• Informacje na temat:

  najlepsze domy w polsce

Artykuły na temat: najlepsze domy w polsce
 • Teraz czas na Polskę?

  ...było mało, w Polsat Cafe prowadzi program "Sposób na faceta". Na swojego męża na pewno sposób ma, ponieważ przymierzają się do kupna posiadłości w Polsce. Zanim wyszła za mąż była już właścicielką domu(...) funkcjonują na podobnych zasadach... Znajomi aktorki twierdzą, że jej małżeństwo kwitnie. Że jest jedną z nielicznych, której udaje się połączyć życie w dwóch krajach, na dwa domy. Macierzyństwo...

 • "W Polsce przeżyliśmy szok kulturowy"

  ...zespołu -"Rome Wasn't Build In a Day". Przypieczętowaniem sukcesu zespołu jest tegoroczny album "Charango", okupujący czołówki europejskich list przebojów. Grupa zdobyła popularność także w Polsce, a płyta(...) wokalistka Skye Edwards opowiedzieli między innymi o płycie "Charango", brytyjskim rynku muzycznym, wrażeniach z pobytu w Polsce i kupowaniu butów.

 • Juliette Binoche w Polsce

  W filmie "Sponsoring" Małgorzaty Szumowskiej zadane zostało pytanie: czym jest miłość? - mówiła na konferencji prasowej w Warszawie francuska aktorka Juliette Binoche, która gra w nim główną rolę. Do kin w całej Polsce film trafi 17 lutego.

 • Polska muzyka: Sny o potędze

  ...akceptującym". A jest człowiekiem, który wie, co mówi. Czy polska muzyka powinna być wspierana w sposób instytucjonalny? - W Polsce każda działalność artystyczna powinna być instytucjonalnie wspierana(...) zdolnych ludzi marnuje się tylko przez to, że ich pani/pan od muzyki/plastyki jest idiotą? Zresztą dobrze, jeśli w ogóle takie zajęcia w szkole mają! To zgroza. A domy kultury? Mało jest chwalebnych...

 • Jak gotują gwiazdy?

  Jeśli jest takie miejsce, w którym nawet gwiazdy odkładają wszystkie maski na bok, z pewnością jest to kuchnia. Już w niedzielę, 17 marca, w specjalnym odcinku "Ugotowanych" zobaczymy czterech celebrytów, poznamy ich domy i fascynacje kulinarne.

 • "M jak miłość": Gdzie leży Grabina?

  Zdjęcia do sagi rodu Mostowiaków powstają w prawie stu lokalizacjach. A słynnej za sprawą najpopularniejszego serialu w Polsce Grabiny nie znajdziemy na żadnej mapie Polski. Poznaj sekrety z planu!

 • "Anioł Śmierci": Premiera zwiastuna!

  ..."Anioł Śmierci" to nakręcony z rozmachem i dbałością o detale horror, który podobnie jak "Sierociniec", "Obecność" czy "Anabelle" przywołuje to, co najlepsze w klasycznym filmie grozy. Produkcja zadebiutuje na ekranach polskich kin 20 lutego 2015 roku. Jako pierwsi prezentujemy polski zwiastun "Anioła Śmierci".

 • "Droga pod prąd"

  ...miejscach Polski, od szkół począwszy, przez zakłady poprawcze, domy dziecka i wielkie telewizyjne koncerty, na stricte hiphopowych imprezach skończywszy. Na swoim koncie mają nagranie singla demo oraz maxi(...) Pawła II. Grali z uznanymi w Polsce formacjami Alchemik, Vienio/Pele, Mor.Wa. Z zespołem rozmawiała Roxi.

 • Weronika Rosati: Nikt nie wierzy, że jestem Polką

  Aktorka dzieli swój czas między Los Angeles i Warszawę. Zabiega o role w Hollywood, pracuje też w Polsce. Jesienią zobaczymy ją w "Hotelu 52".

 • Marzena Rogalska: Widzowie dają mi siłę

  ...i doskonale się bawiłam. Teraz skupiam się na "Domach przyszłości". To ciekawy program o najpiękniejszych budynkach w Polsce. Nie tylko dla znawców dobrej architektury i dla zamożnych. Są także propozycje na kieszeń przeciętnego Polaka. To domy - cuda, pełne rozwiązań ekologicznych. Mocno się w temat zaangażowałam i mam nadzieję, że powstanie 2. seria. W telewizji na żywo wszystko może się zdarzyć...