• Informacje na temat:

  najlepszą koleżanką

Artykuły na temat: najlepszą koleżanką
 • 66-letnia wokalistka ma romans z koleżanką?

  Piosenkarka Dolly Parton dementuje pogłoski o romansie z najlepszą przyjaciółką z dzieciństwa.

 • "Ślicznotki": Najlepsza rola w karierze Jennifer Lopez

  ...zaskakujących zwrotach fabularnych. Reżyserkę Lorene Scafarii bardziej interesują przyczyny działań bohaterek. Osią fabuły jest relacja Dorothy z jej koleżanką po fachu i mentorką Ramoną (50-letnia(...) wypadku mam na myśli Jennifer Lopez, która jako Ramona kradnie każdą scenę i tworzy najlepszą kreację w swojej karierze. Choćby tylko dla niej warto wybrać się na film Scafarii. 7/10 "Ślicznotki...

 • Guova trenerką fitness. Zobacz teledysk "Grube koleżanki"

  "Grube koleżanki" to pierwszy singel Guovy od momentu wydania jej albumu "Headliner". Do utworu powstał również teledysk.

 • Stanęła w obronie koleżanki

  Chandra Wilson, gwiazda "Chirurgów", stanęła w obronie swojej koleżanki z planu Katherine Heigl, która wycofała swoje nazwisko z wyścigu po statuetkę Emmy.

 • Po zmierzchu, z koleżanką

  "Zabójcze ciało" , reż. Karyn Kusama, USA, 2009, premiera kinowa 30 października 2009 roku.

 • Anna Próchniak: Najlepsza

  ..."Miasto 44" (2014). Jej bohaterka była koleżanką z podwórka Stefana, głównego bohatera filmu. Skrycie w nim zakochana dołącza do oddziału, biorącego udział w Powstaniu Warszawskim. Gdy niemiecka...

 • Miley Cyrus rapuje o koleżankach po fachu. Nicki Minaj i Selena Gomez się obrażą?

  Już 31 maja premiera nowej EP-ki Miley Cyrus "She Is Coming". Wokalistka zaprezentowała niedawno trzy utwory z nadchodzącego wydawnictwa. W jednym z nich padły słowa, które można uznać za zajęcie strony w konflikcie dwóch wielkich gwiazd rapu: Nicki Minaj i Cardi B. Co takiego padło z ust Miley?

 • Beyonce lepsza od koleżanek

  Z wielką niecierpliwością amerykańscy fani oczekiwali na pierwszą solową płytę Beyonce Knowles, znanej z występów w Destiny's Child. Jej pierwszy solowy album "Dangerously In Love" zadebiutował na pierwszym miejscu listy przebojów "Billboardu", notując wzbudzający szacunek nakład 317 tysięcy egzemplarzy.

 • Ariana Grande i jej najlepsze momenty

  We wtorek 26 czerwca Ariana Grande kończy 25 lat. Z tej okazji przypominamy momenty, w których wokalistka pokazała, że ma talent i poczucie humoru, uwielbia swoich fanów i kocha to, co robi.

 • Cannes: Haneke najlepszy

  Dwaj austriaccy reżyserzy: Ulrich Seidl oraz Micheal Haneke - to autorzy najżywiej komentowanych obrazów tegorocznego festiwalu w Cannes. Pierwszy w "Paradise: Love" zmierzył się z tabu seks-turystyki, drugi w filmie "Amour" opowiedział o poświęceniu w imię miłości do najukochańszej osoby.

Zdjęcia na temat: najlepszą koleżanką
Wideo na temat: najlepszą koleżanką
 • Maffashion obraziła się na Tyszkę!

  Kilka dni temu słowa Marcina Tyszki rozpętały małą burzę w show-biznesie. Fotograf podziękował Gosi Baczyńskiej, że ta nie zaprosiła na swój najnowszy pokaz żadnej szafiarki. Marcin nie ma najlepszego zdania o tych pannach twierdząc, że polskie blogerki modowe są "puste" i powinny wziąć się za naukę! Na reakcję drugiej strony nie trzeba było długo czekać. Marcinowi postanowiła odpowiedzieć niejaka Maffashion... Oczywiście dziewczyna nie uważa się za próżną i raczej na studia też...

Dyskusje na temat: najlepszą koleżanką