• Informacje na temat:

  najgorszy film

Artykuły na temat: najgorszy film
 • "Gotti": Najgorszy film roku?

  ..."Gotti" z Johnem Travoltą ma szansę stać się najgorszym filmem roku. Od momentu premiery (15 czerwca) obraz nie otrzymał jeszcze pozytywnej recenzji w serwisie Rotten Tomatoes.

 • Najgorszy film roku?

  Amerykańscy krytycy przejechali się po najnowszym filmie z udziałem Paris Hilton, sugerując, że "Repo! The Genetic Opera" to "z pewnością najgorszy film tego roku, o ile nie wszech czasów".

 • Najgorszy polski film dekady!

  ..."Złoty Paw" to nagroda, którą przed laty podczas festiwalu w Gdyni dziennikarze przyznawali najgorszemu, polskiemu filmowi roku. Tym razem nominacje na najgorszy polski film dekady przyznali krytycy, związani z programem TVP "Weekendowy Magazyn Filmowy". Listę tytułów ogłosił w sobotę, 17 marca, Tomasz Raczek.

 • Najgorszy film Woody'ego Allena?

  Jeden z najbardziej znanych reżyserów świata, Woody Allen ( "Słodki drań" ) obawia się, że utracił już swoją umiejętność kręcenia świetnych filmów, po tym jak krytyka zmiażdżyła jego najnowsze dzieło - kręcony w Londynie "Scoop". Film trafił do amerykańskich kin 28 lipca.

 • Najgorszy film Berlinale?

  Trwa wyścig o miano najgorszego filmu tegorocznego festiwalu w Berlinie. Wydawało się, że nic nie przebije idiotyzmu "Rickiego" Francoisa Ozona, tymczasem nowe filmy Bertranda Taverniera ("In the Electric Mist") i Sally Potter ("Rage") dotrzymują kroku dziełu francuskiego twórcy. Na tym tle rośnie szansa "Tataraku" Andrzeja Wajdy w walce o Złotego Niedźwiedzia - ze stolicy Niemiec pisze specjalny...

 • "Disaster Artist" : Najlepszy najgorszy film świata

  W 1994 roku Tim Burton oddał w "Edzie Woodzie" hołd tytułowemu twórcy, swego czasu obwołanemu najgorszym reżyserem w historii kina. Autor "Soku z żuka" uczcił tym samym wszystkich, którzy chcą tworzyć - nawet, jeśli nie mają nawet grama talentu. Z kolei w 2017 roku James Franco w swoim "Disaster Artist" celebruje Tommy'ego Wiseau, innego wybitnie nieuzdolnionego filmowca. Jednak Wood tworzył...

 • Najgorszy świąteczny prezent!

  Anna Powierza, znana przede wszystkim jako Czesia z "Klanu" bardzo poważnie podchodzi do sprawy świątecznych upominków. Aktorka wyznaje, w jaki sposób robi zakupy oraz wspomina najgorszy prezent na Boże Narodzenie.

 • "Tomb Raider": Najgorszy film roku?

  Po światowej premierze filmu "Lara Croft: Tomb Raider" , która odbyła się w tym tygodniu, w prasie zagranicznej pojawiły się bardzo niepochlebne recenzje, dotyczące długo oczekiwanej superprodukcji, zrealizowanej na podstawie słynnej gry komputerowej. Niektórzy krytycy określili tytuł mianem "najgorszego filmu roku".

 • Najgorszy polski film 2011 roku!

  Dobiegło końca głosowanie polskich dziennikarzy w pierwszej edycji Nagród Węże, które oceniły najgorsze dokonania w polskiej kinematografii w 2011 roku. Nagrodę główną, Wielkiego Węża, otrzymał film "Wyjazd integracyjny".

 • Najgorszy polski film roku wybrany!

  Znamy już laureatów Węży - czyli polskich Złotych Malin. Zgodnie z oczekiwaniami, najwięcej, aż siedem nagród powędrowało do rąk aktorów i twórców filmu "Kac Wawa". Galę, która odbyła się w niedzielę, 14 kwietnia, w Teatrze IMKA poprowadził Tomasz Karolak.

Zdjęcia na temat: najgorszy film
Wideo na temat: najgorszy film
 • Witold Dębicki o alkoholizmie: Byłem na odwyku trzy razy, najgorsza w tej chorobie jest...

  Witold Dębicki zagrał w ponad stu filmach i serialach. Mimo to mówi o sobie "aktor kryptopopularny". Jego twarz znają wszyscy, ale nazwisko - nieliczni. Kilka tygodni temu w wywiadzie prasowym przyznał się, że od lat walczy z uzależnieniem od alkoholu. "Byłem na odwyku trzy razy, najgorsza w tej chorobie jest niewiadoma" - powiedział aktor. (UWAGA TVN/x-news)

 • Karolak o swoich złych filmach

  Aktor Tomek Karolak poprowadzi galę Węży dla najgorszych twórców filmowych. Przy okazji wspomina swoje największe klapy...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1856.

  Wiśniewski ma dość ciągłych stresów związanych z pracą Bożeny i oczekuje od zięcia, że zabroni żonie niebezpiecznej pracy. Najgorszy scenariusz dla Stańskiej zakłada karę więzienia za zdradzenie(...), że zaoszczędzi na wynajmie obiektów zdjęciowych, kręcąc film w domu Pyrków. Na prośbę chłopaka Agata stara się uzyskać zgodę Klary... Do Wilka dzwoni Kamila, a Natalia wpada w panikę, że była partnerka

Dyskusje na temat: najgorszy film