• Informacje na temat:

  najlepsze filmy dla nastolatek

Artykuły na temat: najlepsze filmy dla nastolatek
 • ​Najlepsze filmy o zakończeniu szkoły

  ...(Matthew Broderick), nader wygadany nastolatek, który na kilka dni przed końcem szkoły postanawia urządzić sobie wagary życia, regularnie zwraca się do widzów, by wyjaśnić motywy swojego działania lub(...) Stifler czy jego matka, mająca status miejscowej legendy. "Zakochana złośnica" (1999, reż. Gil Yunger) Czy z połączenia Szekspira i filmu dla nastolatków może wyjść coś dobrego? Ku zaskoczeniu...

 • Berlinale: Te filmy walczą o Złotego Niedźwiedzia

  ...przedostaje się z Afryki Zachodniej do Berlina. Mężczyzna pragnie zamknąć za sobą pewien etap, prowadzić normalne życie i być dobrym człowiekiem. W obozie dla uchodźców spotyka niemieckiego dilera Reinholda (Albrecht Schuch), handlującego narkotykami w jednym z berlińskich parków. Mężczyzna oferuje mu pracę i dach nad głową. Zadanie Francisa ma polegać na przygotowywaniu posiłków dla pozostałych członków...

 • Najbardziej oczekiwane polskie filmy 2020

  ...policji. O filmie głośno jest nie tylko z powodu pokazanej w nim prawdziwej historii, rozgrywającej się na styku sportu i świata przestępczego. Także dlatego, że grający główne role aktorzy przeszli(...) nie jest jakaś bajeczka, tylko bardzo mocne kino oparte na faktach, więc dla wielu ludzi wejście w ten świat, to będzie coś bardzo pociągającego. To jest coś, co dociera do nas nagłówkami...

 • Polskie filmy o dorastaniu, których nie chcesz pokazać swojemu dziecku

  Panuje przekonanie, że Polacy to pesymiści. Patrząc na polskie filmy o dorastaniu - nic dziwnego. Ponure wizje doprowadzonych na skraj nastolatków, nawiedzanych myślami o używkach, przemocy i seksie wydają się być jednym z ulubionych koszmarów nie tylko nadopiekuńczych rodziców, ale i naszych reżyserów. Oto siedem filmów, których wolelibyście nie oglądać z dziećmi...

 • Filmy o gejach i lesbijkach

  Mniejszości seksualne towarzyszą kinu od samego początku jego istnienia. W lipcowym cyklu "Kino Mówi: LGBT" kanał Ale Kino! zaprezentuje cztery filmy poruszające tematykę inności seksualnej.

 • "Nastolatki" : Magiczny eliksir

  Szwecja słynie z literatury dla dzieci, ale i w kinie ma do pokazania ciekawe portrety młodych ludzi. Wystarczy wspomnieć filmy Lukasa Moodyssona, m.in. niedawne "We are the best!". "Nastolatki" to kolejny dobry przykład i jeden z najlepszych filmów szwedzkich 2015 roku.

 • Najgorsze filmy roku

  ..."Tylko" cztery polskie, jeden czeski i aż sześć produkcji z Hollywood - a wśród nich filmy akcji, science-fiction i horrory. Oto najgorsze filmy roku!

 • Warte zapamiętania. Najlepsze filmy 2012

  W tym roku nie brakowało wybitnych filmów. Dlatego stworzenie listy dziesięciu, które warto zapamiętać na dłużej, nie było zbyt trudne - ograniczało się przede wszystkim do wykluczania kolejnych tytułów, które z różnych powodów nie zasłużyły, żeby się na niej znaleźć.

 • 4 filmy o surfingu, które warto zobaczyć

  Surfing to widowiskowy sport, popularny w szczególności na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, na Hawajach oraz w Australii, gdzie szacuje się, że nawet 10 procent wszystkich mieszkańców kraju to surferzy. Jeżeli lubisz oglądać surferów pokonujących wielkie fale, poznaj 4 filmy, które opowiadają o tym niezwykłym sporcie.

 • Kto najlepszym polskim aktorem?

  Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marek Bukowski - oto nazwiska aktorów, którzy będą ubiegać się o miano najlepszego w tegorocznym plebiscycie Telekamer "Tele Tygodnia".