• Informacje na temat:

  najlepsze sceny

Artykuły na temat: najlepsze sceny
 • Christopher Nolan: Najlepsze sceny

  ...) - scena ataku najemników na samolot Zacznę od mojego osobistego numeru jeden, sceny, która do dziś robi na mnie największe wrażenie i zapiera dech w piersiach. Jak na mój gust nic nie może równać(...) liczne procedury związane z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń, przygotowania do tej kilkuminutowej sceny ciągnęły się miesiącami. Czas ten przełożył się jednak na piorunujący efekt. To, co widoczne jest...

 • ​Najlepsze filmowe sceny 2017 roku

  Rok 2017 był dla kina rozrywkowego bardzo pomyślny. Większość filmów spełniła pokładane w nich nadzieje, a niektóre zaskakiwały ciekawymi rozwiązaniami. Wybór najbardziej emocjonujących pojedynków i konfrontacji nie należał do najłatwiejszych, ale jakoś się udało. Zapraszamy do naszej subiektywnej listy.

 • Najlepsze kinowe sceny śmierci

  Scena z filmu Alfreda Hitchcocka "Psychoza" , w której Janet Leigh ginie pod prysznicem, została okrzyknięta najlepszą kinową sceną śmierci wszech czasów. Wśród wyróżnionych produkcji znalazły się sceny m.in. z "Ojca chrzestnego" i "Wściekłych psów" .

 • Najlepsze rozbierane sceny

  Które sceny z filmów prezentowych na ekranach światowych kin w 2008 roku przejdą do historii? Od razu wyjaśniamy, że chodzi wyłącznie o sceny... rozbierane. Na szczycie listy uplasowała się Mischa Barton i scena z jej udziałem w filmie Richarda Attenborough "Closing The Ring". W uzasadnieniu autorów rankingu czytamy: "Mischę Barton widzimy nago w filmie aż przez 26 minut. Wyróżniona scena...

 • "Szybcy i wściekli": Najlepsze sceny serii

  ...fanów? Przekonajcie się, dzięki naszemu TOP5, w którym wybraliśmy najlepsze momenty serii! 5. Skok przez most ("Za szybcy, za wściekli" reż. John Singleton, 2003) Kiedy czekaliśmy na premierę(...), to już czysta fantazja: żaden z więźniów nie ginie, zniszczeniu ulegają jedynie samochody. Absurd tej sceny wynagradza nam jednak to, co dzieje się wcześniej. Momentu, w którym ubrany w pomarańczowe...

 • Najlepsze romantyczne sceny

  Namiętna scena z dramatu "Uwierz w ducha" , rozgrywająca się przy kole garncarskim pomiędzy Demi Moore i Patrickiem Swayze, została uznana za najbardziej romantyczną filmową scenę wszech czasów. Głosowanie przeprowadzono wśród klientów brytyjskiej sieci wypożyczalni video Blockbuster.

 • Najsłynniejsze restauracyjne sceny w historii kina

  ...i runęły skrzętnie budowane przez lata mury nieprzystępności, chłodu i dystansu. Wściekłe psy Quentin Tarantino ubóstwia restauracyjne sceny i potrafi wydobyć z nich wszystko, co najlepsze, dlatego(...) knajpka, Billy Crystal wcinający hamburgera i Meg Ryan udająca orgazm… Jeśli nie znacie tej sceny, jeszcze dziś powinniście tę zaległość nadrobić. Gorączka Jak wygląda wypad do restauracji...

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • Najlepsze adaptacje literatury science-fiction

  Denis Villeneuve, przedstawiamy listę ekranizacji powieści science-fiction, które powszechnie uznaje się za najlepsze, pod wieloma względami przyćmiewające literacki pierwowzór.

 • Najlepsze lesbijskie sceny w historii

  Natalie Portman z Milą Kunis. Susan Sarandon z Catherine Deneuve. Julianna Moore z Amandą Seyfried. Grażyna Szapołowska z Jadwigą Jankowską-Cieślak. Co łączy te aktorskie duety? Z okazji premiery filmu "Pocałuj mnie" przypominamy najsłynniejsze lesbijskie sceny w historii kina.

Zdjęcia na temat: najlepsze sceny
Wideo na temat: najlepsze sceny
Dyskusje na temat: najlepsze sceny