• Informacje na temat:

  najlepszą aktorką

Artykuły na temat: najlepszą aktorką
 • "Obsesja Eve": Sandra Oh najlepszą aktorką!

  ...aktorką teatralną, filmową i telewizyjną. Polscy fani znają ją zapewne głównie z serialu "Chirurdzy", w którym wcielała się w młodą, szalenie ambitną lekarkę Cristinę Yang - jedną z najbarwniejszych(...) Globów nazwała "najlepszą nocą w swoim życiu". Nie sposób dziwić się jej euforii. Nie tylko została laureatką jednej z najbardziej liczących się w branży nagród; w udziale przypadła jej także...

 • Boska Komedia: Stenka najlepszą aktorką festiwalu!

  Danuta Stenka została wybrana najlepszą aktorką zakończonego w sobotę, 13 grudnia, 7. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia w Krakowie. Najlepszym aktorem został Piotra Skiby. Spektakl Krystiana Lupy "Wycinka, HOLZFŽLLEN" wygrał festiwal.

 • "Druga szansa": Maja Ostaszewska najlepszą polską aktorką!

  ...i zaangażowania - mówi. Maja Ostaszewska - choć przede wszystkim jest aktorką teatralną i filmową - nie gardzi udziałem w serialach. Aktualnie oglądamy ją w "Drugiej szansie", a mieliśmy okazję oglądać m.in...

 • Kobiety w kinie dyskryminowane - uważają polskie aktorki

  Zdaniem gwiazd polskiego kina, aktorki są w krajowej kinematografii niedocenianie. Grażyna Torbicka uważa, że wciąż brakuje dla nich dobrych ról. Maja Ostaszewska twierdzi, że w ogóle jest ich niewiele, natomiast Marta Żmuda Trzebiatowska mówi, że aktorki są gorzej opłacane niż aktorzy. Wszystkie mają nadzieję, że sukces "Idy" zmieni tę sytuację.

 • "Na Wspólnej": Aleksandra Konieczna najlepszą polską aktorką!

  ...- Kino polskie do tej pory nie miało dla mnie propozycji. Nie jestem aktorką, która czekała na rolę życia, ale jednak się doczekała! Dosyć późno... To chyba dowód na to, że warto robić swoje, a nie frustrować się czekaniem - żartowała Aleksandra Konieczna po Gali Finałowej 41. Festiwalu Filmowego w Gdyni. Aktorka kojarzona dotąd przede wszystkim z rolami serialowymi (m.in. Honoratą w "Na...

 • Jan Jakub Kolski zachwycony 11-letnią aktorką

  W piątek na ekrany kin wchodzi film "Serce, serduszko" w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego z rewelacyjną rolą Marii Blandzi. Kreację 11-letniej poznanianki krytycy już okrzyknęli najlepszym od lat dziecięcym debiutem w polskim kinie. Doceniło ją także jury 3. Festiwalu Aktorstwa Filmowego, przyznając nagrodę specjalną.

 • Joanna Kulig: Zaskakująca przeszłość aktorki

  Joanna Kulig (35 l.) w branży aktorskiej działa z powodzeniem już od bardzo dawna. Niewielu jednak wie, że zanim została sławną aktorką, dorabiała sobie, śpiewając na weselach i dansingach! Co jeszcze wiemy o przeszłości gwiazdy?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Liszowska najlepsza

  Rywalizacja w drugiej edycji przebojowego programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jest bardzo zacięta. W siódmym odcinku najlepsza okazała Joanna Liszowska, która wystąpiła jako Keith Flint z zespołu The Prodigy. Przypomnijmy, że to już druga wygrana aktorki - najlepsza była też w premierowym odcinku show.

 • ​Aktorka rzuciła karierę i zastała... zakonnicą

  Mówi się, że życie pisze najlepsze scenariusze. Historia aktorki faktycznie nadaje się na film. Była w drodze na szczyt kariery. Niespodziewanie zdecydowała się jednak porzucić aktorstwo. Wybrała przeciwieństwo życia w świetle reflektorów. Nie jest jedyną osobą, która porzuciła aktorstwo, by służyć Bogu.

 • Andrea True: Aktorka porno z muzycznymi ambicjami

  Historia Andrei True pokazuje, że czasem pogoń za marzeniami może obrócić się przeciwko nam.

Zdjęcia na temat: najlepszą aktorką
Wideo na temat: najlepszą aktorką
 • Dominika Gwit: Nie dostałam się do szkoły teatralnej, ale zawsze czułam się aktorką

  Dominika Gwit przyznaje, że zawsze chciała być aktorką i powoli, ale systematycznie dążyła do realizacji swoich marzeń. Choć nie dostała się do szkoły teatralnej, zawsze czuła się aktorką. – Nie byłam w szkole teatralnej dlatego, że po prostu się nie dostałam, ale zrobiłam egzamin eksternistyczny w Związku Artystów Scen Polskich, a potem zaczęłam dostawać propozycje. Zawsze czułam, że aktorstwo

 • "Demakijaż": Agata Kulesza

  Jedna z najlepszych polskich aktorek - Agata Kulesza jest gościem Krzysztofa Ibisza! Jaka jest, gdy schodzi z czerwonych dywanów?

 • "Pułapka": Marianna Kowalewska

  jeśli ktoś w tak młodym wieku potrafi grać jak równa z równą z, według niektórych, "najlepszą polską aktorką", nie sposób traktować go ja podlotka.

Dyskusje na temat: najlepszą aktorką