• Informacje na temat:

  najciekawszy styl

Artykuły na temat: najciekawszy styl
 • Powiedzieli 2015: Najciekawsze cytaty polskich artystów

  Podsumowania 2015 roku nie mogłyby się obejść bez najważniejszych i najciekawszych cytatów samych wykonawców. Oto co zaskakującego, zabawnego, a czasem smutnego powiedziały polskie gwiazdy muzyki przez ostatnie 12 miesięcy.

 • Odnalazła własny styl

  ..., odnalazłam własny styl, który odnajdziecie na nowej płycie. Krążek będzie spójny, czego nie można powiedzieć o tej debiutanckiej, która była dość różnorodna i dopiero szukałam stylu, kierunku(...) powstało bardzo dużo i nie było łatwo wybrać te kilkanaście najciekawszych kawałków. To wartościowe, dojrzałe, emocjonalne piosenki" - mówi Sara. Jaki tytuł będzie nosić następca płyty "Sara May...

 • Talk-show Kwaśniewskich w TVN Style

  Wśród nowości w jesiennej ramówce TVN Style znalazł się m.in. program prowadzony przez Jolantę i Aleksandrę Kwaśniewską.

 • Dobrze wysmażona wołowina. 10 najciekawszych beefów w historii polskiego rapu

  Rywalizacja rodzi konflikty. Gdzie jak gdzie, ale akurat w rapie zawsze było ich pod dostatkiem, bo konkretny beef jest jedną z najważniejszych składowych tej muzyki. Postanowiliśmy więc zebrać dla was dziesięć najciekawszych starć, jakie miały miejsce na polskiej scenie. Wybór jest oczywiście do bólu subiektywny, dlatego czekamy na wasze propozycje w komentarzach!

 • Najlepsze parodie "Gangnam Style"

  Piosenka "Gangnam Style" koreańskiego artysty Psy stała się hitem ostatnich miesięcy. Od czasu pojawienia się w serwisie You Tube w lipcu tego roku, teledysk osiągnął 220 milionów wyświetleń. Wydaję(...) wielka popularność "Gangnam Style" przełożyła się na ogromną ilość parodii, jakie zaczęły krążyć w Internecie. Poniżej prezentujemy najciekawsze z nich. Ratownicy z El Monte: "Gangnam Style" jest...

 • TVN Style: Freud w spódnicy i inne nowości

  Małgorzata Rozenek jako "Perfekcyjna Pani Domu", Katarzyna Pakosińska namawiająca na intymne zwierzenia na "Pakozetce" i propozycje kulinarne Pascala Brodnickiego wprost z Azji - to niektóre z wiosennych nowości TVN Style. Znamy już wiosenną ramówkę stacji.

 • Recenzja Guzior "Evil Twin": Zręczny drapieżnik

  Guzior siniaczy na albumie każdego, kto wątpił, że jest tu jednym z najciekawszych raperów. Nie psujcie mu haju, lepiej wpisujcie miasta.

 • Koncerty: Piękna Kate, Ursynalia i Selector pełen gwiazd

  ...gwiazda brytyjskiej sceny tanecznej - Katy B . Chwytliwe piosenki młodej wokalistki z jednej strony podbijają listy przebojów, a z drugiej garściami czerpią z londyńskiego undergroundu i takich stylów...

 • Alternatywne płyty 2008

  Sprawdź subiektywny zestaw najciekawszych niezależnych wydawnictw mijających 12 miesięcy!

 • "Noc Walpurgi" : Demony przeszłości

  ..."Noc Walpurgi" Marcina Bortkiewicza to jeden z najciekawszych polskich debiutów ostatnich lat. Stawiający pierwsze kroki w zawodzie filmowiec, uwodzi sugestywnym stylem i precyzyjną reżyserią. Udowadnia również, że ma niebywały talent do prowadzenia aktorów: pod jego okiem Małgorzata Zajączkowska zagrała rolę życia.

Zdjęcia na temat: najciekawszy styl
Wideo na temat: najciekawszy styl
 • Natalia Kukulska: Wybrałam drogę artystycznej wolności

  wolności i zamierza nią konsekwentnie podążać, aby ostatecznie odciąć się od wizerunku dziecięcej wokalistki. Kukulska twierdzi, że jej obecny styl muzyczny już zyskał wielu nowych odbiorców. "Zmieniłam(...) posłuchać siebie w środku, mogę pozwolić sobie na wolność bez oglądania się na oczekiwania innych" – mówi Natalia Kukulska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.