• Informacje na temat:

  najładniejsza dziewczyna

Artykuły na temat: najładniejsza dziewczyna
 • Ana De Armas: nowa dziewczyna Bonda walczy z pryszczami

  Ana De Armas (31 l.) jest wschodzącą gwiazdą światowego kina. Kubańska piękność zmaga się jednak ze wstydliwym problemem…

 • Rod Stewart: Brytyjski casanova

  Jest uważany za jednego z najpopularniejszych brytyjskich wokalistów XX wieku. Wydał kilkanaście płyt i setki singli. Jednak niektórzy zapamiętają go bardziej jako awanturnika i kobieciarza. Takiemu postrzeganiu Rod Stewart (który 10 stycznia świętuje 70 urodziny) sam jest sobie winien.

 • ​"Na Wspólnej": Transfer z "Dziewczyn ze Lwowa" na Wspólną!

  Mało kto pamięta, że Katarzyna Ucherska debiutowała kilka lat temu w będącym słynną kuźnią kadr "Klanie" jako Julia, córka Arkadiusza Nowika (Daniel Olbrychski). Zanim dostała rolę w "Dziewczynach ze Lwowa", zagrała jeszcze epizody w paru serialach ("Ojciec Mateusz", "M jak miłość", "Na dobre i na złe"). Zdradzamy, że w telenoweli "Na Wspólnej" Katarzyna Ucherska wcieli się w postać Dagmary...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Szkoła

  ...zaczynają ze sobą rywalizować. Michał Dzikowski i Marzena Gabisz są parą. Od jakiegoś czasu dziewczyna jest agresywna i zdarza jej się uderzyć chłopaka. Koleżanka Michała, Sylwia widzi, jak Marzena w szatni robi awanturę nastolatkowi, a potem gryzie go w rękę. Uczennica chce pomóc chłopakowi, jednak ten ma obawy, że koledzy odkryją, że jego dziewczyna się nad nim znęca. Za wszelką cenę chce...

 • "Dziewczyny na to czekają!"

  Bracia Paweł i Łukasz Golec opowiadają portalowi INTERIA.PL o wielkanocnych zwyczajach w ich rodzinnej, góralskiej Milówce.

 • Jeleń

  Jeleń Basia to najładniejsza dziewczyna w klasie. Jest przyzwyczajona do tego, że ciągle pozostaje w centrum uwagi. Bogaci rodzice zawsze zaspokajali jej...

 • W łóżku z Jamesem Bondem

  Być dziewczyną Bonda to przywilej, ale i wielka odpowiedzialność. Niejedna aktorka zapewniła sobie po wsze czasy uwielbienie fanów 007. Niejedna też poległa, nie umiejąc podołać ciężkiej sztuce partnerowania agentowi. Przyjrzyjmy się obydwu kategoriom dziewczyn Bonda.

 • Szkoła życia

  Piotr nie jest lubiany przez rówieśników. Na imprezie koledzy upijają chłopaka i robią mu zdjęcia z najładniejszą dziewczyną w szkole, Agatą. Chłopak niczego...

 • Marcin Jędrych poleca śpiewające dziewczyny

  Czy ktoś, kto ma w dorobku jedną płytę i dwa przebojowe single może być uważany za gwiazdę? - m.in. na to pytanie w programie Ten Top TV odpowiada Marcin Jędrych, popularny dziennikarz RMF FM.

Zdjęcia na temat: najładniejsza dziewczyna
Wideo na temat: najładniejsza dziewczyna
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: najładniejsza dziewczyna