• Informacje na temat:

  najlepsze koleżanki

Artykuły na temat: najlepsze koleżanki
Zdjęcia na temat: najlepsze koleżanki
Wideo na temat: najlepsze koleżanki
 • Maffashion obraziła się na Tyszkę!

  najlepszego zdania o tych pannach twierdząc, że polskie blogerki modowe są "puste" i powinny wziąć się za naukę! Na reakcję drugiej strony nie trzeba było długo czekać. Marcinowi postanowiła(...) tracić energię na coś pożytecznego" - zżyma się. Jak myślicie, co "pożytecznego" robi Maffashion i jej koleżanki szafiarki? (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: najlepsze koleżanki
 • Re: Gwiazdy na plaży na koniec wakacji

  Grażynka już w grudniu by dobrze wyglądać na plaży zaczęła dokarmiać swoje 2 najlepsze koleżanki.

 • Re: "Na dobre i na złe": Smuda odda Falkowiczowi pierścionek zaręczynowy

  Bywa właśnie tak. Co tam chłop? Ważny drogi pierścionek, ważna śliczna obrączka, a najważniejsze, żeby koleżanki, a nawet najlepsze przyjaciółki "szlak trafił" z zazdrości.

 • Re: "Ojciec Mateusz": Edyta Olszówka wróci do swego byłego ukochanego?

  Drogie koleżanki ! uważajcie na egoistycznych mężczyzn, którzy bezpardonowo zabierają wam wasze najlepsze (najmłodsze ) lata. Jeśli wasza wizja przyszłości jest inna niż partnera- lepiej się rozstać(...) mężczyzną, ale dawała się zwodzić 10 lat...a potem nikogo właściwego już nie spotkała. Pomyślcie o sobie trochę drogie koleżanki. Pozdrawiam.

 • Re: Najbardziej absurdalne wątki w polskich serialach cz.2

  Najlepsze scenariusze pisze życie, więc jakoś te absurdalne wątki mnie nie dziwią. Często to co chcemy ukryć wychodzi na jaw i to w najmniej spodziewanym momencie. Moja dyrektorka będąc panną(...) rodzina nie chciała bym rodziła mając 22 lata. Moja córka skończyła studia i wyszła za mąż. Nigdy nie popełniła mojego błędu. Mojej koleżanki dorosły syn wyniku wypadku stracił pamięć. Świetnie

 • Re: Szok! Latoszek zdradzi Lenę z Agatą!

  Najlepsze koleżanki z pracy są w urzędach...te takie...najcichsze wody...co to nigdy nie,ale dyrektor zawsze da najwieksze nagrody,koledzy zadowoleni zawsze z usług żony o niczym (jeszcze)nie wiedzą,ale uważać trzeba,co nie koleżanki-cichodajki?