• Informacje na temat:

  najciekawszych trendów

Artykuły na temat: najciekawszych trendów
 • Najciekawsze elektroniczne płyty 2010

  ..." Ignorowanie trendów w muzyce elektronicznej w 99 na 100 przypadków kończy się serwowaniem dzieła o aromacie nieświeżej ryby. "There Is Love In You" to ten jednostkowy wyjątek, kiedy stare brzmi(...) temat słuszności umieszczenia "There Is Love In You" na liście najciekawszych nowobrzmieniowych wydawnictw mijającego roku. Zobacz Four Tet i "Love Cry": Darkstar - "North" Bez dwóch...

 • Freak folk wyznacza trendy

  Jedni sięgnęli po folk, aby odreagować elektroniczne brzmienia minionej dekady techno. Inni nasłuchują w nim głosu korzeni, tak pożądanych wobec zgiełku epoki globalnej komunikacji. I tak muzyka folkowa wyznacza jeden z wiodących trendów nowego wieku. Dziś kulminację osiąga najciekawszy etap tego zjawiska: zapanowała moda na freak folk.

 • Top Trendy po raz drugi

  23 lutego w Warszawie odbędzie się "Gala Top Trendy 2004", będąca zapowiedzią drugiej edycji festiwalu o takiej samej nazwie, który udanie zadebiutował w ubiegłym roku. Specjalnym gościem będzie "Światowy Idol", Kurt Nilsen z Norwegii. Gospodarzem wieczoru będzie Michał Milowicz, a gościem specjalnym Cezary Pazura. Pojawią się również Kuba Wojewódzki oraz Maciej Rock.

 • Czego fani muzyki słuchali w 2015 roku?

  Serwis streamingowy Spotify przygotował zestawienie najciekawszych faktów i trendów muzycznych, jakie obserwowaliśmy w 2015 roku w Polsce i na świecie.

 • "Przykazanie muzyki rockowej: nie oszukiwać!"

  Wydana w listopadzie 2010 roku płyta "Muzycy to wojownicy" była dla Wojciecha Waglewskiego i jego Voo Voo powrotem do muzycznych korzeni garażowego rocka. Z okazji premiery tego albumu Artur Wróblewski rozmawiał z Wojciechem Waglewskim także o najnowszych trendach w muzyce światowej, o kondycji polskiej piosenki i najciekawszych płytach 2010 roku.

 • "Bezrefleksyjny aktywizm"

  Płyta "Neurofotoreceptoreplotyka jako magia bytu" zespołu Kanał Audytywny to bez wątpienia jedno z najciekawszych wydawnictw 2005 roku w Polsce i to nie...

 • Wyjątkowy festiwal w stolicy

  W piątek startuje 5. edycja warszawskiego Free Form Festival (15-16 października), jednej z najciekawszych imprez prezentujących muzykę elektroniczną i nu-jazzową.

 • Recenzja Madonna "Madame X": Muzyka, która nie łączy pokoleń

  Ikony muzyki też zapominają, jak się nagrywa dobre piosenki. A najczęściej jest tak, kiedy ktoś chce na siłę być fajnym i trendy.

 • Tallinn Music Week 2018: Polska reprezentacja w Estonii

  ...​Tegoroczna, jubileuszowa edycja jednego z najciekawszych festiwali w północno-wschodniej Europie - Tallinn Music Week - odbędzie się w pierwszym tygodniu (2-8) kwietnia. Jak co roku w programie imprezy nie mogło zabraknąć polskich zespołów. W Tallinie wystąpią Wojtek Mazolewski Quintet oraz Maniucha & Ksawery.

 • Natasza Urbańska poprowadzi program "Make me over. Wielka zmiana"

  ..."Make me over. Wielka zmiana" to jeden z najciekawszych programów urodowo-modowych w Europie - w Hiszpanii bije rekordy oglądalności. Teraz polscy widzowie będą mogli zobaczyć spektakularne metamorfozy. Polska edycja show zadebiutuje na antenie Polsat Cafe w środę, 25 kwietnia, o godz. 21. Prowadzącą program będzie Natasza Urbańska.