• Informacje na temat:

  najgorsza piosenka

Artykuły na temat: najgorsza piosenka
 • Olga Bończyk wywołała burzę piosenką w Opolu. Śpiewała o Wodeckim? Oto prawda!

  Wodeckiemu.  - Nic takiego nie zrobiłam, to są insynuacje mediów. Po raz kolejny robią rzeczy, na które nie dałam zgody. Ta piosenka nie powstawała w żadnym zderzeniu ze Zbyszkiem. Idę swoją drogą...

 • Kultowe lata 90.: 10 przebojów eurodance

  Połowa lat 90. to okres największego triumfu nurtu eurodance, który rozbijał się po dyskotekach w wielu krajach. Zapraszamy do sentymentalnej podróży, w której nie zabraknie skocznych rytmów, mało skomplikowanych tekstów i... dużej dawki erotyki.

 • Ania Przybylska nadal jest w sercu Piaska. Wokalista zadedykował jej piosenkę!

  W repertuarze Andrzeja "Piaska" Piasecznego (44 l.) to utwór wyjątkowy, doskonale znany widzom serialu "Złotopolscy". Artysta wykonuje go na każdym swoim koncercie. Ku pamięci Anny Przybylskiej!

 • Idina Menzel zaliczyła wpadkę na sylwestrowym koncercie

  Ostatni występ wokalistki w 2014 roku w Nowym Jorku miał być zwieńczeniem dobrego roku jaki zaliczyła gwiazda. Nie wszystko poszło jednak po myśli Menzel.

 • Tatiana Okupnik mówi o popuszczaniu moczu i chodzeniu w pampersach: Nie wstydźcie się tego

  Tatiana Okupnik (41 l.) opublikowała kolejny filmik, w którym dzieli się swoimi refleksjami na temat porodu. Wokalistka podkreśla, że początki macierzyństwa to często najgorszy czas w życiu kobiety.

 • Najbardziej znienawidzony muzyk na świecie? Poznajcie Jamesa Blunta

  Z pokaźną listą żartów na swój temat spokojnie mógłby konkurować ze znienawidzoną grupą Nickelback. Justin Bieber? Nic z tych rzeczy. Chodzi o Jamesa Blunta, który w niełaski słuchaczy popadł nie przez swoje wybryki, ale zaledwie przez jeden, niezwykle popularny, singel "You're Beautiful". Utwór na pewno zabrzmi również na dzisiejszym (piątek, 3 października) koncercie na Torwarze w Warszawie.

 • Janek Serce w poszukiwaniu miłości

  ...wspomina, że zamówił sobie wówczas wycinki prasowe na hasło "Jan Serce". Przez ponad trzy miesiące otrzymywał recenzje, z których dowiadywał się, że jego serial to najgorsza produkcja wszech czasów(...) niezapomnianym elementem czołówki jest muzyka. Motyw z "Jana Serce" stał się jednym z największych przebojów polskiej muzyki filmowej, a napisane do niego przez Agnieszkę Osiecką słowa sprawiły, że piosenka...

 • Michał Żebrowski o Teatrze 6. piętro

  Teatr 6. piętro świętuje piąte urodziny. Z tej okazji przygotowywane są trzy premiery - będzie propozycja dla tych, którzy lubią satyrę polityczno-obyczajową, i dla miłośników literatury rosyjskiej. Z kolei tekst do specjalnego muzycznego przedstawienia napisał Wojciech Młynarski.

 • Anna Dymna: Kolejny piękny gest aktorki

  ...nasza obecność, bo samotność to najgorsza rzecz, jaka może się przytrafić choremu. Kiedy jesteśmy silni i zdrowi, oklaskuje się nas, komplementuje. Gdy ktoś nie jest sam, to nawet najgorsza walka jest...

 • Dokument "Królowa ciszy" 7 grudnia w HBO

  Już w najbliższą niedzielę, 7 grudnia, o godz. 22.15 w HBO odbędzie się premiera najnowszej koprodukcji dokumentalnej HBO Europe "Królowa ciszy". Bohaterką filmu jest Denisa - roztańczona, choć niesłysząca dziewczynka żyjąca w nielegalnym obozowisku Romów we Wrocławiu.

Wideo na temat: najgorsza piosenka
 • Gosia Andrzejewicz alkoholiczką? Celebrytka zabrała głos!

  Rzadko widywana na salonach Gosia Andrzejewicz powiedziała w wywiadzie dla Wideoportalu, że zaczęła czuć się zmęczona pojawiającymi się na jej temat plotkami. Postanowiła więc skupić się na karierze muzycznej. Piosenkarce przeszkadzało zwłaszcza to, że jej wizerunek funkcjonujący w mediach był zdecydowanie odmienny od tego, jaka jest w rzeczywistości. Najgorszą plotką, jaką przeczytała o sobie

 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...

 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.