• Informacje na temat:

  najlepszy hit zagraniczny

Artykuły na temat: najlepszy hit zagraniczny
 • Polski i zagraniczny przebój roku. Użytkownicy Interii zdecydowali

  ..."Despacito" Luisa Fonsiego i Daddy Yankee'ego, a także piosenka "Don't Poison Your Heart" Michała Szpaka zostały uznane przez czytelników Interii za zagraniczny i polski przebój roku.

 • Piosenka Dody "Nie daj się" zdobyła tytuł "Polski Hit Lata 2008" podczas rozpoczętego w piątek Sopot Hit Festiwal.

 • Wybieramy najlepszą zagraniczną płytę 2014 roku!

  ...: Alt-J - "This Is All Yours" . Ten album skrytykowali już niemal wszyscy recenzenci. A mnie wciąż fascynują harmonie, brzmienie, produkcja i klimat. Alt-J nie poszli na skróty składanką hitów w stylu(...) rozczarowania 2014 roku 50 najlepszych utworów 2014 roku Najlepsze teledyski 2014 roku Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows...

 • Z "Małych gigantów" do "Hit Hit Hurra!"

  W ostatnim odcinku "Hit, Hit Hurra!" błysnęły młode wokalistki znane już wcześniej z programu "Mali giganci".

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Najlepsze występy 12. edycji!

  W poprzedniej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" uczestnicy show Polsatu wcielali się zarówno w rodzime gwiazdy, jak i w zagranicznych artystów. W minionej odsłonie programu miał również miejsce tysięczny występ w historii "TTBZ"!

 • "Kler" największym kinowym hitem XXI wieku w Polsce

  Tadeuszu" - filmem z najlepszym wynikiem oglądalności po 1989 roku. Sytuacja "Kleru" wygląda jeszcze lepiej, jeśli weźmiemy pod uwagę aspekt finansowy. W tym bowiem względzie film wyprzedził już nie(...) i Irlandii zarobił 1,32 miliona dolarów i z miejsca zdobył status najlepszego otwarcia w historii polskiego kina wyświetlanego za granicą. Ciągu dalszego zagranicznych triumfów "Kleru" możemy doczekać się...

 • Startuje Sopot Hit Festiwal

  ...30 wykonawców rywalizować będzie o tytuły "Polski Hit Lata 2008" i "Zagraniczny Hit Lata 2008" na rozpoczynającym się w piątek (8 sierpnia) Sopot Hit Festiwal.

 • Bydgoszcz: Wybrano Polski Hit Lata

  Grupa Volver z piosenką "Volveremos" wygrała w plebiscycie na Polski Hit Lata podczas Bydgoszcz Hit Festiwal.

 • Muzyczny hit TVP wraca na antenę

  Od 9 września w niedzielne popołudnia na antenie TVP1 Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk będą przypominać największe muzyczne hity w programie "Wideoteka: 60 hitów na 60 lat".

 • Budka Suflera: Hit 35-lecia

  Piosenka "Takie tango" zwyciężyła w głosowaniu publiczności i została hitem 35-lecia zespołu Budka Suflera. W niedzielę (9 sierpnia) wieczorem w Operze Leśnej w Sopocie odbył się uroczysty koncert, w czasie którego zespół świętował jubileusz 35-lecia pracy artystycznej. Wydarzenie to zwieńczyło trwający od piątku Festiwal Sopot Hit 2009.