• Informacje na temat:

  najgorsi brytyjskiego

Artykuły na temat: najgorsi brytyjskiego
 • Oasis najgorsi

  Fatalny występ grupy Oasis na angielskim festiwalu Glanstobury sprawił, że grupę okrzyknięto najgorszym zespołem festiwalowego sezonu roku 2004. Tak zadecydowało blisko 10 tysięcy uczestników letnich koncertów, którzy wypowiedzieli się w sondażu przeprowadzonym przez brytyjski magazyn "New Musical Express".

 • "Słoneczny patrol" najgorszy

  Ranking ukazał się na łamach brytyjskiego branżowego magazynu "Broadcast". Producenci postanowili przygotować listę najgorszych i najlepszych amerykańskich seriali , prezentowanych w brytyjskiej telewizji. Nikt nie miał wątpliwości, że serial o ratownikach, którego gwiazdami są David Hasselhoff i Pamela Anderson, zasługuje na miano najgorszej amerykańskiej produkcji telewizyjnej. "Słoneczny...

 • Najgorszy polski kierowca

  ...kierowca", polska adaptacja brytyjskiego formatu "Britan's Worst Driver", ma być rywalizacją ośmiu wytypowanych przez publiczność najgorszych kierowców. W każdym programie odpadnie kierowca, który zrobił...

 • Najgorszy Numer Jeden

  Sondaż na najgorszy utwór, który został numerem 1, VH1 przeprowadziła w ramach weekendu poświęconego piosenkom ze szczytu list przebojów. Drugie miejsce w zestawieniu zajął "Mr Blobby" w wykonaniu Mr Blobby'ego, rysunkowego bohatera z telewizji, a trzecie przebój "Say Eh-Oh" Teletubisiów. Na liście najgorszych "numerów 1" znalazły się także utwory sław brytyjskiego "Idola" - "Light My Fire...

 • Grupa Cheeky Girls otrzymała niechlubny tytuł Najgorszego Zespołu Świata 2003 Roku. Przyznawane od dwóch lat przez przedstawicieli brytyjskiej branży muzycznej "nagrody" noszą zwyczajową nazwę Naomi Awards, od zakończonej katastrofą próby podboju list przebojów przez top-modelkę, Naomi Campbell.

 • Najgorsi zdobywcy Oscarów

  Melodramat "Titanic" z 1997 był filmem, który najmniej w historii kina zasłużył na nagrodę Oscara - stwierdzili w specjalnej ankiecie brytyjscy kinomani. Głosujący wybrali także najsłabszego, ich zdaniem, zdobywcę nagrody Akademii za reżyserię, a także najgorszych aktorów wyróżnonych za role pierwszoplanowe.

 • Najgorsza piosenka dla Bonda?

  Fani kinowej serii o przygodach agenta 007 Jamesa Bonda ostro skrytykowali piosenkę "Another Way To Die" duetu Alicia Keys i Jack White, która będzie promować film "Quantum Of Solace".

 • Britney Spears najgorsza

  Nowa wersja przeboju "I Love Rock'n'Roll" w wykonaniu Britney Spears znalazła się na szczycie listy najgorszych coverów wszech czasów.

 • Najgorsi hotelowi goście

  Kto sprawia najwięcej kłopotów pracownikom ekskluzywnych hoteli? Między innymi gwiazdy muzyki...

 • Najgorsi laureaci Oscara

  Film "Waleczne serce - Braveheart" okazał się niechlubnym zwycięzcą plebiscytu na najgorszych oscarowych laureatów. Obraz Mela Gibsona znalazł się jednak w doborowym towarzystwie takich produkcji, jak między innymi "Piękny umysł" , "Rocky" i "W 80 dni dookoła świata" .