• Informacje na temat:

  najlepsze covery

Artykuły na temat: najlepsze covery
 • Najlepsze covery wszech czasów

  W kolejnym rankingu wykonanie Nirvany piosenki Davida Bowiego "The Man Who Sold The World" zostało uznane za najlepszy cover wszech czasów.

 • Covery wszech czasów

  Użytkownicy serwisu Miasto Muzyki wybrali najlepsze covery wszech czasów.

 • 40 lat "Imagine". Zobacz najlepsze covery!

  Ten utwór pojawia się we wszystkich zestawieniach najlepszych, najważniejszych piosenek wszech czasów. Nic dziwnego, że doczekał się kilkuset przeróbek.

 • Powstał polski cover Billie Eilish. Posłuchaj "everything i wanted"

  ...artystką, która tego dokonała. Dostała nagrody m.in. dla najlepszego artysty oraz za najlepszy album i piosenkę roku. Jest też drugą gwiazdą w historii, której ta sztuka się udała. Pierwszym wykonawcą(...) lepsze od oryginału" - czytamy w komentarzach.  Rugałę można kojarzyć m.in. z występów w "Idolu" . Obecnie prowadzi swój kanał w serwisie YouTube, na którym publikuje covery znanych utworów. Niektóre...

 • ​Cover awArts: Najlepsze polskie okładki płytowe 2016

  Poznaliśmy wyniki czwartej edycji konkursu Cover awArts nagradzającego najlepsze polskie okładki płytowe 2016 roku. Zwycięskie prace można oglądać w katowickim Rondzie Sztuki do 5 lutego.

 • Aretha Franklin śpiewa Adele (cover "Rolling in the Deep")

  ...5 listy utworów wszech czasów magazynu "Rolling Stone". Na nadchodzącej płycie "Aretha Franklin Sings The Greatest Diva Classics" znajdą się zarówno największe współczesne przeboje (covery m.in(...) nadzorował sam Clive Davis, słynny producent odpowiedzialny za najlepsze nagrania Whitney Houston, Roda Stewarta, Alicii Keys, Kelly Clarkson i innych artystów nagrywających dla wytwórni RCA, Arista...

 • ​Cover awArts po raz piąty! Wybierz najlepszą polską okładkę

  ...kompletną publikację fizyczną. Na wyniki konkursu duży wpływ mają również internauci, którzy do 4 stycznia  mogą oddawać swoje głosy  na najlepsze projekty. Okładki, które zwyciężą w konkursie...

 • Ash: Konkurs na najlepszy cover

  Członkowie brytyjskiej formacji Ash zdecydowali się zorganizować konkurs na najlepszy cover jednego ze swoich utworów. Zwycięska wersja zostanie wydana prawdopodobnie na którymś z przyszłych singli zespołu.

 • Phil Lynott: Najsłynniejsze covery Thin Lizzy

  Z okazji 30. rocznicy śmierci Phila Lynotta przypominamy covery przebojów jego grupy Thin Lizzy.

 • Cover Festival 2013 z gośćmi

  23 marca rusza Cover Festival - Ikony rocka, największy w Polsce całoroczny festiwal, na którym polskie gwiazdy oraz zespoły z Europy i USA zagrają utwory z dorobku takich legend rocka i ciężkiego grania, jak m.in. AC/DC, Black Sabbath, Deep Purple, Led Zeppelin, Motörhead, Metallica czy Iron Maiden.

Zdjęcia na temat: najlepsze covery
Wideo na temat: najlepsze covery