• Informacje na temat:

  najdroższą produkcją

Artykuły na temat: najdroższą produkcją
 • "Legiony": Kulisy produkcji

  Z budżetem w wysokości 27 milionów złotych "Legiony" plasują się w ścisłej czołówce najdroższych produkcji w historii polskiego kina - takich scen batalistycznych w rodzimych produkcjach widzowie nie widzieli od czasów "Ogniem i mieczem"! Spektakularna filmowa realizacja historycznych bitew wymagała perfekcyjnej koordynacji pracy aktorów, statystów, kaskaderów i specjalistów od pirotechniki i iście ułańskiej fantazji.

 • "Wojna imperiów": Najdroższa produkcja w historii chińskiego kina

  10 lipca na ekrany kin wejdzie „Wojna imperiów” – najdroższa produkcja w historii chińskiego kina.

 • DiCaprio najdroższym aktorem świata

  Leonardo DiCaprio jest obecnie najlepiej opłacanym aktorem w Hollywood. Za rolę w filmie Martina Scorsese "Wilk z Wall Street" aktor otrzymał aż 25 mln dolarów. Magazyn "The Hollywood Reporter" opublikował właśnie nową listę najdroższych aktorów świata.

 • "Legiony": Największa polska produkcja ostatnich lat

  27 milionów złotych budżetu, setki statystów, galony benzyny, litry krwi i ogromna ilość materiałów wybuchowych! W dzień Święta Wojska Polskiego prezentujemy kulisy powstania największej superprodukcji ostatnich lat. "Legiony" - historia najsłynniejszej polskiej formacji wojskowej - w kinach od 20 września!

 • "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" najdroższym filmem w historii

  21 lipca na polskich ekranach zagości „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” – najdroższy film w historii kina, wyprodukowany poza granicami USA. Budżet produkcji wyreżyserowanej przez Luca Bessona przekroczył już 208 milionów dolarów, z czego aż 70% stanowią wydatki na efekty specjalne!

 • Najdroższy rosyjski film w historii

  Wkrótce na ekrany polskich kin wejdą "Spaleni słońcem 2" Nikity Michałkowa. Ta epicka opowieść, sequel uhonorowanego Oscarem i Nagrodą Jury na festiwalu w Cannes filmu, jest najdroższą produkcją w historii rosyjskiej kinematografii.

 • Wysokobudżetowy Jackie Chan

  Jackie Chan ( "Kowboj z Szanghaju" , "Godziny szczytu" ) przygotowuje się do realizacji kolejnego projektu. Film "Highbinders" będzie najdroższą produkcją w historii kinematografii Hongkongu. Budżet szacowany jest na 35 milionów dolarów.

 • Droższy Jackie Chan

  Jak ostatnio informowaliśmy, Jackie Chan przygotowuje się do realizacji kolejnego projektu. Film "Highbinders" miał być najdroższą produkcją w historii kinematografii Hongkongu, jego budżet szacowano na 35 milionów dolarów. Jednak ostatnio agencje podały, że aktor wystąpi w filmie "Sun Tzu's Art Of War", który kosztować ma aż 80 milionów dolarów i niewątpliwie to ten obraz zasłuży na miano...

 • "Slovania": Słowacka "Gra o tron"

  Słowacka telewizja JOJ przygotowuje serial o Słowianach. 12-odcinkową opowieść "pełną magii, bóstw, seksu, okrucieństwa, humoru i strachu" nazwano już słowacką odpowiedzią na "Grę o tron". To najdroższa produkcja telewizyjna w historii Słowacji.

 • "Drogi wolności": Szansa na sukces

  Głośno zapowiadana, najdroższa w historii TVP produkcja "Drogi wolności" zadebiutowała w niedzielę, 15 lipca, wieczorem na antenie telewizyjnej Jedynki.

Zdjęcia na temat: najdroższą produkcją
Dyskusje na temat: najdroższą produkcją