• Informacje na temat:

  najgorętsze biusty

Artykuły na temat: najgorętsze biusty
 • Joanna Liszowska: Wzrok na dekolt!

  Joanna Liszowska doskonale wie, jak zwrócić uwagę internautów! Aktorka znana m.in. z serialu: "Przyjaciółki" wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym wspólnie z Adrianą Kalską i Hanną Śleszyńską wpatrują się w swoje... dekolty! Panie odziane są w stroje do spektaklu, w którym występują i które charakteryzują się dość mocnym wycięciem.

 • Top Model? Ona już nią jest!

  Jako dziecko Anja Rubik marzyła, by być jak Naomi Campbell. Dziś razem z nią króluje na wybiegach. Jest gwiazdą.

 • Evanescence po raz pierwszy w Polsce!

  20 czerwca na Torwarze w Warszawie wystąpi amerykańska grupa Evanescence. Będzie to pierwszy koncert formacji dowodzonej przez wokalistkę Amy Lee w naszym kraju.

 • Amy Lee (Evanescence): Od "gorącej laski" do "supermamuśki"

  13 grudnia 35 lat kończy Amy Lee, wokalistka amerykańskiej grupy Evanescence.

 • Eva Green miała dublerkę w erotycznych scenach?

  Kreacja Evy Green w filmie "300: Początek imperium" wzbudza coraz więcej kontrowersji. Fani aktorki zastanawiają się, czy w najbardziej pikantnych scenach obrazu Zacka Snydera gwiazda "Casino Royale" nie została zastąpiona dublerką.

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • Impact Festival 2014 (dzień drugi): Relacja z koncertu Aerosmith w Atlas Arenie w Łodzi

  N'Roses). To właśnie Duff wzbudzał najgorętsze reakcje, a pod sceną można było znaleźć sporo osób w koszulkach Guns N'Roses. Jeff Angell szczególnie w łagodniejszych fragmentach pokazał, że ma całkiem...

Wideo na temat: najgorętsze biusty
 • Najpiękniejsze piersi Hollywood

  Prezentujemy jedne z najgorętszych ujęć filmowych z udziałem najsłynniejszych biustów w Hollywood. Które gwiazdy zasłużyły na to miano? Swoje wdzięki prezentowy na ekranie m.in. Salma Hayek, Angelina Jolie, Nicole Kidman, Kate Winslet i Penelope Cruz. Piękne aktorki odważnie odsłaniały swoje uroki w takich filmach jak "Elegia", "Desperado" czy "Oczy szeroko zamknięte". Która z pań wypadła najlepiej? (Agencja TVN/x-news)