• Informacje na temat:

  najlepsze wieści

Artykuły na temat: najlepsze wieści
 • Wieści od Bright Ophidia

  Białostocka grupa Bright Ophidia na początku listopada wejdzie do studia Hertz, aby tam zarejestrować utwory na swoją kolejną płytę. Będzie ich w sumie 10. Zespół planuje nakręcenie wideoklipu do jednej z piosenek na podstawie scenariusza wyłonionego w drodze konkursu.

 • Nie żyje bohater programu telewizyjnego. Przebywał w hospicjum

  Zmarł bohater programu emitowanego na antenie TTV "Rinke. Za zamkniętymi drzwiami". Smutne wieści przekazał Rinke Rooyens. Producent zamieścił wzruszający wpis, w którym żegna przyjaciela.

 • Stratovarius: Depresja lidera

  Nie najlepsze wieści mamy dla fanów fińskiej grupy Stratovarius. Lider zespołu, Timo Tolkki, trafił niedawno, 10 kwietnia, do szpitala. Muzyk cierpi podobno na przewlekłą depresję i dręczą go myśli samobójcze.

 • Björk: Dwa albumy?

  Sensacyjne wieści dochodzą z obozu Björk. W Internecie pojawiła się informacja, jakoby najnowsza płyta islandzkiej wokalistki miała zostać nagrana bez użycia jakichkolwiek instrumentów muzycznych, poza ludzkim głosem.

 • AC/DC: Brian Johnson powraca? Nowa płyta w planach

  Australijski dziennikarz telewizyjny i radiowy Eddie McGuire ujawnił, że grupa AC/DC w lutym lub marcu wyda nową płytę. Sensacyjne wieści są takie, że za mikrofonem ponownie ma stanąć wokalista Brian Johnson, który cztery lata wcześniej zrezygnował z koncertowania przez problemy ze słuchem.

 • BrzydUla trafiła do Leśnej Góry!

  Mamy dobre wieści dla brzydulomaniaków, czyli fanów niezapomnianej "BrzydUli". Julia Kamińska, którą widzowie pokochali jako Ulę Cieplak, dołączyła do stałej obsady "Na dobre i na złe".

 • "Dance Dance Dance": Kto wygrał pierwszy odcinek?

  Kasia Stankiewicz. To nie koniec zaskakujących wieści z programu! Występ Rafała Mroczka i Przemysława Cypryańskiego wzruszył na tyle Annę Muchę, że na jej policzkach pojawiły się łzy. Aktorce(...) najbliższy miesiąc widzowie będą mogli podziwiać zmagania na scenie niesamowitych osobowości przy najnowszych osiągnięciach światowej technologii, które wykorzystano przy realizacji odcinków. Najlepsze...

 • Plotki i sensacje

  ..."Wciąż zadziwia mnie to, że tak wiele osób poświęca swoją uwagę sprawom tak błahym, jak sensacyjne lub często banalnie zwykłe wieści z życia tak zwanych gwiazd" - mówi Piotr Adamczyk. Aktor opowiada o swoich nowych wyzwaniach zawodowych.

 • Roxette: Stan wokalistki pogarsza się

  Wieści dotyczące zdrowia Marie Fredriksson, wokalistki popularnego szwedzkiego zespołu Roxette, są niestety przygnębiające. Jej stan znacznie się ostatnio pogorszył. Nowotwór, pomimo operacji, jakiej poddano artystkę, może się rozprzestrzeniać. Piosenkarka musi poddać się teraz serii ciężkich naświetlań, planowana jest także chemoterapia.

 • Whitney Houston: Kiedy nowa płyta?

  Fani Whitney Houston z niecierpliwością oczekują na nowy album swojej idolki. Tymczasem z obozu 39-letniej amerykańskiej wokalistki znów dochodzą niepokojące wieści. Premiera płyty po raz kolejny została przesunięta, gdyż wytwórnia nie jest zadowolona z nowych nagrań, przerwano też prace nad nowym teledyskiem.

Zdjęcia na temat: najlepsze wieści
Wideo na temat: najlepsze wieści
 • "Pierwsza miłość": Odcinek 3053.

  Lekarze nie potrafią jednoznacznie stwierdzić, co dolega Julce. Zdesperowana Marysia prosi o pomoc Widawskiego, z którym nie utrzymywała kontaktu od jego romansu z Dominiką. Okazuje się jednak, że lekarz nie jest w najlepszym stanie. Wadlewianie z niecierpliwością czekają wieści o nowonarodzonym synku Seweryna i Kazanowej. Dla Seweryna to bolesny temat, ma żal do żony, że nie powiedziała mu

Dyskusje na temat: najlepsze wieści