• Informacje na temat:

  najładniejsze mieszkanie

Artykuły na temat: najładniejsze mieszkanie
 • Mila Kunis: Najseksowniejsza

  Widzowie znają ją z ról w popularnych komediach: "Ted", "To tylko seks", "Złe mamuśki" czy serial "Różowe lata 70.", ale Mila Kunis świetnie radzi sobie także w poważniejszym repertuarze, co udowodniła m.in. kreacją w "Czarnym łabędziu". 14 sierpnia gwiazda uznana jakiś czas temu za najseksowniejszą kobietę świata kończy 35 lat.

 • Marta Zalewska: Debiutowałam u boku Majki Jeżowskiej

  Wschodząca gwiazda polskiej muzyki, Marta Zalewska, przyjęła rolę prowadzącej w talent show Jedynki "Hit Hit Hurra!". Imponuje swoją wszechstronnością - jest wokalistką, kompozytorką, autorką tekstów, gra na wielu instrumentach. Prywatnie pasjonatka motocykli i tatuaży.

 • Telekamery 2017: Komu kibicują Agnieszka Cegielska i Artur Orzech?

  Gospodarze tegorocznej 20. gali wręczenia Telekamer Tele Tygodnia zgodnie przyznają, że na scenie jest między nimi chemia. Oznacza to dużą dawkę pozytywnej energii! Komu Agnieszka Cegielska i Artur Orzech kibicują w jubileuszowym plebiscycie?

 • Rysiek Riedel: Sen o wolności. 25. rocznica śmierci wokalisty grupy Dżem

  Wraz z zespołem Dżem nagrał kilka ważnych dla polskiej muzyki bluesowej i rockowej płyt. Wystąpił na kilku tysiącach entuzjastycznie przyjętych koncertach. Życie poświęcił muzyce. Dość krótkie, gdyż zmarł przed czterdziestką. Przeżył co prawda swoich idoli - Jima Morrisona czy Janis Joplin, ale odchodził równie dramatycznie, jak oni. Na oczach swoich fanów. Niczego nie tuszował i nikogo nie udawał. 30 lipca mija 25 rocznica śmierci Ryszarda Riedla.

 • Rysiek Riedel we wspomnieniach. 25 lat od śmierci wokalisty grupy Dżem

  30 lipca minie 25 lat od śmierci Ryszarda Riedla, niezapomnianego wokalisty grupy Dżem. Jego postać przypomina książka "Rysiek Riedel we wspomnieniach", którą napisał Marcin Sitko, a słowo wstępne przygotował Sebastian Riedel, lider grupy Cree i syn nieżyjącego muzyka.

 • "Bardzo daleko wszędzie"

  ...utworami, jako końcówka utworu, końcówka płyty w ogóle. Wybraliśmy te najładniejsze momenty, chociaż jak panowie przestawali grać np. po pół godzinie, to ja mówiłam: "Nie, panowie, tam nic nie ma...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

Dyskusje na temat: najładniejsze mieszkanie
 • Re: "M jak miłość": Wyjątkowe zaproszenie

  Byłoby mi bardzo smutno gdyż mieszkanie Magdy i Olka uważam za najładniejsze w serialu i uwielbiam na nie patrzeć. Stół. Komoda. Taras. Wszystko mi się podoba.

 • Re: Mostowiakowie chcą sprzedać dom!

  a ja wam mówię, że w kolejnych odcinkach dołączą do ekipy 'Bitwa o Dom" i cały klan Mostowiaków zrobi najładniejsze mieszkanie. Małgosia jako architekt ogrodów zrobi salon bonzai, Marek odpierdzeli chłodnie, a dziadki urządzą kącik szachowy :-) To wszystko spodoba się perfekcyjnej białej rękawiczce i z radości bzyknie się z lovelasem Markiem :-) CDN... :-)