• Informacje na temat:

  najlepsi przyjaciele

Artykuły na temat: najlepsi przyjaciele
 • "O Yeti!": Yeti twój najlepszy przyjaciel

  Sympatyczny film, który zaraża uśmiechem i pozwala miło spędzić czas w kinie, z kilkoma absolutnie bajecznymi scenami. A takiego kudłatego i spontanicznego kumpla jak tytułowy Yeti Everest - każdy chciałby mieć, bez względu na rok urodzenia wpisany do dowodu.

 • "Przyjaciele" wracają po latach. Znamy szczegóły

  To wyjątkowe wydarzenie uchwyci międzypokoleniowego ducha, łącząc pierwszych i zupełnie nowych fanów - powiedział szef HBO Max Kevin Reilly o planowanej na maj 2020 r. kontynuacji serialu "Przyjaciele".

 • Nagrania specjalnego odcinka "Przyjaciół" przełożone

  W maju na platformie streamingowej HBO Max miał pojawić się specjalny odcinek sitcomu wszech czasów "Przyjaciele". Premiera nie dojdzie do skutku z powodu odwołania zdjęć do odcinka, które były zaplanowane na przyszły tydzień. Zostaną one zrealizowane nie wcześniej niż w maju. Powodem odwołania nagrania jest rosnące ryzyko zarażenia się koronawirusem, które paraliżuje rozrywkę na całym świecie.

 • "Ixjana": Zabić najlepszego przyjaciela

  ...rozpoczyna prywatne śledztwo, stara się ustalić, co wydarzyło się pomiędzy nim a przyjacielem. Z zakamarków pamięci wydobywa fragmenty zdarzeń. Jednocześnie swój strach i wyrzuty sumienia tłumi...

 • Courtney Cox podczas izolacji ogląda serial "Przyjaciele"

  ..."Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali w historii telewizji, a jego wierni fani potrafią opowiedzieć, co się wydarzyło w konkretnym odcinku i cytować z pamięci całe dialogi. Tego samego nie można powiedzieć o Courtney Cox, która grała w tym serialu przez 10 lat.

 • Allee Willis nie żyje. Autorka piosenki do serialu "Przyjaciele" miała 72 lata

  Allee Willis – autorka piosenek znana ze współpracy z zespołem Earth, Wind & Fire (napisała dla nich utwór "September") oraz stworzenia hitu promującego serial "Przyjaciele" "I'll Be There For You" – zmarła 24 grudnia w wieku 72 lat.

 • Przyjaciel Supermana

  Sam Huntington ( "Detroit Rock City" , "To nie jest kolejna komedia dla kretynów" ) wystąpi w najnowszej wersji filmu o Supermanie. Aktor zagra Jimmy'ego Olsena, fotografa z gazety "Daily Planet" i najlepszego przyjaciela superbohatera.

 • Popularni "Przyjaciele"

  Emisja końcowego odcinka kultowego serialu "Przyjaciele" okazała się sukcesem dla stacji NBC. Epizod obejrzało 52,5 miliona widzów i jest to najlepszy wynik programy rozrywkowego od ponad sześciu lat. W 1998 roku lepsze wyniki zanotował jedynie końcowy odcinek serialu "Seinfeld".

 • Roberts i Gibson najlepsi

  ...odebrał Jim Carrey. Wśród programów telewizyjnych zwyciężyli "Przyjaciele" w kategorii " serial komediowy", natomiast "Ostry dyżur" to zdaniem fanów najlepszy serial dramatyczny. Jennifer Aniston(...) - "Poznaj mojego tatę" Najlepszy aktor w komedii - Jim Carrey Najlepszy aktor telewizyjny - Drew Carey Najlepsza aktorka telewizyjna - Jennifer Aniston Najlepszy serial komediowy - "Przyjaciele" Najlepszy...

 • Banks swoim najlepszym przyjacielem (teledysk "Fuck With Myself")

  Utwór "Fuck With Myself" zwiastuje drugie wydawnictwo Banks , które ukaże się pod koniec września. "Ten kawałek jest o byciu swoim najlepszym przyjacielem, swoją własną matką i swoim własnym kochankiem" - mówiła o piosence Banks. Teledysk do utworu wyreżyserowała Philippa Price, która zajmowała się także reżyserią występu Rihanny na tegorocznej gali wręczenia nagród Brit Awards...

Zdjęcia na temat: najlepsi przyjaciele
Wideo na temat: najlepsi przyjaciele
Dyskusje na temat: najlepsi przyjaciele
 • Re: "M jak miłość": Najlepsi przyjaciele

  Dobrze mieć przyjaciela, na którego zawsze można postawić.

 • Re: "M jak miłość": Najlepsi przyjaciele

  Ty jestes kodziarzem myslacym jak ta cala zgraja nieudacznikow.

 • Re: "M jak miłość": Najlepsi przyjaciele

  a stawiaj posrańcu na kogo popadnie najlepiej posraj się w nachy

 • Re: "M jak miłość": Najlepsi przyjaciele

  Każdy musi z czegoś żyć...

 • Re: "M jak miłość": Najlepsi przyjaciele

  Jak się znam na serialach, to na tym się skończy...

 • Re: "M jak miłość": Najlepsi przyjaciele

  Na pożegnanie powinna mu się oddać , aby mu ulżyć w rozstaniu.

 • Re: "M jak miłość": Najlepsi przyjaciele

  Nie mam pojęcia jak Wendzikowska dostała się do tego serialu ale jej "aktorstwo"wywołuje niesmak i zażenowanie u widza.Ba!...pomijając już grę a konkretnie brak gry wyglada ta kobieta strasznie.Zasuszona,z zapadniętymi polikami i dodatkowo zielone 2cm szerokości brwi.Czy ona naprawdę się nie widzi,czy ktoś jej nie może z bliskich szczerze zwrócić uwagi czy poprostu ona sądzi ze to jest piękne?!

 • Re: "M jak miłość": Najlepsi przyjaciele

  W polskich filmach to zaczyna być chore.Stary wiekiem łapie się do grania z młodą dziewczyną.Nie chce się już oglądać tych pomarszczuchów, a pomarszczuchy tracą na godności i umizgują się do młodziutkich aktorek,aby tylko grać. I to się stało nagminne.Co Wy promujecie? W innych krajach taki wybryk natury zdarzy się,ale rzadko a w Polsce teraz robicie młodym wodę z mózgu i przewracacie im psychikę.To powinno być zabronione.

 • Re: "M jak miłość": Najlepsi przyjaciele

  Chciałam zauważyć , że z wiekiem rownież staniesz się pomarszczuchem i starość dopadnie Cię nieuchronnie.Ja bywam za granicą i tam starsi aktorzy są szanowani przez widownię . Tylko w Polsce panuje wszechwładny kult mlodości , każdy musi być piękny i młody , szczupły , bo inaczej to hejt , zniszczyliby aktora , jego rodzinę , dzieci i nie liczy się że a,tor gra tylko swoją rolę.Jest taka opinia ,że najbardziej hejtują Ci którym nie powiodło się w życiu, są niedoceniani przez innych tzw. szare...