• Informacje na temat:

  najdroższe widowisko

Artykuły na temat: najdroższe widowisko
 • "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" najdroższym filmem w historii

  21 lipca na polskich ekranach zagości „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” – najdroższy film w historii kina, wyprodukowany poza granicami USA. Budżet produkcji wyreżyserowanej przez Luca Bessona przekroczył już 208 milionów dolarów, z czego aż 70% stanowią wydatki na efekty specjalne!

 • "Wojna imperiów": Najdroższa produkcja w historii chińskiego kina

  10 lipca na ekrany kin wejdzie „Wojna imperiów” – najdroższa produkcja w historii chińskiego kina.

 • Niezwykle widowiskowy "John Carter"

  Do internetu trafił kilkuminutowy fragment "Johna Cartera" - najdroższej produkcji w historii Disneya.

 • J. M. Jarre: Drogie bilety

  ...26 sierpnia w Stoczni Gdańskiej z plenerowym koncertem wystąpi Jean Michel Jarre. Widowisko zatytułowane "Przestrzeń wolności" ma obejrzeć 100 tysięcy widzów. Do sprzedaży trafiły już bilety, w tym także na miejsca w specjalnej loży. Ich cenę wyznaczono na 250 zł.

 • "Megalopolis" finansowane przez winnice Coppoli

  Najnowszy projekt filmowy Francisa Forda Coppoli, futurystyczne widowisko "Megalopolis", zapowiada się na jedno z najdroższych przedsięwzięć w historii niezależnych produkcji. Budżet filmu wynosi, jak na razie, 67 mln dolarów. Część pieniędzy na realizację filmu reżyser chce zdobyć sprzedając... wino, wyprodukowane na jego kalifornijskiej plantacji winorośli.

 • "Wojna imperiów": Najdroższy chiński film

  Najdroższa produkcja w historii chińskiego kina. Budżet tego epickiego widowiska osiągnął imponującą sumę 65 milionów dolarów. W rolach głównych: legenda filmów akcji – Jackie Chan, laureat Oscara Adrien Brody i John Cusack. Scenariusz zainspirowała prawdziwa historia spotkania rzymskich legionistów i chińskich strażników Jedwabnego Szlaku.

 • Super Bowl: Nowe spoty "Avengers: Koniec gry" i "Toy Story 4"

  ...2019 roku. Ostatnią zapowiedź otrzymało także widowisko s-f "Alita: Battle Angel". Oparty na popularnej mandze "Gunnm" film Roberta Rodrigueza wchodzi do polskich kin już 14 lutego 2019 roku. Poniżej...

 • Mojżesz, zapaśnik, morderca

  Widowisko historyczne "Exodus: Bogowie i królowie", dramat sportowy "Foxcatcher", trzecia część "Uprowadzonej" i thriller kryminalny "Fotograf" budzą największą uwagę spośród siedmiu tytułów, jakie zadebiutują na ekranach polskich kin 9 stycznia.

 • "Alexander": Początek zdjęć

  Oliver Stone ( "Droga przez piekło" , "Męska gra" ) rozpoczął zdjęcia do wielkiego widowiska "Alexander", opowiadającego dzieje króla Aleksandra Wielkiego. Pierwszy klaps na planie w Maroko padł w poniedziałek, 22 września. W roli tytułowej występuje Colin Farrell ( "Telefon" , "Rekrut" ).

 • Hiszpańskie Oscary dla "Agory"

  Siedem nagród Goya hiszpańska Akademia Filmowa przyznała w niedzielę wieczorem wielkiemu historycznemu widowisku "Agora" w reżyserii Alejandra Amenábara ("Otwórz oczy", "Inni", "W stronę morza"), w tym za najlepszy scenariusz oryginalny, zdjęcia, scenografię i kostiumy.