• Informacje na temat:

  najlepszy agent

Artykuły na temat: najlepszy agent
 • Agent, chirurg, kierowca

  ...otrzymała podczas festiwalu w Gdyni nagrodę za najlepszy debiut. W piątek do kin powraca słynny brytyjski tajny agent. W roli Johnny'ego Englisha ponownie zobaczymy Rowana Atkinsona, który tym razem będzie(...), zobaczymy także Gillian Anderson, znaną z roli nieustraszonej Dany Scully w serialu "Z Archiwum X". Starcie agentów o krańcowo różnych temperamentach stanowi zapowiedź dużych emocji i doskonałej zabawy...

 • Peter Falk: Chciał być agentem CIA

  Chciał być sportowcem, marynarzem, potem agentem CIA. Został najpopularniejszym na świecie detektywem. "Bardzo prawdopodobne, że zostanę zapamiętany wyłącznie jako Columbo, ale wydaje mi się, że to i tak lepsze niż popaść w zupełne zapomnienie" - przyznał przed śmiercią Peter Falk.

 • Bond. Najlepszy Bond?

  ..."My name is Bond. James Bond" - te słowa zmieniły wszystko. To właściwie od serii o przygodach agenta 007 można mówić o szaleństwie filmowych cyklów i aktorskich giełdach. Bo Bond to świętość. Już nie narodowa. Raczej kinowa. Kto jest najlepszym Bondem według naszych użytkowników?

 • "Najlepszy z najlepszych": Ostatnia rola Paula Walkera

  Paul Walker jako "Najlepszy z najlepszych"? Zmarłego tragicznie aktora możemy już zobaczyć w oficjalnym polskim zwiastunie jego ostatniego ukończonego filmu. W kinach od 25 kwietnia.

 • "Najlepszy z najlepszych": W hołdzie Paulowi Walkerowi

  ..."Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych" - ostatni film z kompletną rolą Paula Walkera - został dedykowany pamięci tego tragicznie zmarłego aktora. Przypominamy największe dokonania w jego karierze.

 • "Ronin": Najlepszy pościg

  Na trzecim miejscu znalazł się "Francuski łącznik" Williama Friedkina, przebój roku 1971. Najsłynniejszy agent Jej Królewskiej Mości, James Bond, zajął miejsce 4. Zdaniem ankietowanych na miejsce to zasłużyła scena samochodowego pościgu ukazana w filmie "Szpieg, który mnie kochał" Lewisa Gilberta z 1977 roku. Oto lista 10. najlepszych filmowych pościgów samochodowych według magazynu "GQ...

 • Scenarzysta Bonda... agentem?

  Brytyjski kontrwywiad sądził, że Wolf Mankowitz (1924-98), przyszły scenarzysta pierwszego filmu sensacyjnego z serii Jamesa Bonda, mógł być sowieckim agentem - wskazują odtajnione właśnie dokumenty MI5.

 • James Bond: 007 najlepszych piosenek

  Agent James Bond ma licencję na zabijanie, a przygotowane dla niego piosenki mają licencję na przebój. Wybór najlepszych bondowskich utworów to zadanie równie trudne, jak rozgrywka ze słynną organizacją Spectre.

 • James Bond: 007 najlepszych piosenek

  Agent James Bond ma licencję na zabijanie, a przygotowane dla niego piosenki mają licencję na przebój. Wybór najlepszych bondowskich utworów to zadanie równie trudne, jak rozgrywka ze słynną organizacją Spectre.

 • Monika Mrozowska: Na tropie Agenta

  W programie „Agent – Gwiazdy” Monika Mrozowska robiła rzeczy, o które sama siebie nie podejrzewała.

Zdjęcia na temat: najlepszy agent
Wideo na temat: najlepszy agent
 • Damian Kordas: To był nasz najlepszy taniec

  W drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami" Damian Kordas, zwycięzca programów "MasterChef" i "Agent - Gwiazdy" oraz Janja Lesar zatańczyli fokstrota. "Gratulacje za pracę stóp" - pochwalił Kordasa Michał(...) uważa, że był to najlepszy taniec w jego wykonaniu.

 • Mrozowska i Szczawińska zostawiają dzieci na miesiąc!

  Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" wybrała się na lotnisko, gdzie do wyjazdu przygotowywali się uczestnicy nowej edycji programu "Agent". Czy aktorka Monika Mrozowska i modelka Kamila Szczawińska miały jakieś obawy przed zostawieniem swoich dzieci na miesiąc? - Mam świetnie wszystko zorganizowane - zdradziła Szczawińska. - Józio jest pod najlepszą opieką, jaką sobie tylko mogłam wymarzyć

Dyskusje na temat: najlepszy agent
 • Re: "M jak miłość": Radość, żal i łzy

  tajemnica. Najlepszy agent to taki który nawet nie wie że jest agentem. Tworzenie zagrożenia w społeczeństwach by móc nim lepiej sterować. Żyjemy w Państwie teoretycznym, w którym zawsze musi być

 • Re: Andrzej Młynarczyk (Tomek Chodakowski)

  Bardzo niesympatyczna postać, oczywiście do obrzydzenia SUPER agent !? najlepszy na świecie policjant, zna ?! się najlepiej na wszystkim :-) , tzn nie zna sie na niczym. OKROPNY !!!!

 • Re: Andrzej Młynarczyk (Tomek Chodakowski)

  No niestety to najmniej fajna postać. Zraził mnie do siebie bo niby jest najlepszy we wszystkim czego się złapie, a tak naprawę to wszędzie sie spóźnia, nie można na niego liczyć, dziećmi się nie zajmuje, wyręczają go sąsiadki gdy on bawi się z Panią prokurator. Na wszystko ma czas, ale nie dla rodziny. Niby super agent, ale na niby no i niesympatyczny. Kobieciarz.