• Informacje na temat:

  najfajniejsze mamy

Artykuły na temat: najfajniejsze mamy
 • Maria Tymańska: Najfajniejsza matka w polskim show-biznesie?

  Nie jest tajemnicą, że Tymon Tymański (47 l.) to bardzo kochliwa istota. Muzyk ma na swoim koncie liczne związki, które wzbudzały spore kontrowersje. Tymon z reguły wybierał na swoje partnerki kobiety, które były "mocno nieletnie". Jednak teraz wygląda na to, że Tymański w końcu się ustatkował i to u boku dziewczyny, która wydaje się być równą babką. Poznajcie Marię Tymańską (28 l.), najciekawszą matkę-polkę w polskim show-biznesie!

 • Slash dla Interii: Czuję się wykończony przez cały czas

  Zawsze w czołówce zestawień najlepszych gitarzystów w historii. Obok Axla Rose'a największa gwiazda Guns N' Roses. Nagrywał i występował z Michaelem Jacksonem. Po odejściu z Gunsów wymyśla kolejne muzyczne projekty. Właściciel najfajniejszego rockowego pseudonimu - Slash. Oto co powiedział nam przed swoim koncertem w Krakowie.

 • Henryk Gołębiewski został bez pracy

  ...​Nie robi planów, nie ma wielkich marzeń. Zdrowie i praca są dla niego najważniejsze. I ukochana córka Róża. Henryk Gołębiewski świętował 64. urodziny. "Teraz mamy koronawirusa i trzeba kombinować, bo pracy nie ma, wszystko stoi albo dopiero nabiera tempa" - żali się aktor.

 • Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk przywrócili wolność bielikowi

  Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk wraz z Jakubem Kotowiczem oraz Radosławem Fedaczyńskim, prowadzącymi Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu, przywrócili wolność bielikowi w Starzawie nieopodal Przemyśla. Akcja miała miejsce zaledwie kilka godzin temu!

 • Maria Maj: Miłość nie wszystko wybaczy

  ...za pierwszym razem na wydział aktorski w łódzkiej filmówce. Spragniona bliskości Maria od razu wpadła tam w sidła miłości. - Wybrałam sobie najfajniejszego chłopaka na roku, Romka Talarczyka...

 • Stefano Terrazzino: Śpiewam całym sercem

  Wiele osób odradzało mu udział w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ale on się uparł. Teraz jest jednym z faworytów!

 • Weronika Rosati zaprzecza plotkom! „To najlepsza babcia na świecie”!

  Weronika Rosati (33 l.) niedawno pierwszy raz została mamą. Wiadomo, że to wydarzenie jest zarówno piękne, jak i bardzo stresujące dla każdego świeżo upieczonego rodzica. Nic dziwnego, że tak bardzo liczy na pomoc swojej własnej mamy, Teresy (71 l.).

 • Fenomen "Pingwinów z Madagaskaru"

  Nareszcie zobaczymy je w kinie! Już w najbliższy piątek, 30 stycznia, na polskie ekrany trafi pełnometrażowa produkcja "Pingwiny z Madagaskaru". Czy film powtórzy sukces, jaki na całym świecie odniósł kultowy serial telewizyjny o przygodach Skippera, Kowalskiego, Rico i Szeregowego?

 • "M jak miłość": Sama przez Amerykę Południową

  Marcjanna Lelek wyruszyła na 2-miesięczną wyprawę, aby poznać samą siebie. Na szczęście ta przygoda nie miała wpływu na pracę aktorki, która wróciła do kraju i znów pojawiła się na planie serialu. Jak tanio przeżyć w Peru, Chile, Argentynie i Boliwii, radzi Natalia z „M jak miłość”.

 • Justyna Pochanke: Godzinami rozgryzam detale

  Główna twarz "Faktów" TVN, laureatka Telekamery "Tele Tygodnia" poprowadzi jedno z najdonioślejszych wydarzeń telewizyjnych roku - wieczór wyborczy. Dziennikarka, która przed laty relacjonowała tragedię WTC, opowiada o stylu pracy, który jej odpowiada, stresie, marzeniach, byciu matką i... ulubionym reżyserze.

Dyskusje na temat: najfajniejsze mamy
 • Re: "M jak miłość": Marcin nie będzie dobrym ojcem?

  Nie, z tego całego serialu najfajniejsze są fora - po prostu zaj.....e. Moja córcia - wcześniaczek - 1,7 kg mieściła się w dwóch dłoniach męża, a rączki i nóżki jak wstążeczki... A tu takie "wczesne, ale SUMO"... Mają wyobraźnię twórcy tego serialu, oj mają... Ponosi ich ułańska fantazja do tego stopnia, że śmiało można powiedzieć, że mamy taki polski, wypasiony SITCOM... Hahaha - gratuluję

 • Re: Między Agatą a Dębskim iskrzy już od...

  CO TO ZA ZBLIŻENIE,POCAŁUNEK?! POWINNY BYĆ BARDZIEJ ODWAŻNE SCENY,MAMY PRZECIERZ 21 WIEK I POWINNY BYĆ POKAZYWANE SCENY NP.JAK MU ROBI LODA Z ZAKOŃCZENIEM W USTACH,BO PRZECIEŻ WSZYSCY TAK ROBIĄ(...) wyemitowany dla całej rodziny z pornolem... najfajniejsze jest to że durną gadką zdenerwowałeś kilku ludzi...hihihi...pozdrawiam

 • Re: Romanse Damoklesa

  "Czy scenarzystom uda się przejść ze stanu romansu Damoklesa, do prawdziwego romansu, równocześnie nie zarzynając tego co w serialu najfajniejsze?" Oczywiście, że im się nie uda. Już im się nie udało(...) 5 sezonu... House nie rozważa zagadnień medycznych, nie pisze po swojej białej tablicy, nie bawi się piłeczką, nie rozmawia z pacjentami... Zaraz, jakimi pacjentami...? Mamy tam jakiś pacjentów? Jakieś