• Informacje na temat:

  najlepsi krzysztof

Artykuły na temat: najlepsi krzysztof
 • Najlepsi polscy operatorzy!

  ...  Ryszardowi Lenczewskiemu , natomiast Nagroda Specjalna PSC trafiła do znakomitego reżysera  Krzysztofa Zanussiego. Uroczysta gala Nagród PSC odbyła się w auli Akademii Sztuk Pięknych Warszawie.

 • Krzysztof Krawczyk i Grzegorz Kupczyk w duecie ("TurboGrosik")

  W dniu meczu Polski z Senegalem Krzysztof Krawczyk zaprezentował kolejną piosenkę z płyty z piłkarskim utworami zatytułowana "Biało-Czerwoni! Przeboje kibica".

 • Krzysztof Cugowski: Jakaś normalność być musi

  ...przyszłości, z Krzysztofem Cugowskim, który wraz z Zespołem Mistrzów wydał ostatnio płytę "50/70" rozmawiał Adam Drygalski.

 • Krzysztof Ibisz: Mam najlepszą na świecie pracę

  W telewizji prowadził już chyba wszystkie rodzaje programów. Stał się mistrzem teleturniejów i rozrywkowych widowisk. Krzysztof Ibisz ma jednak marzenia zawodowe, których jeszcze nie zrealizował.

 • Krzysztof Krawczyk: Miłość jest najlepszym lekarstwem

  ..."Wielokrotnie Ewa mogła się ode mnie odwrócić, nie dopuszczałem do tego. Była moim kołem ratunkowym i wiedziałem, że przy niej nie stanie mi się nic złego" - opowiada Krzysztof Krawczyk o swojej relacji z żoną Ewą. W wywiadzie dla Interii piosenkarz poruszył również tematy jego początkowego braku fascynacji Leonardem Cohenem, uzależnienia od leków, nawrócenia oraz swojego występu na festiwalu Hip...

 • Krynica Źródłem Kultury: Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów i happysad w akcji

  W ramach cyklu Krynica Źródłem Kultury w Pijalni Głównej odbyły się koncerty Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów oraz grupy happysad.

 • Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz: Koszmarna noc

  Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz rozmawiali ze sobą podczas transmisji na żywo na Instagramie. Wspominali programy, które kiedyś razem oraz festiwale, których byli gospodarzami. Młynarska zaskoczyła Ibisza wyznaniem, że uważa go za najlepszego prezentera w Polsce. Oboje zaskoczyli też fanów opowieścią o pełnej emocji nocy, którą spędzili razem w Płocku.

 • Politycy, dziennikarze i artyści żegnają Krzysztofa Pendereckiego

  Po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Krzysztof Penderecki. Wybitny kompozytor, dyrygent i pedagog muzyczny miał 86 lat. Artystę pożegnali przedstawiciele świata polityki, mediów i kultury.

 • Krzysztof Globisz laureatem Splendora Splendorów

  Krzysztof Globisz - znakomity aktor teatralny, filmowy i radiowy - odebrał Nagrodę Splendora Splendorów - wyróżnienie przyznawane przez zespół artystyczny Teatru Polskiego Radia. Radio kochałem, kocham i zawsze będę kochał - powiedział laureat.

 • Krzysztof Ibisz: Bez partnerki na okładce!

  ...- Nie pokażę się już ze swoją partnerką na okładce żadnego pisma. Kiedy to robiłem, zakładałem, że związek jest na całe życie. Kolegom z show-biznesu mówię, że lepiej nie otwierać tych pierwszych drzwi, nie zapraszać do swojej prywatności - mówi prowadzący "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Krzysztof Ibisz.

Zdjęcia na temat: najlepsi krzysztof
Wideo na temat: najlepsi krzysztof
 • Krzysztof Gojdź - lekarz na czerwonym dywanie

  Od lat w środowisku rodzimych celebrytów uważany jest za jednego z najlepszych chirurgów plastycznych. Sam nie grzeszy aparycją, ale swoje ciało trzyma z dala od skalpela. Dla Gojdzia najważniejsze jest dobre samopoczucie. Lekarz nie ukrywa, że jest fanem sportu, a swoje predyspozycje postanowił uwidocznić w najnowszej części programu "Taniec z Gwiazdami.

 • Edyta Górniak miała łzy w oczach. Najlepszy występ w "The Voice of Poland"?

  Obaj usłyszeli, że to wykonanie otwiera im drzwi do kariery, obaj wybrali drużynę Marii Sadowskiej i obaj uważani są za faworytów. Krzysztof Iwaneczko i Piotr Tłustochowicz w utworze "Lay me down" (w wersji oryginalnej wykonywanym przez Sama Smitha).

 • Krzysztof Gojdź: Wali mnie to, co inni o mnie mówią

  Krzysztof Gojdź jest jednym z najlepszych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce. Z jego usług korzystają celebryci, a i on powoli staje się jednym z nich, choćby za sprawą udziału w programie(...) przyjacielski pocałunek, a nas łączą czysto przyjacielskie relacje – mówi dr n. med. Krzysztof Gojdź, właściciel Holistic Clinic.