• Informacje na temat:

  najdroższy pies

Artykuły na temat: najdroższy pies
 • Małgorzata Kożuchowska szczęśliwa! Ściągnęła rodziców do Warszawy!

  Nie jest tajemnicą, że Małgorzata i poślubiony jej w sierpniu 2008 roku młodszy o 9 lat dziennikarz, obecnie właściciel firmy ochroniarskiej, Bartłomiej Wróblewski, długo starali się o to, by zostać rodzicami.  Kiedy się w końcu udało, cała rodzina nie posiadała się z radości. Ale ciąża do łatwych nie należała.  "Ta wiadomość była jak najdroższy brylant. Ale początek był stresujący. Musiałam...

 • Mało gadania, dużo działania

  Chcesz wiedzieć, do czego ma słabość Katarzyna Bujakiewicz, czyli siostra Marta Kozioł z "Na dobre i na złe"? Zajrzyj do jej kwestionariusza osobowego!

 • ...ironiczny, najdroższy typ marynarki, spodni S _ zuja, gangster, kryminalista Z _ brodni jego długa lista T _ o najbardziej wyrachowany człowiek jakiego znam R _ abuś w białych rękawiczkach(...): "Odkąd sięgam swą pamięcią, pancernych oglądam z chęcią, Janek, Olgierd, Gustlik, Grześ to dumna drużyny część, którą niestety dopełniał, pies co ciągle się pałętał, rujnując serialu klimat, chcąc w nim...

 • Najdroższy rosyjski film

  13 lipca na polskie ekrany trafi najdroższy film rosyjskiej kinematografii, pierwsza tamtejsza superprodukcja fantasy "Volkodav - ostatni z rodu Szarych Psów".

 • Oni wydają najwięcej. Lista!

  Wokalistka Beyonce trafiła na listę gwiazd, które mają lekką rękę do wydawania fortuny.

 • "Upadek": Dyskusja o Hitlerze

  "Upadek" - film o ostatnich dniach życia Adolfa Hitlera wchodzi 5 listopada na ekrany polskich kin. Od pewnego czasu na łamach polskiej i niemieckiej prasy toczy się dyskusja wokół kontrowersyjnej produkcji. Obraz Olivera Hirschbiegela jest niemieckim kandydatem do Oskara w kategorii "Najlepszy film obcojęzyczny".

 • Hannibal złoczyńcą wszech czasów

  Hannibal Lecter, grany przez Anthony'ego Hopkinsa w filmie "Milczenie owiec" (1991), został obwołany najlepszym czarnym charakterem w historii amerykańskiego kina. Wyniki ankiety zorganizowanej przez American Film Institute zostały ujawnione we wtorek, 3 czerwca, w specjalnym programie telewizyjnym. Wśród bohaterów pozytywnych bezapelacyjnie zwyciężył idealistyczny adwokat Atticus Finch (Gregory Peck) z filmu "Zabić drozda" (1962).

 • Christina Aguilera: Prawdziwa księżniczka

  Po nagraniu kolejnej płyty zamierzam rozpocząć starania o dziecko - oświadczyła Christina Aguilera. Aż trudno oprzeć się wrażeniu, że ta deklaracja to jeden z chwytów marketingowej kampanii, poprzedzającej ukazanie się jej najnowszego krążka "Back To Basics". Bo niby po co teraz opowiadać o macierzyństwie, które jest w planach i to wcale nie najbliższych? "Raczej szybciej niż później zamierzam mieć rodzinę", błyskotliwie replikuje piosenkarka. Ech...

 • Trzyma aktorów na krótkiej smyczy

  - Mogłabym już nie pracować, bo mam prawa do swojej twórczości, na emeryturę wystarczy tantiem. Trochę w końcu było tych moich produkcji, więc z głodu nie umrę - mówi królowa polskich seriali, Ilona Łepkowska.

 • Metallica: "Czarna" esencja energii

  Podczas czwartkowego (10 maja) występu na Sonisphere Festival na warszawskim Bemowie Metallica zaprezentuje swój legendarny "Czarny album" w całości. U nas możecie przeczytać obszerne fragmenty książki o tekstach Metalliki z tej płyty.

Dyskusje na temat: najdroższy pies