• Informacje na temat:

  najdziwniejsze

Artykuły na temat: najdziwniejsze
 • #Hot16Challenge2: Lawina ruszyła! Oto najpopularniejsze i najdziwniejsze zwrotki

  Akcja #Hot16Challenge2 rozkręciła się na dobre. W zabawę wciągnęli się weterani rapu, młodzi przedstawiciele sceny oraz osoby w ogóle z nią niezwiązane.

 • "Idol": Najdziwniejsze koncerty finalistów

  ...wszystko, było bardzo przyjemnie i dostałam w zamian ciasto". Jakub Krystyan: "Moje najdziwniejsze granie to hotel nad morzem, gdzie siedziało 5 osób, grałem bez struny na nie za dobrym sprzęcie...

 • Najdziwniejsze diety gwiazd muzyki

  Gwiazdy, aby osiągnąć odpowiednią sylwetkę, zrobią naprawdę wiele. Czasem nawet poddadzą się drastycznym dietom, niekoniecznie korzystnym dla ich zdrowia.

 • Najdziwniejsze serialowe pomysły

  Cudowne zmartwychwstania, oryginalne metody zajścia w ciążę i niespodziewane odnalezienie zaginionych krewnych. Czego ci serialowi scenarzyści nie wymyślą!

 • Blue Cafe: Najdziwniejszy koncert

  ...- Nie wiem, czy to było najdziwniejsze miejsce, ale na pewno najmniejsze. Na samym początku istnienia zespołu wystąpiliśmy w pubie, który był tak mały jak dwie budki telefoniczne - opowiada wokalistka w wywiadzie dla INTERIA.PL. - Pamiętam, że sekcja dęta siedziała na barku, ponieważ na podłodze nie było już dla nich miejsca - dodaje Okupnik. Album "Demi-sec" to druga, po multiplatynowej...

 • Najgorsze i najdziwniejsze występy w "Saturday Night Live"

  To jeden z najbardziej kultowych programów w amerykańskiej telewizji. Co tydzień "Saturday Night Live" nadawany jest ze studia w Nowym Jorku. "SNL" to nie tylko skecze, ale także występy największych gwiazd muzyki, dla których udział w programie jest formą wyróżnienia. Czasem jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem.

 • Slash i goście. Najdziwniejsze duety gitarzysty

  Duet Slasha z Dodą w trakcie koncertu w łódzkiej Atlas Arenie (20 listopada) zaskoczył część fanów talentu legendarnego muzyka. Jednak wielu zapewne wie, że Slash to człowiek, który żadnej współpracy się nie boi i chętnie współpracuje z najróżniejszymi gwiazdami. Oto kilka przykładów.

 • Najdziwniejsze petycje dotyczące muzyków

  Krytycy danego artysty lub zespołu mogą zrobić wiele, aby obiekt nienawiści zakończył wreszcie karierę. Niektórzy próbują sprawę załatwić poprzez petycję. W końcu w jedności siła.

 • Najdziwniejsze występy w historii Eurowizji

  Europejski festiwal piosenki jarmarcznej, konkurs kiczu, plebiscyt piosenki folwarcznej. Tak określa się konkurs Eurowizji, który co roku elektryzuje dużą część Europy. Co roku na scenie pojawiają się również dziwacy, którzy wprawiają w osłupienie oraz wywołują uśmiech na twarzy.

 • Najdziwniejszy duet w historii "Mam talent". Co dziś porabiają bracia Legunowie?

  Kiedy mieli 16 lat, rzucili jurorów i widzów "Mam talent" na kolana. Co dziś robią bracia Marcel i Nikodem Legunowie, jeden z najdziwniejszych duetów w historii show TVN-u?

Zdjęcia na temat: najdziwniejsze
Wideo na temat: najdziwniejsze
 • Tego nie widzieli nawet w prawdziwym szpitalu!

  Serialowi lekarze opowiedzieli nam o najdziwniejszych przypadkach, z którymi zetknęli się w "Szpitalu".

 • Naomi Harris o filmie "Moonlight": Postarzali mnie o 15 lat

  "Najdziwniejsze jest to, że wszyscy myślą, że dni zdjęciowe były bardzo ciężkie. Ale skończyliśmy dwa dni przed czasem. Barry Jenkins sprawił, że czułam się jakby to był spacerek. Dopiero kiedy obejrzałam film zobaczyłam, że przez te 3 dni zdjęciowe postarzali mnie o 15 lat i z powrotem odmładzali. I tak w kółko, ponieważ nie kręciliśmy scen chronologicznie. Teraz to wydaje się być szaleństwem

 • Pazura spędził sylwestra na...

  Aktor wspomina swojego najdziwniejszego sylwestra.

Dyskusje na temat: najdziwniejsze