• Informacje na temat:

  najciekawsze gwiazdy

Artykuły na temat: najciekawsze gwiazdy
 • Najciekawsze pupile celebrytów. Zwierzęta, w których zakochują się gwiazdy

  Eugeniusz Bodo zabierał swojego ogromnego doga do warszawskich kawiarni. Mike Tyson miał kilka tygrysów, potem zaczął hodować gołębie. Z kolei George Clooney przez 18 lat opiekował się świnką wietnamską. Które zwierzęta zdobywają serca gwiazd?

 • Adele: Najciekawsze momenty trasy na Wyspach

  Koncert w O2 Arena w Londynie (5 kwietnia) to ostatni przystanek na trasie Adele na Wyspach, w trakcie której gwiazda promuje swój najnowszy album "25". Przypomnijmy sobie najciekawsze momenty tej muzycznej podróży.

 • Grammy 2017: Najciekawsze memy po ceremonii

  ...59. gala wręczenia najważniejszych nagród w przemyśle muzycznym, czyli Grammy, przeszła do historii. Jak co roku po imprezie, w sieci zaroiło się od zabawnych memów i komentarzy podsumowujących wydarzenie. Zobaczmy najciekawsze z nich.

 • 7 najciekawszych klipów Lady Gagi

  ...) przypomnijmy sobie jej najciekawsze teledyski.

 • Mroczne historie są najciekawsze

  Na ekranie Carey Mulligan nie wyróżnia się niczym szczególnym - owszem, jest piękna i czarująca, ale nie w sposób, który przywodzi na myśl gwiazdy kina. To przysłowiowa "dziewczyna z sąsiedztwa"... Ale jeśli ją spotkasz, będzie to oznaczało, że żyjesz w najlepszej dzielnicy na świecie!

 • Powiedzieli 2015: Najciekawsze cytaty polskich artystów

  Podsumowania 2015 roku nie mogłyby się obejść bez najważniejszych i najciekawszych cytatów samych wykonawców. Oto co zaskakującego, zabawnego, a czasem smutnego powiedziały polskie gwiazdy muzyki przez ostatnie 12 miesięcy.

 • Powiedzieli 2015: Najciekawsze cytaty zagranicznych artystów

  Po cytatach z polskich wykonawców przyszła pora na zagraniczne gwiazdy. Kto zaskoczył, kto poruszył, a kto rozbawił swoimi wypowiedziami? Sprawdźcie poniższe zestawienie.

 • Rzeczy niemożliwe są zawsze najciekawsze

  ...oszalałeś, Lechu. Nie da się zrobić fabuły, to niemożliwe! Na co ja odparłem: Właśnie dlatego, że nie jest to możliwe, to najlepszy powód, żeby to zrobić. Rzeczy niemożliwe są zawsze najciekawsze(...) aż trzy lata. Zdjęcia do filmu kręcono aż w czterech krajach: w Polsce, Czechach, Austrii i Nowej Zelandii. W filmie zagrały gwiazdy kina: Rutger Hauer, Michael York, Charlotte Rampling. Jak...

 • MTV: Nagrody za najciekawsze teledyski

  Video Music Awards, po krótkim, dwuletnim "zesłaniu" do Miami wracają do domu, czyli do Nowego Jorku, a konkretnie do Radio City Music Hall. Dlatego w tym roku gwiazdy przybędą wspaniałymi...

 • Najciekawsze amerykańskie dokumenty na 6. American Film Festival

  ...w napięciu, z dłońmi zaciśniętymi na poręczach fotela. I wreszcie - "Zły jak Evel" (Being Evel) Daniela Junge, fascynująca historia gwiazdy kaskaderskich pokazów z lat 70-tych oraz pioniera mody na...

Zdjęcia na temat: najciekawsze gwiazdy
Wideo na temat: najciekawsze gwiazdy
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak

  do przyszłej edycji, jak się nauczę?! To była reakcja Eweliny na wynik losowania gwiazdy do 11. odcinka. Ewelinę Lisowską czeka gigantyczne wyzwanie – musi zmierzyć się z diwą polskiej sceny(...) Górniak „To nie ja!” naprawdę jest taki trudny dla utalentowanej wokalistki? – W mojej wersji na pewno to będzie jakoś tak skrojone (…), co jest najciekawsze – ona nigdy nie śpiewa jej tak samo. Tak

 • ​Karolina Korwin-Piotrowska pracuje nad nową książką

  ​Karolina Korwin-Piotrowska w swojej nowej książce skupia się na najciekawszych karierach w polskim show-biznesie ostatniego ćwierćwiecza. ​Karolina Korwin-Piotrowska w swojej nowej książce skupia się na najciekawszych karierach w polskim show-biznesie ostatniego ćwierćwiecza. Zdaniem dziennikarki gwiazdy w Polsce coraz częściej budują swoją drogę zawodową na talencie i pracowitości, a nie

 • "Na dobre i na złe": Katarzyna Dąbrowska o fenomenie serialu

  „Wiktoria będzie musiała sobie poukładać życie niejako na nowo – bez Adama, z którym się rozstała”. O skomplikowanej postaci Wiktorii, jej przyszłych losach, najciekawszych przypadkach medycznych oraz o fenomenie „Na dobre i na złe” opowiada gwiazda serialu, Katarzyna Dąbrowska.

Dyskusje na temat: najciekawsze gwiazdy
 • Re: Gwiazdy, które mają niewyparzony język

  A oto perełki autora artykułu (Autor: VIPHOTO): "Z powodu niewyparzonej języka" "Co najciekawsze" "Aktor podczas programu „The View” miał publicznie przeprosić, jednak zdecydował się na tłumaczenie, dlaczego tak zareagował." "Sytuację dość kategorycznie skomentowała swojego czasu w wywiadzie dla Twojego Imperium"

 • Re: Seriale, na które czekamy. Najciekawsze premiery 2017 roku

  ...niestety , jeżeli serial firmuje TVN, to niczego dobrego, poza szmirowatą komercją, ale za to z wielką kasą "władowaną w gwiazdy", nie można się spodziewać. Ale może na tym polega tradycyjna wyjątkowość "produkcji" TVN.