• Informacje na temat:

  najgorszą rzeczą

Artykuły na temat: najgorszą rzeczą
 • Joanna Krupa: Dziękuję Bogu, że nie mam dzieci

  Joanna Krupa (38 l.) przyznaje, że rozwód był najgorszą rzeczą w jej dotychczasowym życiu. Gdy mąż oświadczył jej, że odchodzi, wpadła w histerię. Przez długie tygodnie nie mogła się pozbierać. "Dziękuję Bogu, że nie mam dzieci" - mówi modelka.

 • "The Voice of Poland": Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk odchodzą z programu!

  "Super Express" wieszczy rewolucję w "The Voice of Poland". W szóstej edycji muzycznego show TVP2 nie zobaczymy Justyny Steczkowskiej i Marka Piekarczyka.

 • Weronika Marczuk wraca do afery z agentem Tomkiem! Wstrząsające słowa!

  ...w życiu jej się nie przytrafiło.  "Ta cała wydumana afera była najgorszą rzeczą, jaka mnie w życiu spotkała. Bardzo trudno było mi się po tym podnieść i nie ukrywam, że po dziś dzień nie odbudowałam tego...

 • Michał Żebrowski o Teatrze 6. piętro

  Teatr 6. piętro świętuje piąte urodziny. Z tej okazji przygotowywane są trzy premiery - będzie propozycja dla tych, którzy lubią satyrę polityczno-obyczajową, i dla miłośników literatury rosyjskiej. Z kolei tekst do specjalnego muzycznego przedstawienia napisał Wojciech Młynarski.

 • Agata Kościkiewicz ma bardzo rzadką odmianę raka! Lekarze nie chcieli operować!

  Agata Kościkiewicz ma 40 lat. Jest mamą dwóch synów. W 2014 roku rozstała się z Markiem Kościkiewiczem. "Pragniemy poinformować że w styczniu tego roku postanowiliśmy się rozstać. Od tego czasu jesteśmy w separacji ale nasze dobre relacje pozwalają nam razem sprawować opiekę nad naszymi synami"- pisał muzyk na Facebooku. Rozwód nie był jednak najgorszą rzeczą, która spotkała ją w życiu. Nieco...

 • Teatr Tomasza Karolaka działa już 5 lat

  Zdaniem Tomasza Karolaka podstawą dobrze funkcjonującego teatru jest sięganie po niebanalny repertuar i zespół ludzi, którzy znają się od lat i mają do siebie zaufanie. Stołeczna scena IMKA w tym roku świętuje 5-lecie swojej działalności.

 • Górniak żałuje, że się przyznała!

  ..., to potem staje się protezą, bez której nie można już funkcjonować. A zapijanie złych emocji jest najgorszą rzeczą, jaką można zrobić. Tak twierdzi trzeźwa od kilku lat była modelka Ilona Felicjańska...

 • Westlife krytykują teledysk z Mariah Carey

  Nicky Byrne, członek irlandzkiej grupy Westlife, otwarcie skrytykował najnowszy teledysk swego zespołu, nakręcony wspólnie z Mariah Carey. Nazwał go "najgorszą rzeczą, jaką kiedykolwiek zrobiłem wraz z kolegami".

 • "Wiedźmin": Michał Żebrowski będzie dubbingował Geralta!

  ...serial, który przyciągnie uwagę widzów na lata. Najgorszą rzeczą, jaką moglibyśmy teraz zrobić to skoncentrować się tylko na pierwszym sezonie, a nie na tym, jak zaprezentować i rozwinąć te postacie...

 • Moby: Nienawidzę wywiadów

  Już w najbliższy poniedziałek, 13 maja, na sklepowe półki trafi najnowszy album Moby?ego, znanego amerykańskiego muzyka i DJ-a. W związku z tym artysta musi prowadzić wszelkiego rodzaju działania promocyjne, których bardzo nie lubi. Jak sam przyznaje, najgorszą rzeczą, która go wtedy spotyka jest udzielanie wywiadów.

Zdjęcia na temat: najgorszą rzeczą