• Informacje na temat:

  najciekawsze pary

Artykuły na temat: najciekawsze pary
 • Adele: Najciekawsze momenty trasy na Wyspach

  Koncert w O2 Arena w Londynie (5 kwietnia) to ostatni przystanek na trasie Adele na Wyspach, w trakcie której gwiazda promuje swój najnowszy album "25". Przypomnijmy sobie najciekawsze momenty tej muzycznej podróży.

 • Najciekawsze amerykańskie dokumenty na 6. American Film Festival

  W programie 6. edycji American Film Festival w sekcjach American Docs oraz Special Docs znajdzie się wybór najlepszych amerykańskich dokumentów ostatniego sezonu. Wśród nich biografie nietuzinkowych postaci amerykańskiej popkultury, portrety wielokulturowych społeczności, ich zmagań i problemów, oraz mocne, demaskatorskie filmy poruszające problematykę społeczną i polityczną.

 • Więckiewicz i Muskała znów parą

  Po raz pierwszy spotkali się jako małżeństwo w spektaklu Łukasza Kosa pt. "Koronacja". Później zagrali Ewę i Macieja Malców w serialu "Londyńczycy". 18 listopada znów pojawią się razem na ekranie jako para w najnowszym filmie Grega Zglinskiego pt. "Wymyk".

 • John Legend i Chrissy Teigen: Najlepsza para w internecie?

  Mówi się o nich, że są najciekawszą parą w sieci. John Legend i Chrissy Teigen lubią pokazywać fragmenty swojego życia prywatnego fanom. Oto ich historia i kilka popularnych zdjęć, którymi dwójka podbiła sieć.

 • The Jet Set: Nie jesteśmy parą

  ...wokalista Brytyjczyk David byli gośćmi CZATerii. Poniżej przeczytacie najciekawsze fragmenty rozmowy The Jet Set z internautami.

 • Dakota Johnson: Złote dziecko Hollywood

  Od złotego dziecka Hollywood i miss Złotych Globów, przez Anastasię Steele, która usidliła pana Greya, do jednej z najciekawszych aktorek młodego pokolenia - oto życiorys Dakoty Johnson.

 • "Via Carpatia" : Achilles i żółw

  ...“Via Carpatia" to filmowy eksperyment, próbujący wpisać polskie kino w refleksję dotyczącą aktualnego kryzysu migracyjnego. Skromne dzieło reżyserskiego tandemu Klary Kochańskiej i Kaspra Bajona najciekawsze jest jednak jako poetyckie kino drogi.

 • Donalda Trumpa tweety o muzykach

  ...​Wybory na prezydenta Stanów Zjednoczonych odbędą się 8 listopada. Kandydat Partii Republikańskiej, Donald Trump nie może liczyć na takie wsparcie celebrytów, jakim obdarzana jest jego konkurentka, Hillary Clinton. Przypomnijmy sobie najciekawsze tweety Trumpa dotyczące muzyków.

 • Oscarowy pojedynek

  Oscarowi faworyci "Wróg numer jeden" i "Poradnik pozytywnego myślenia" oraz melodramaty "Nieulotne" i "Rust and Bone" to najciekawsze filmy, jakie w piątek pojawią się na ekranach polskich kin.

 • Clint Eastwood: Kino to najpotężniejsza broń

  ...i samosądu, a przede wszystkim o propagowanie polityki faszystowskiej. Bez względu na wszystko Eastwood stał się gwiazdą światowego formatu. Najciekawsze, że jego najlepszy artystycznie okres miał dopiero...

Dyskusje na temat: najciekawsze pary
 • Re: Kochają na zabój

  Ja uważam, że najciekawsze pary to: Brennan & Booth Castle & Becket Moulder & Scully Tony & Ziva z NCIS :)