• Informacje na temat:

  najgorętszych scen

Artykuły na temat: najgorętszych scen
 • "Gra o tron": Osiem najgorętszych scen z serialu

  Premiera finałowego sezonu "Gry o tron" zbliża się wielkim krokami. Serial zasłynął nie tylko dzięki interesującej fabule, ale także z powodu przełamywania tematów tabu i odważnego przedstawiania scen seksu. Przypomnijmy sobie kilka z najlepszych.

 • Coke Live: Polska - Szkocja 1:1 (relacja, zdjęcia, wideo)

  Trzy najgorętsze nazwiska młodego pokolenia polskiej sceny i dwa topowe, kumplujące się ze sobą zespoły ze Szkocji. Takie atrakcje zaoferował pierwszy dzień Coke Live Music Festival 2013.

 • 7 najgorętszych momentów w "Na Wspólnej“!

  Pierwszy raz Elizy (Katarzyna Chorzępa) i Jarka (Wojtek Rotowski), do którego doszło w 2001. odcinku "Na Wspólnej“, to - w opinii widzów i internautów - najśmielsza scena obyczajowa w polskich serialach od 1989 roku! Zobacz inne gorące momenty w codziennej produkcji TVN!

 • Brenton Thwaites rusza na podbój Hollywood

  Powiedzieć o Brentonie Thwaitesie, że szturmem podbija Hollywood, to jak nic nie powiedzieć. Hitowy "Dawca pamięci", rola u boku Angeliny Jolie w "Czarownicy", a na horyzoncie nowi "Piraci z Karaibów". Wszystko to razem składa się na najgorętszy debiut aktorski ostatnich lat.

 • "M jak miłość": Najgorętsze serialowe transfery 2016 roku!

  ...jest tak nietuzinkowa i oryginalna, że budzi ciekawość widza. Szkoda tylko, że w sezonie jesiennym tak niewiele było Katarzyny Dąbrowskiej w "Na dobre i na złe". Scenarzystom wyraźnie brakowało(...) Kamilu Maju producentki,  spokojnie mógł sobie darować. Chyba że znów chciał zademonstrować swoją pięknie wyrzeźbioną klatkę... Gwoli sprawiedliwości: w scenach łóżkowych Mikołaj Roznerski prezentuje...

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • "Strażacy": Najgorętsza premiera tej wiosny!

  ...tradycję. Jest ambitna, uparta i... atrakcyjna.  Prawdziwy ogień Do atutów serialu reżyserowanego przez Macieja Dejczera należą dramatyczne (i kosztowne w realizacji) sceny pożarów. Aktorzy i członkowie ekipy przeszli specjalistyczne szkolenie z zakresu obsługi sprzętu gaśniczego i udziału w akcjach ratunkowych. Podczas kręcenia wszystkich scen strażackich na planie byli konsultanci z Państwowej...

 • Urbańska i Kurdej-Szatan "legalnymi blondynkami"

  Natasza Urbańska i Barbara Kurdej-Szatan wystąpią w tytułowej roli "Legalnej Blondynki" w Krakowskim Teatrze Variete. Premierą, inaugurującą działalność teatru, zaplanowano na 31 maja.

 • "Przyjaciółki": Joanna Liszowska w bardzo zmysłowej scenie

  Wisienką na torcie 4. odcinka "Przyjaciółek" będzie piękna i niezwykle zmysłowa scena z udziałem Joanny Liszowskiej i Marcina Rogacewicza.

 • Oscary 2015: "Ida" z Oscarem!

  "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymała nagrodę Akademii w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny"! Największym triumfatorem oscarowej gali okazał się "Birdman", który zdobył cztery statuetki.

Wideo na temat: najgorętszych scen
Dyskusje na temat: najgorętszych scen