• Informacje na temat:

  najdroższe rozwody

Artykuły na temat: najdroższe rozwody
 • Angelina Jolie i Brad Pitt: To będzie kosztowny rozwód

  Najsłynniejszą parę Hollywood rozwiedzie Laura Wasser. Specjalizuje się w rozwodach gwiazd, bierze 850 dolarów za godzinę. Nie reprezentuje klientów, którzy na swoim koncie nie mają co najmniej 10 milionów dolarów. Co stanie się z wielkim majątkiem Brada Pitta i Angeliny Jolie po ich rozstaniu? Łącznie posiadają prawie 500 milionów dolarów i kilka domów na całym świecie.

 • Paul McCartney: Najdroższy rozwód świata?

  Jeśli doszłoby do rozwodu (na razie para zgodziła się na separację), to zapowiada się najdroższe rozstanie świata. Majątek sir Paula jest bowiem wyceniany na ponad 800 milionów funtów, a przed ślubem z Heather nie zawarli intercyzy. Alan Kaufman, jeden z czołowych brytyjskich prawników zajmujących się rozwodami, uważa, że Paul McCartney i Heather Mills nie spotkają się w sądzie, żeby ustalić...

 • Ile Madonna zapłaci mężowi?

  Rozstanie Madonny i Guy'a Ritchiego stanie się najprawdopodobniej najdroższym rozwodem w historii show biznesu.

 • Michał Wiśniewski pokazał samochód warty 1,5 mln złotych. Fani oburzeni

  Michał Wiśniewski nie tak dawno ogłosił upadłość i przyznał się do straty ogromnej ilości pieniędzy. Jak się jednak okazuje, upadłość wcale nie musi oznaczać rezygnacji z luksusowego życia. Wokalista pochwalił się bowiem w mediach społecznościowych nagraniem, na którym prezentuje jeden z najdroższych samochodów na świecie.

 • McCartney: "To była wielka pomyłka"

  Paul McCartney określił swoje małżeństwo z Heather Mills mianem jednej z największych pomyłek w swoim życiu. Przypomnijmy, że para rozwiodła się w 2008 roku.

 • Barbara Brylska: Nie wszystko się udało

  Wyszła za mąż za lekarza. Zakochiwała się na planach filmowych. Barbara Brylska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, miała burzliwe życie. Od dawna nie udziela się publicznie i nie zgadza się na wywiady.

 • Axl Rose: Ostatni Mohikanin

  ...nagrania poszło ponad 13 mln dolarów, co dało płycie miano najdroższej w historii). Coraz częściej kpiono, że prędzej w Chinach zapanuje demokracja, niż Axl wypuści płytę "Chinese Democracy". Podawane...

 • Limahl: Ta historia nie ma końca

  Z okazji przypadających w czwartek (19 grudnia) 55. urodzin Limahla przypominamy kilka ciekawostek związanych z życiem i twórczością tego brytyjskiego wokalisty. Jego charakterystyczna fryzura to jeden z obciachowych symboli lat 80.

 • 85. urodziny Jerzego Hoffmana

  Jerzy Hoffman, reżyser nazywany "wielkim hetmanem polskiego kina", twórca legendarnych ekranizacji kolejnych części "Trylogii" Henryka Sienkiewicza oraz m.in. filmów "Prawo i pięść", "Znachor" i "Trędowata", obchodzi w środę, 15 marca, 85. urodziny.

Dyskusje na temat: najdroższe rozwody