• Informacje na temat:

  najlepsi spece

Artykuły na temat: najlepsi spece
 • "Gra o tron": Kampania prezydencka w stylu "Gry..."

  W Stanach Zjednoczonych wyścig o fotel prezydenta trwa w najlepsze. Spece od marketingu postanowi więc wpisać się w panujący trend i przygotowali cztery spoty prezentujące kandydatów do Żelaznego Tronu (i przy okazji promowali zakupienie szóstego sezonu).

 • Remont domu, który zmienia życie

  Dziennikarka, spec od wystroju wnętrz i przebudowy domów, kobieta o wielkim sercu - Katarzyna Dowbor wszystkie pasje spełnia w programie "Nasz nowy dom". Nam opowiada o kulisach swojej pracy oraz zapowiada wielką niespodziankę!

 • "House of Cards": Wywiad z Julie Schubert

  Julie Schubert (reżyserka obsady do takich seriali jak "House of Cards", "Mindhunter", "Daredevil") poprowadziła w Polsce warsztaty dla aktorów "On Camera Casting & Coaching". Nam opowiedziała o swojej pracy, warsztatach, początkach swojej kariery i dała parę rad, jak zauroczyć speców od castingu.

 • Recenzja Stankiewicz "Lucy and the Loop": Najlepszy powrót w historii polskiej muzyki?

  Po ośmioletnim artystycznym niebycie Kasia Stankiewicz naszykowała nam projekt multimedialny i multidyscyplinarny. Rozmach ogromny. A efekt? Efekt absolutnie genialny.

 • "Dolina Krzemowa": Wyznania twórcy nowego serialu HBO

  Alec Berg jest scenarzystą i producentem wykonawczym serialu komediowego "Dolina Krzemowa". Przez ostatnie 20 lat Berg zajmował się pisaniem scenariuszy i produkcją znanych seriali telewizyjnych, m.in. "Seinfeld", "Jess i chłopaki", "Pohamuj entuzjazm", i zdobywał kolejne nominacje do nagród Emmy. W jego dorobku filmowym są "Dyktator" z Sachą Cohenem w roli głównej i "Co było, a nie jest" z Larry’m Davidem. Co Alan ma nam do powiedzenia o swoim najnowszym projekcie?

 • "Paddington" : Pod futrem

  "Paddington" Paula Kinga to wzór idealnego prezentu: będącego świetnym produktem, opartym na najlepszych wzorcach i wykonanym z precyzją, a przy tym pełnego ciepła, podarowanego od serca albo chociażby z sercem.

 • Zagraniczne hity na jesień 2014

  Tego nie możesz przegapić w nadchodzącym sezonie!

 • "Kebab i Horoskop": 4 fragmenty filmu Grzegorza Jaroszuka

  Dystrybutor debiutanckiego filmu Grzegorza Jaroszuka "Kebab i Horoskop" zaprezentował 4 fragmenty komedii, która 13 lutego trafi do kin w całej Polsce.

 • Wpadki w świecie mody roku 2010

  Najgorsze kreacje w 2010 roku założyły najlepiej ubrane kobiety. Lady Gaga , Sarah Jessica Parker czy Cheryl Cole , mimo że zwykle goszczą na listach najlepiej ubranych, popełniły w tym roku nie jedno modowe faux pas.

 • "Kevin sam w domu": 10 rzeczy, o których nie wiedzieliście...

  Ciepły, rodzinny i... kompletnie zwariowany. Film Chrisa Columbusa "Kevin sam w domu" od 24 lat jest daniem obowiązkowym na naszym wigilijnym stole. Myślicie, że wiecie o nim wszystko? Sprawdźcie!

Dyskusje na temat: najlepsi spece