• Informacje na temat:

  najładniejsze mieszkanie

Artykuły na temat: najładniejsze mieszkanie
 • Pazura kupił mieszkanie za 4 miliony

  Już wiadomo, na co Cezaremu potrzebny był kredyt hipoteczny, o który starał się niedawno - właśnie nabył mieszkanie w ekskluzywnym apartamentowcu na Mokotowie za cztery miliony złotych.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Kasia Glinka rozwodzi się!?

  Tego chyba nikt się nie spodziewał. Kasia Glinka (37 l.) i Przemysław Gołdon (40 l.), jedna z najładniejszych par show-biznesu, po dziesięciu latach małżeństwa podjęli decyzję o rozwodzie.

 • "Będzie coraz lepiej"

  Zespół Pogodno istnieje od 1996 roku. Nazwa pochodzi od jednej z najładniejszych dzielnic Szczecina. Jako trio (w chwili obecnej są kwartetem), rozpoczęli swoją działalność od koncertów w Berlinie, Hamburgu i innych miastach w Niemczech. Dopiero później dali poznać polskiej publiczności swoje niebagatelne możliwości łączenia inteligentnych, poetyckich tekstów i nowocześnie zaaranżowanej muzyki gitarowej. Trzecia płyta grupy, zatytułowana "Hajle Silesia" (2002), z pewnością zaskoczyła fanów...

 • Irena Santor zaskoczona decyzją córki zmarłego ukochanego. Nie spodziewała się

  Od listopada zeszłego roku życie królowej polskiej piosenki Ireny Santor (84 l.) zmieniło się o 180 stopni. Nie tylko straciła najbliższą sercu osobę, ale musiała też na nowo poukładać prozaiczne, codzienne sprawy.

 • DJ Adamus i "Sala samobójców"

  W sobotę (12 lutego) na Festiwalu Filmowym w Berlinie międzynarodową premierę będzie miał film "Sala samobójców" Jana Komasy. W obrazie wykorzystano m.in. utwory DJ Adamusa.

 • ​"Na Wspólnej": Transfer z "Dziewczyn ze Lwowa" na Wspólną!

  Do stałej obsady "Na Wspólnej" dołączyła 27-letnia Katarzyna Ucherska, doskonale znana fanom seriali, m. in. jako Olga Juszczuk z "Dziewczyn ze Lwowa". Sprawdź, kogo zagra w telenoweli TVN!

 • "Psubrat" wygrywa festiwal w Cottbus

  Jury Konkursu Filmów Krótkometrażowych 23. Festiwalu w Cottbus zakończonego 10 listopada, nagrodziło Marię Zbąską za film "Psubrat" - wspólną produkcję Studia Munka działającego przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich i Wajda Studio.

 • Norbi ma już nową kobietę. Wyprowadził się dla niej z Warszawy!

  ...prostu inne niż te kiedyś". Obecnie 43-latek pomieszkuje z nową partnerką w Radomiu. Czy na dobre wyprowadzi się ze stolicy, gdzie pracuje jako radiowiec - wszystko na to wskazuje. "Mieszkanie w stolicy...

 • Złoty dotyk Timbalanda

  Dokładnie 40 lat temu, 10 marca 1971 roku, na świat przyszedł Timothy Zachery Mosley, światu lepiej znany jako Timbaland. Z okazji 40. urodzin producenta, który zrewolucjonizował rynek muzyki pop, przypominamy 10 najciekawszych utworów genialnego muzyka.

Dyskusje na temat: najładniejsze mieszkanie
 • Re: "M jak miłość": Wyjątkowe zaproszenie

  Byłoby mi bardzo smutno gdyż mieszkanie Magdy i Olka uważam za najładniejsze w serialu i uwielbiam na nie patrzeć. Stół. Komoda. Taras. Wszystko mi się podoba.

 • Re: Mostowiakowie chcą sprzedać dom!

  a ja wam mówię, że w kolejnych odcinkach dołączą do ekipy 'Bitwa o Dom" i cały klan Mostowiaków zrobi najładniejsze mieszkanie. Małgosia jako architekt ogrodów zrobi salon bonzai, Marek odpierdzeli chłodnie, a dziadki urządzą kącik szachowy :-) To wszystko spodoba się perfekcyjnej białej rękawiczce i z radości bzyknie się z lovelasem Markiem :-) CDN... :-)