• Informacje na temat:

  najlepsze gatunki

Artykuły na temat: najlepsze gatunki
 • "Czarne lustro": Zabawa gatunkami, brytyjski humor i aplikacje

  ...lub uprzykrza komuś życie. Szczególną uwagę należy zwrócić na Andreę Riseborough ("Niepamięć, "Zwierzęta nocy"). Aktorka pokazuje się tutaj z jak najlepszej strony, bez problemu wcielając się...

 • Recenzja D'Angelo and The Vanguard "Black Messiah": Ponad czasem, ponad gatunkami

  Pod sam koniec 2013, Beyonce pokazała swój wypielęgnowany, środkowy paluszek branży, wydając piątą płytę nagle, w czasie, kiedy większość redakcji zdążyła już podsumować rok. W 2014 na podobny krok zdecydował się D'Angelo.

 • "Mały Zgon": Najlepsza nowość tej wiosny!

  Nowy serial Juliusza Machulskiego to istny majstersztyk! Jest to z pewnością najlepsza nowość wiosennej ramówki, spośród oferty wszystkich stacji telewizyjnych. TVN i jego "Motyw" czy "Kod genetyczny", o których pisaliśmy w naszych recenzjach wcześniej, nie dorasta mu do pięt. Premiera w niedzielę, 8 marca o 21:30 w Canal+.

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Najlepszy współczesny serial?

  "Społeczeństwo, spójrz na siebie! Oto ty. Tak właśnie wyglądasz. Jesteś śmieszne i żałosne. I mi się to wcale nie podoba!" - mówi Seth MacFarlane, twórca "Głowy rodziny", jednego z najlepszych współczesnych seriali animowanych.

 • Wybieramy najlepszą polską płytę 2014 roku!

  W kolejnym z podsumowań przepytani przez nas eksperci wskazują polski album roku. Sprawdźcie, kto tym razem zasłużył na owację na stojąco.

 • Lekarz - najlepszy przyjaciel widza

  ...praktyka wykracza daleko poza operacyjną salę. Uwodząc swe podopieczne, daje im najlepsze lekarstwo na uciążliwe przypadłości - pewność siebie i akceptację "nowego ja", plus sporą dawkę...

 • Recenzja Ad.M.a "A. wraca późno": Kobiecy rap najlepszej marki

  Damski głos w polskim rapie dawno nie brzmiał tak donośnie i wyraźnie, jak przy okazji premiery płyty "A. Wraca Późno" Ad.M.y.

 • "Ojciec Mateusz": Serialowcy w walentynkowym musicalu!

  Kinga Preis, czyli Natalia Borowik z "Ojca Mateusza", Antoni Pawlicki, czyli Michał Orlicz z "Komisarza Aleksa", i Sebastian Fabijański, czyli Maciej Zajda ze "Strażaków", to jedynie trzy spośród mnóstwa gwiazd, jakie zobaczymy w musicalu "#WszystkoGra" złożonego z najlepszych polskich piosenek!

 • "Mad Max: Na drodze gniewu" : Apokalipsa, teraz!

  Chociaż George Miller nie wymyślił w trylogii o szalonym Maksie postapokaliptycznego kina, to stworzył jego najbardziej wyrazistą, ikoniczną wersję: wizję ziem jałowych, pośród których samotnicy i dzikusi walczą o przeżycie. Wracając po trzech dekadach do kultowej serii, reżyser pchnął gatunek w stronę skrajnego rozbuchania. "Mad Max: Na drodze gniewu" wygląda jak najdłuższy i najlepszy heavymetalowy teledysk w historii.

Zdjęcia na temat: najlepsze gatunki