• Informacje na temat:

  najdroższy

Artykuły na temat: najdroższy
 • Najdroższy film w historii czeskiej kinematografii

  Budżet filmu to pół miliarda koron, czyli około 20 mln euro. Zdaniem agencji CTK będzie to najdroższy film czeskiej kinematografii Główną rolę Jana Żiżki Jakl powierzył Benowi Fosterowi, który ma za sobą role w "3.10 do Yumy", "Osaczonym", "Na śmierć i życie" lub telewizyjnym serialu "Sześć stóp nad ziemią". Reżyser nad filmem pracuje od ośmiu lat i chce skoncentrować się na młodości...

 • Najdroższy rosyjski film

  ...13 lipca na polskie ekrany trafi najdroższy film rosyjskiej kinematografii, pierwsza tamtejsza superprodukcja fantasy "Volkodav - ostatni z rodu Szarych Psów".

 • "Babylon Berlin": Najdroższy serial w historii niemieckiej telewizji

  Uznany za najdroższy serial w historii niemieckiej telewizji "Babylon Berlin" oparty jest na bestsellerowej książce Volkera Kutschera. To trzymający w napięciu serial kryminalny o ambitnym policjancie, który wpada na ślad ogromnej korupcji. Akcja serialu "Babylon Berlin" dzieje się pod koniec lat 20. ubiegłego wieku w Berlinie, mieście zabawy i grzechu, bezprawia i nieograniczonych możliwości...

 • Grażyna Szapołowska: Najdroższy szampan

  ...hotelach, bawić się i pić najdroższy szampan. Eryk postanowił, że w tej podróży będzie spełniał wszystkie jej kaprysy. Chce, by czuła się jak... księżna Monako - zdradza znajoma gwiazdy. Swą...

 • Najdroższy koncert świata?

  Zespół The Rolling Stones zarobił aż 5,4 mln dolarów za kameralny, zamknięty występ w Hiszpanii.

 • Najdroższy azjatycki film

  Po długiej walce z nieoczekiwanymi przeszkodami John Woo w końcu doczekał się premiery swojej najnowszej superprodukcji, którą zamierza przypomnieć się widzom w rodzinnych Chinach. "Red Cliff" zapowiadany jest jako najdroższa produkcja w historii kina azjatyckiego.

 • Najdroższy filmowy dowcip

  "Evan Wszechmogący" z budżetem 175 milionów dolarów to najdroższa komedia w historii kina. "Ponieważ można się na nim zaśmiać najwyżej 5 razy, wychodzi, że jeden dowcip kosztował 35 milionów" - sarkastycznie zauważa recenzent "Gazety Wyborczej".

 • Najdroższy dojazd świata?

  Raper 50 Cent (32 l.) zapłaci za 10-kilometrowy przejazd z jednego londyńskiego występu na drugi aż 2 mln dolarów.

 • Najdroższy film w Hollywood

  Steven Spielberg i Tom Cruise, którzy pracowali wspólnie na planie filmu "Raport mniejszości" , przygotowują najdroższą produkcję w historii Hollywood. Ekranizacja "Wojny światów" H.G. Wellsa ma pochłonąć więcej niż realizacja "Titanica" Jamesa Camerona, czyli ponad 198 mln dolarów.

 • Najdroższy projekt Guy'a Ritchiego

  Guy Ritchie ("Porachunki", "Przekręt" ) pracuje obecnie na planie filmu "Love, Sex, Drugs and Money", będącego remakiem włoskiego obrazu "Swept Away" Liny Wertmuller z 1975 roku, jednak już myśli o kolejnym projekcie. Reżyser zamierza zrealizować epicką opowieść dorównującą rozmachowi obrazowi "Gladiator" Ridley'a Scotta. Plenery znaleziono na Malcie.

Zdjęcia na temat: najdroższy
Wideo na temat: najdroższy
 • Najdroższy telefon świata

  Ten wysadzany diamentami iPhone 3G kosztuje ponad 2,5 miliona dolarów. Jego obudowa zrobiona jest z trzech rodzajów złota, na którym znajduje się ok. 150 diamentów. Do ceny należy doliczyć VAT. To idealny gadżet dla którejś z gwiazd. Którą znaną osobę jako pierwszą zobaczymy z diamentowym cackiem?

 • "Titanic"

  obrazy, których autentyzmu nie sposób zakwestionować. Nie bez znaczenia pozostawał przy tym budżet filmu - "Titanic" to obok "Kleopatry" i rosyjskiej ekranizacji "Wojny i pokoju" najdroższy film

Dyskusje na temat: najdroższy