• Informacje na temat:

  najciekawszych informacji

Artykuły na temat: najciekawszych informacji
 • Najciekawsze pytanie Akademii

  ...bliższych informacji. "To była już jakaś gra Rimmera po tym jak wyjechałem. Nie wiem jakie tam zaszły kombinacje(...). Pracowałem nad tym filmem od początku. To jest mój film" - odparł. Spotkanie z Andrzejem Kostenką było jednym z najciekawszych w czasie tegorocznej Letniej Akademii Filmowej. Poruszono temat przyjaźni, wzajemnego szacunku, artystycznych zmagań. Z ust reżysera padła niejedna anegdota...

 • One mają najciekawsze fryzury!

  ...kilkanaście centymetrów włosów, ale także koronę "najlepiej uczesanej". Według zestawienia przygotowanego przez Yahoo! internauci w 2011 roku najczęściej szukali w sieci informacji na temat fryzury innej...

 • Mystic Festival powróci w 2019 roku

  Po latach na koncertową mapę Polski wraca Mystic Festival - jeden z najciekawszych i najlepszych rockowo-metalowych festiwali w naszym kraju.

 • Tallinn Music Week 2018: Polska reprezentacja w Estonii

  ...​Tegoroczna, jubileuszowa edycja jednego z najciekawszych festiwali w północno-wschodniej Europie - Tallinn Music Week - odbędzie się w pierwszym tygodniu (2-8) kwietnia. Jak co roku w programie imprezy nie mogło zabraknąć polskich zespołów. W Tallinie wystąpią Wojtek Mazolewski Quintet oraz Maniucha & Ksawery.

 • Czarna lista hollywoodzkich scenariuszy: Oto najlepsze niezrealizowane teksty

  Ujawniono Hollywoodzką "Czarną listę scenariuszy". To publikowane od 2005 roku zestawienie ma na celu promocję najciekawszych tekstów nieposiadających producenta lub czekających na realizację. Coroczną listę opublikowano po raz jedenasty.

 • Tomasz Stockinger: Wiem, czego pragną kobiety

  Kobiety. To dla niego jeden z najtrudniejszych, ale także najciekawszych tematów. Pewnie dlatego z chęcią opowiedział nam właśnie o płci pięknej, uczuciach, również o nadziei.

 • Zostań gwiazdą Muzzo!

  Miejsce dla artystów i fanów muzyki - to nasz nowy serwis społecznościowy Muzzo.pl . Najciekawszych użytkowników będziemy teraz prezentować w telewizyjnym programie "MuzzoWizja".

 • Skazani na bluesa: Szczegóły albumu

  ..."Skazani na bluesa vol. 1", kompilacja prezentująca najciekawszych artystów z kręgu polskiego bluesa, ukaże się 30 kwietnia. Wydawcą jest Omerta-Art. Znana jest już pełna zawartość albumu.

 • Szok przyszłości w Krakowie. Startuje Unsound 2011

  W niedzielę (9 października) pod Wawelem startuje ósma już edycja festiwalu Unsound. Impreza, która potrwa do 16 października, to jedno z najciekawszych i najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce.

 • Ralph Kaminski: Otworzyłem się na tyle, na ile byłem gotów

  ...- Czas w swoim rodzinnym mieście wspominam bardzo pięknie. Nie było mi tam źle. Jednak żeby tworzyć i rozwijać skrzydła, musiałem opuścić Jasło - mówi w rozmowie z Interią Ralph Kaminski, autor jednej z najciekawszych polskich płyt 2019 roku.

Zdjęcia na temat: najciekawszych informacji
Dyskusje na temat: najciekawszych informacji