• Informacje na temat:

  najgorsze teledyski

Artykuły na temat: najgorsze teledyski
 • Najgorsze teledyski w historii

  Wideoklip do utworu "Hello", wielkiego przeboju Lionela Richie z 1983 roku, zwyciężył w mało zaszczytnym plebiscycie na najgorszy teledysk wszech czasów. Zabawę przeprowadził jeden z brytyjskich muzycznych kanałów telewizyjnych.

 • Najgorsze świąteczne piosenki

  Na siłę, sztucznie kreowany podniosły klimat, częstochowskie rymy i tandetne teledyski - to cechy charakterystyczne polskich piosenek nagrywanych z okazji Bożego Narodzenia.

 • Węże 2020: "Futro z misia" najgorszym filmem roku

  Popkulturowa Akademia Wszystkiego już po raz dziewiąty przyznała Węże - nagrody dla najgorszych filmów roku. Najwięcej wyróżnień i tytuł najgorszego filmu roku otrzymało "Futro z misia" w reżyserii Kacpra Anuszewskiego i Michała Milowicza, które triumfowała w aż 4 kategoriach. Kim są pozostali laureaci?

 • Britney i Paris najgorsze

  Press i AOL. Zobacz teledyski Britney Spears i Paris Hilton na stronach INTERIA.PL!

 • Dawid Narożny z solową piosenką. Zobacz teledysk "Nosiłem kwiaty ci"

  ...emocje, by ludzie nie przeszli obojętnie jakkolwiek by nie była ich opinia, bo obojętność to najgorsze co może dziś spotkać artystę. Dawid Narożny jest bardzo dobrym wokalistą i mógłbym dla niego zrobić 10

 • "Najgorsze, co może przytrafić się wokalistom"

  ...stan nie poprawiał się. Było gorzej, niż mi się wydawało" - tłumaczy artystka w oficjalnym oświadczeniu. "To oczywiście najgorsze, co może przytrafić się wokalistom. Co gorsza mam świadomość, że zawiodłam moich fanów. Mam nadzieję, że mi wybaczą" - napisała gwiazda. Zobacz teledyski Celine Dion na stronach INTERIA.PL!

 • Justin Bieber: Najgorsze urodziny w życiu

  Justin i wszyscy jego goście opuścili klub. Bieber i przyjaciele zatrzymali się w pobliskim McDonaldzie, a następnie rozeszli się do swoich hoteli. "Najgorsze urodziny w życiu" - oznajmił wokalista na Twitterze. Zobacz teledyski Justina Biebera na stronach INTERIA.PL!

 • Najgorsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  ...najlepszych utworów 2014 roku. Najlepsze teledyski 2014 roku. 5 grzechów głównych talent-shows...

 • Węże 2019: "Studniówk@" najgorszym filmem roku

  Popkulturalna Akademia Wszystkiego już po raz ósmy przyznała Węże - nagrody dla najgorszych filmów roku. Najwięcej wyróżnień i tytuł najgorszego filmu roku otrzymała "Studniówk@" w reżyserii Alessandro Leone, która triumfowała w aż czterech kategoriach. Cztery Węże otrzymał także film "Dywizjon 303. Historia prawdziwa". Wśród wyróżnionych aktorów znaleźli się m.in. Mikołaj Roznerski i Daniel...

 • Adam Stachowiak i teledysk "Dotrę na szczyt". "Kochani, jestem w rozsypce"

  Niewykluczone, że z powodu pandemii koronawirusa dwutygodniową kwarantannę będzie musiał przejść Adam Stachowiak, objawienie siódmej edycji "The Voice of Poland". Tymczasem wokalista właśnie wypuścił nowy teledysk "Dotrę na szczyt", który miał być początkiem nowego otwarcia.