• Informacje na temat:

  najlepszy film animowany

Artykuły na temat: najlepszy film animowany
 • Internetowe wyzwanie zaowocowało powstaniem filmu animowanego

  Fight challenge to seria zmontowanych krótkich filmików z Tik Toka, których bohaterowie okładają się nawzajem w jak najbardziej efektowny sposób. Wygląda to tak, jak gdyby osoba występująca aktualnie w nagraniu otrzymywała cios, by po chwili zadać go kolejnej osobie. Jednym z najsłynniejszych filmików z tej serii był tzw. Boss Bitch Fight Challenge zapoczątkowany przez kaskaderkę Zoe Bell...

 • 10. Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych Animator - od 7 lipca w Poznaniu

  Pokazy filmów, zajęcia ze storyboardingu i robienia lalek filmowych, koncerty, pokazy tylko dla dorosłych - to część atrakcji, które przygotowali dla publiczności organizatorzy 10. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator. Poznańska impreza potrwa od 7 do 13 lipca.

 • Spice Girls: Będzie animowany film z zespołem

  Reaktywowana na serię koncertów grupa Spice Girls będzie bohaterem animowanego filmu, który powstanie w wytwórni Paramount.

 • Reżyser "Toy Story 4" nakręci animowany prequel "Transformers"

  Powstanie siódmy z kolei film z cyklu "Transformers". W skład cyklu wchodzi pięć filmów wyreżyserowanych przez Michaela Baya oraz prequel opowiadający o jednym z tytułowych Transformersów - Bumblebee. Teraz serię uzupełni film animowany wyreżyserowany przez Josha Cooleya, twórcę czwartej części "Toy Story".

 • "Manchester by the Sea" najlepszym filmem roku

  Film "Manchester by the Sea" został wyróżniony przez amerykańską organizację National Board of Review, która uznała produkcję z udziałem Casey'a Afflecka i Michelle Williams za najlepszy film roku.

 • BAFTA 2019: "Roma" najlepszym filmem, "Zimna wojna" bez nagród

  Hiszpańskojęzyczny dramat "Roma" otrzymał w niedzielę nagrodę dla najlepszego filmu na ceremonii rozdania nagród Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (BAFTA) w Londynie. "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego nie dostała żadnego wyróżnienia.

 • O najlepszym filmie

  ...79. ceremonia rozdania Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej odbędzie się w hollywoodzkim Kodak Theatre 25 lutego 2007 r., czyli już za tydzień. Przypomnijmy sobie co nieco o filmach, które w historii Oscarów uznawane były za najlepsze.

 • Najlepszy film o świętach

  ..."To wspaniałe życie" Franka Capry został uznany za najlepszy obraz wszech czasów o tematyce bożonarodzeniowej - wynika z przeprowadzonej ankiety.

 • Oscary 2019: "Green Book" najlepszym filmem. "Zimna wojna" bez statuetki

  .... Najlepszym długometrażowym filmem dokumentalnym został uznany "Free Solo". Za najlepszy krótkometrażowy film animowany uznano "Bao" - uroczą opowiastkę o pierożku, a za najlepszy krótkometrażowy film(...)Jedną z największych niespodzianek tegorocznej gali było nagrodzenie komediodramatu "Green Book" Petera Farrelly'ego Oscarem w kategorii najlepszy film. Wydawało się, że statuetka w tej kategorii...

 • Oscary 2017: Najlepsi z najlepszych

  Za nami gale rozdania Złotych Globów i Critics Choice Awards oraz publikacja listy dziesięciu najlepszych filmów National Board of Review. Przed nami ogłoszenie nominacji do najważniejszych nagród przemysłu filmowego - wręczanych po raz 89. Oscarów. Zanim we wtorek, 24 stycznia, poznamy ulubieńców Amerykańskiej Akademii Filmowej, sprawdzamy, kto liczy się w tegorocznej walce o statuetki.

Zdjęcia na temat: najlepszy film animowany
Wideo na temat: najlepszy film animowany
 • Aktorzy o dubbingu w filmie "Balerina"

  Bohaterką animowanego filmu "Balerina" jest 11-letnia Felicja, która od zawsze marzyła o tym, by zostać baleriną w paryskiej operze. Razem z najlepszym przyjacielem, spryciarzem Wiktorem ucieka z sierocińca, by spróbować swych sił w paryskiej szkole baletu. Za choreografię w filmie odpowiadają Aurelie Dupont i Jeremie Belingard, gwiazdy Opery Paryskiej. W polskiej wersji językowej w filmie

 • Najlepsze teksty Króla Juliana

  W Króla Juliana, postać z serii filmów "Madagaskar" oraz serialu animowanego "Pingwiny z Madagaskaru", wciela się znany aktor Jarosław Boberek. Posłuchajcie jego dubbingu i oceńcie, czy zasługuje na miano najlepszego głosu w Polsce.