Halina Łabonarska: O królowej Jadwidze wiemy tak niewiele

  Gdyby istniał wehikuł czasu, Halina Łabonarska najchętniej przeniosłaby się do Polski pod panowaniem Piastów. Niuanse tej epoki zgłębia grając w serialu "Korona królów" Jadwigę, żonę Władysława Łokietka, matkę Kazimierza Wielkiego.

 • Barbara Kurzaj: Trzeba walczyć o uczucie

  Na ekrany kin wszedł właśnie film "Kebab i Horoskop" z udziałem Barbary Kurzaj, aktorki znanej m.in. z "Barw szczęścia". Wkrótce zobaczymy ją też w nowym serialu! Czy zagra wymarzoną rolę silnej kobiety?

Zdjęcia na temat: najchętniej widzieliby
Wideo na temat: najchętniej widzieliby
 • Ewa Mielnicka rozżalona. Narzeczony zagonił ją do garów!

  Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka chciałaby organizować konkursy miss w naszym kraju. Niestety, nie dostała zgody swojego narzeczonego, który najchętniej widziałby ją w kuchni, przy garach!

 • Kobieta w klatce

  Mroczny thriller "Kobieta w klatce", to ekranizacja światowego bestsellera autorstwa Jussiego Adlera-Olsena, duńskiego pisarza mającego na koncie wszystkie najważniejsze nagrody literackie Skandynawii, w tym prestiżowy Szklany Klucz - wyróżnienie, które w minionych latach zdobywali najwięksi mistrzowie skandynawskiego kryminału - Henning Mankell, Stieg Larsson i J? Nesbo. Autorem scenariusza filmu jest Nikolaj Arcel, nominowany do nagrody BAFTA scenarzysta głośnego "Millennium: Mężczyźni,...

 • Edyta Pazura żali się na męża!

  24-letnia celebrytka buntuje się przeciwko nakazom swojego dużo starszego męża Czarka (50 l.), który najchętniej widziałby ją w kuchni lub z dzieckiem... "Mąż myśli, że ma prawo do tego, by mi coś kazać" - żali się Edyta. Zobaczcie fragment "Dzień dobry TVN".

 • Szczęściarz

  "Szczęściarz" to adaptacja powieści Nicholasa Sparksa, jednego z najpoczytniejszych i najchętniej ekranizowanych współczesnych pisarzy amerykańskich. Na podstawie jego książek powstały już tak głośne filmy jak "Pamiętnik", "Noce w Rodanthe" czy "Szkoła uczuć". "Szczęściarz" to ciepła opowieść o tym, że prawdziwą miłość można znaleźć nawet w najbardziej niecodziennych okolicznościach. Sierżant Logan Thibault (Zac Efron) jest urodzonym szczęściarzem. Trzy razy odbył służbę w Iraku i choć...

Dyskusje na temat: najchętniej widzieliby