• Informacje na temat:

  najgorsze wideo

Artykuły na temat: najgorsze wideo
 • Doda przerwała milczenie! Potwierdziła najgorsze

  ...zatem porzuciła scenę, żeby drugą rocznicę ślubu spędzić z mężem na planie filmowym.  Czy to znaczy, że rzuca śpiewanie na zawsze? *** Zobacz więcej materiałów wideo:

 • Meghan Trainor "Dear Future Husband": Promowanie seksizmu?

  Nowy klip Meghan Trainor "Dear Future Husband" na chwilę obecną (23 marca) zgromadził na YouTube ponad siedem milionów wyświetleń. Jak się jednak okazało, według wielu słuchaczy jest on najzwyczajniej w świecie seksistowski.

 • Agata Młynarska przeszła piekło! Najgorsze ma już za sobą!

  .... Dziękuję losowi. Nie wierzyłam, że się uda. I choć lekarstw więcej niż ciuchów w walizce, uśmiech jest i miłość jest" - zdradziła. *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Drastyczne Piersi ostrzegają (teledysk "System")

  "'Bałkanica' to nie jest, ale niech idzie w świat, jak się wam podoba" - w ten sposób grupa Piersi zapowiedziała nowy teledysk "System". Jednocześnie formacja ostrzega młodszych widzów przed odtwarzaniem wideo.

 • 5 najgorszych reklam smartfonów w teledyskach gwiazd

  ...1. Lumia 930 - Katy Perry "This Is How We Do" Nokia Lumia 930 należy do grona jednych z mniej udanych smartfonów lecz Katy Perry wydaje się być nim zachwycona. Wokalistka ochoczo prezentuje "wyjątkową" cechę Lumii, jaką jest... możliwość prowadzenia rozmów wideo, którą oferuje większość smartfonów po zainstalowaniu Skype’a. Z drugiej strony Katy sugestywnie śpiewa "no big deal", jakby...

 • Apteka: Uwaga! Zachowajcie czujność!

  Legendarna Apteka Jędrzeja 'Kodyma' Kodymowskiego, z okazji 25-lecia działalności, przygotowała muzyczną niespodziankę dla fanów. A na jesieni grupa wyruszy w jubileuszową trasę koncertową.

 • Księżna Diana: Dzień ślubu był najgorszym dniem mojego życia

  ...musieliśmy to jakoś przeżyć". Jak podają zagraniczne media, archiwum Diany jest obszerne. Wiadomo o 20 kasetach wideo z 21 godzinami lekcji "zachowań" publicznych, które zostały nagrane w apartamencie...

 • Motley Crue: Vince Neil kontra Nikki Sixx

  Vince Neil kontynuuje słowną wojnę z Nikkim Sixxem, główną postacią zespołu Motley Crue. Wokalista ma mu za złe, że zwleka z ogłoszeniem reaktywacji grupy i wyruszeniem na trasę koncertową. W takiej atmosferze powrót twórców "Dr Feelgood" wydaje się coraz mniej prawdopodobny.

 • Lucyna Malec myśli o najgorszym! Jej córka zostanie całkiem sama?

  ...patrzą na nią jak na anioła" - podsumowuje Andrzej Nejman, dyrektor Teatru Kwadrat. *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Rihanna przerwała milczenie

  Pochodząca z Barbadosu wokalistka pop Rihanna po raz pierwszy opowiedziała mediom o swoim dramacie.

Wideo na temat: najgorsze wideo
 • Najlepsze najgorsze wakacje

  14-letni Duncan (Liam James) spędza wakacje wraz z matką Pam (Toni Collette), jej apodyktycznym chłopakiem (Steve Carell) i jego córką Steph (Zoe Levin). Niespodziewanie, wyobcowany i zamknięty w sobie Duncan zaprzyjaźnia się z towarzyskim Owenem (Sam Rockwell), kierownikiem parku wodnego. Dzięki sekretnej przyjaźni z mężczyzną, chłopak powoli otwiera się na innych.

 • Zabić bobra

  Bohater opowieści, Eryk (Eryk Lubos), żołnierz jednostek specjalnych walczących w Iraku i Afganistanie, wraca do kraju i zaszywa się w starym rodzinnym domu. Musi zregenerować siły w oczekiwaniu na kolejne zadanie. Ciężko mu się odnaleźć w szarej rzeczywistości. Myślami wciąż wraca do wspomnień z pola walki. Pewnego dnia poznaje młodą dziewczynę o przydomku Bezi (Agnieszka Pawełkiewicz), która zakradła się na jego posesję. Spotkanie szybko przeradza się w namiętny romans. Czy miłość potrafi...

 • San Andreas

  Na skutek przesunięcia, cieszącego się złą sławą, uskoku San Andreas w Kalifornii dochodzi do trzęsienia ziemi o sile 9 stopni w skali Richtera. Pilot helikoptera ratunkowego (Johnson) i jego żona, z którą nie utrzymuje kontaktów, muszą udać się z Los Angeles do San Francisco, aby uratować swoją jedyną córkę. Okazuje się jednak, że karkołomna podróż na północ jest jedynie początkiem, a gdy oboje myślą, że najgorsze już za nimi... jest tylko gorzej.